Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ból kolana

kolano ból

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 lokans

lokans

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 00:45

Problemy z rzepką pewnie. Ja to miałem. Na akupunkturę idź. Mi szybko pomogło, czasami jak coś nie tak jest i jest potrzeba, to wracam.

• 0

#22 Dendrodena

Dendrodena

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 11 luty 2018 - 21:16

Ja akupunktury to się jednak trochę obawiam, w końcu jest to nakłuwanie skóry igłami, a nie wiem czy jest to wszystko czyste itd. Wolę jednak bardziej bezpieczną rehabilitację typu terapia manualna czy coś. Ja chodzę na Słomczyńskiego 12 w Krakowie i jestem zadowolona 698115115. Bezpiecznie, a do tego tanio i są bardzo dobre efekty takiej terapiii.

• 0

#23 Fitorka

Fitorka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 25 luty 2018 - 19:43

Moim zdaniem lepiej od razu do lekarza specjalisty, ja przechodziłam swoje bolące kolano ale w AthleticoMed mi skutecznie pomagają, teraz przede mną seria ćwiczeń

• 0

#24 Dendrodena

Dendrodena

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 21:44

Ja właśnie najpierw byłam u lekarza, a później doktor wysłał mnie na terapię manualną i ćwiczenia. Wszystko w jednym miejscu miałam, nie musiałam szukać, chodzić, a skuteczność na prawdę super. Ja jestem bardzo zadowolona z tych zabiegów w gabinecie na Słomczyńskiego u dr Więcka. Ostatnio zobaczyłam, że mają też internetową rejestrację rehabilitacje.org.

• 0

#25 Nika123

Nika123

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 19:23

Najlepiej taki problem szybko i trafnie zdiagnozować. Przy problemach z kolanami najbardziej wiarygodnym badaniem jest rezonans magnetyczny. W Lux Med Diagnostyka na badanie czeka się max, 48h i nie musisz mieć na nie skierowanie. To bardzo wygodne bo do ortopedy już na pierwszą wizytę można iść z wynikiem badania. Co na pewno przyspiesz leczenie.

• 0

#26 whamy

whamy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 20:50

Dokładnie, tutaj nie ma co czekać. Z kolanami jest tak że delikatnie pobolewa to sprawę ignorujemy a potem okazuje się, że doszło do jakichś poważniejszych uszkodzeń i operacja jest konieczna. Żeby tego uniknąć lepiej jak najszybciej iść na konsultację ortopedyczną i tutaj mogę polecić doktora Artura Pisarskiegi, który przyjmuje w poradni Chorób Stopy. Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 greece1

greece1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2019 - 09:55

Witam.
Mam pewnien problem z kolanem. Otóż kolano (prawe) boli mnie zawsze podczas wysiłku fizycznego (gram w piłkę nożną), później ból utrzymuje się przez 2, 3 dni i ustępuje. Boli mnie w dole kolana pod rzepką oraz z tyłu jakby scięgno lub coś w ten deseń. Największy ból odczuwam przy maksymalnie wprostowanym kolanie. Byłem z tym kolanem u lekarza rodzinnego który wypisał mi skierowanie na zdjęcie do szpitala, w szpitalu nic konkretnego mi nie powiedzili. Kazali tylko smarować maścia (Altacet) i to wszystko.
Czy może mi ktoś mniej więcej powiedzieć co jest nie tak czy lepiej może od razu pójść na usg kolana?

pozdrawiam

Miałam podobnie, kiedy zaczęłam regularnie chodzić na treningi na trampolinie. Idź od razu do ortopedy, rodzinny lekarz raczej nie pomoże. Ja na szczęście trafiłam na pana doktora, który mi pomógł. Dodatkowo chodzę teraz do fizjo, bo kocham sport i chce uniknąć kolejnych kontuzji. Dbajcie o zdrowie zanim zacznie szwankować, bo mamy jedno ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#28 radzislaw

radzislaw

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 09 październik 2019 - 13:44

Trampoliny to fajny sport, ale bardzo obciąża nasze stawy. Mnie też bolały kolana i przestałem chodzić na trampoliny. Trening fajny, ale szkoda stawów. Raz na jakiś czas nie zaszkodzi, ale nie można za często
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kolano, ból

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0