zakupoholiczka93

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
W tym roku mam maturę i najpierw chciałabym wybrać sie na studium.I nie wiem do końca jakie;/ Jak sądzicie jakie lepsze jest?Masażu?Kosmetyczne?I jeśli ktoś chodził lub chodzi na studium masażu/kosmetyczne w Trójmieście Warszawie lub Wrocławiu.Piszcie jakie polecacie;)
 
T

tuks

Guest
Odradzam studium i studia w tym kieruneku. Sama jestem po szkolenia w New Nails. Zrobiłam zawodową stylizację paznokcia. Dwa miesiące później miałam pracę. Moje koleżanki po studiach siedzą na bezrobociu. Ważniejsze jest stawianie na praktykę niż teorię, która nigdy nie jest przydatna.
 
R

rabunia89

Guest
Jestem zdecydowanie na szkoleniami i mówię to na podstawie własnego doświadczenia. Studium to jedynie wydana kasa i papier, bo żadne praktyczne umiejętności za tym nie idą, tak więc radzę zmienić podejście i nastawić się na pakiet dobrych szkoleń. Akurat polecana przez kolegę firma jest znana i śmiało można jej zaufać.
 
T

tuks

Guest
Inna sprawa, że dla pracodawcy taki papier nie ma żadnego znaczenia. Dziewczyna musi przede wszystkim doskonale potrafić wykonywać swoją pracę, konkretne zabiegi, bo tylko takie działania przynoszą efekt w postaci kasy. To przecież ma znaczenie z punktu widzenia osoby prowadzącej salon kosmetyczny.
 
R

rabunia89

Guest
Tak więc dziewczyny szkolenia, własna praktyka, zdobywanie własnych klientem, bo na pewno nie taka droga, jaką obiera wiele dziewczyn. Pamiętajcie!
 
T

tuks

Guest
Kiedy już macie te szkolenia, choćby w New Nails, to dalej poświęćcie jakiś miesiąc na samodzielne ćwiczenia wszystkiego, czego się nauczyłyście. Kolejnym waszym krokiem powinno być szukanie pierwszych klientek. To ma szczególne znaczenie dla waszego rozwoju. Jeśli zauważycie, że są zadowolone, to po prostu zacznijcie szukać pracy. Powodzenia ;-)
 
Do góry