Zlot 2012

Status
Zamknięty.

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Rok temu nie wyszło, więc w tym? Hem? Kto za? Gdzie? Kiedy? Po co? :p
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
A dlaczego rok temu nie wyszło ? Chętnych nie było ? :p
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
A są jakieś konkretne plany gdzie to spotkanie miałoby się odbyć ?
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Wakacje, powiadacie:) Ja bardzo chętnie się pojawię :)

Myślę, że najlepiej byłoby zorganizować to w jakimś większym mieście i np. załatwić jakiś nocleg w akademiku czy coś w ten deseń. W ten sposób wyszłoby w miarę tanio:)

Najlepiej, gdyby to zorganizować tak, że:
Dnia 1 wszyscy przyjeżdżamy i np. idziemy na pizzę pod wieczór.
Dnia 2 zwiedzamy miasto, w którym jesteśmy, wieczorem jakieś tańce, a po drugiej nocce w akademiku z rańca do domów:)

Plus - wypadałoby podać datę przynajmniej miesiąc, dwa przed wydarzeniem, aby osoby naprawdę chętnie mogły się dostosować.

Osobiście proponuję:

Czas: druga połowa lipca
Miejsce: miasta gdzieś tak mniej więcej po środku mapy... Może Warszawa? Nie do końca w środku, ale chyba z każdego miejsca w kraju dobry dojazd tam jest, można trochę zobaczyć, zapewne sporo forumowiczów stamtąd właśnie jest no i akademiki pewnie będzie łatwo załatwić:)

Po co?
Pochodzic, pogadać, pośmiać się, wypić co nieco (herbatki, albo czegoś mocniejszego, co kto woli), potańczyć (jak ktoś lubi), etc.:)
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Moim zdaniem Mielec to zły pomysł, ponieważ wszyscy forumowicze z zachodniej i północnej Polski będą tam mieli strasznie daleko. Nie wiem, czy są tam jakieś dodatkowe atrakcje, ale co jak co, Stolicy nie pobije.

A Ty Madziu to w ogóle z której części naszego pięknego kraju jesteś?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Krzysztofandraszak ma rację. Każdy nie zależnie czy z północy, południa, wschodu czy zachodu Polski będzie miał mniej więcej równe szanse na dotarcie.
A może w Mielcu? Bo tam planuję pojechać?
Miasto samo w sobie bardzo ładne, no ale.. ;)

Ja mogę się wstępnie zapisać, aczkolwiek najbliższe wakacje to dla mnie wielka zagadka.
 

sowu_ona

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Stolica:P
Ja nowiutka ale może załapałabym się poznać troszkę ludzi ;) Tymbardziej, że do stolicy mam niedaleko :p
 

wredny_jakich_malo

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Ja też nie wierzę, że coś wypali, choć jeszcze nie zdążyłem Was poznać. Byłem uczestników kilku forów i wiem z doświadczenia, że w ostatnim momencie wszystkim nagle coś wypada ;)
A wakacje, cóż- termin dogodny.. miejsce też mi odpowiada.. Może chociaż ludziki ze stolicy i okolic będą zainteresowani wyskokiem na piwko ;)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Słaby zlot jak nikt się nie zlatywał.
Może dogadajcie pasowny przedział terminowy w tym wybranym miesiącu, taki od tego do tego i chętni niech piszą swój termin, który im najlepiej by pasował.
Potem dogadacie szczegóły, mały kompromis i szlus.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
sek w tym,ze nikt nie wie co bedzie robil za pol roku, a za pol roku wszsycy powiedza łee sory ale mi teraz nie pasuje :p
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ale była mowa o określeniu się na miesiąc lub dwa przed wydarzeniem.
Bo na pół roku wcześniej to jasne, że trudna sprawa jest. :026:
 
S

Spamerski

Guest
Jeżeli zacznie się ustalać gdzie i kiedy, to raczej nic z tego nie wyjdzie.
Teoretycznie "najsprawiedliszym" miejscem na zlot jest Warszawa. Właśnie teoretycznie, bo przecież koszt noclegu w Warszawie na pewno jest większy niż w mniejszym mieście.
Według mnie nie ma co ustalać, po prostu wyznaczyć termin i miejsce odgórnie i tyle. Wiadomo, że nigdy nie będzie tak, żeby każdemu, a nawet większości odpowiadało, ale jeżeli nawet 3-4 osoby zorganizują sobie taki zlot, to wydaje mi się, że będzie to większy sukces, niż sama próba zorganizowania zlotu dla wszystkich.
Ponadto można byłoby zorganizować kilka zlotów, regionalnych, co wydaje mi sie najlepszym rozwiązaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry