Jak wyrazić siebie w kilku krótkich słowach?

kakamka

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witajcie

Zamierzam kupić mojemu chłopakowi-wielbicielowi noży-scyzoryk victorinox na 18-tkę i wpadłam na pomysł, by wygrawerować coś na dużym ostrzu.
Mam jakąś niejasną wizję tego, ale nie wiem... jaki tekst mogłabym tam umieścić?(krótki)

Myślałam o "I włosy Twoje próbuję ugłaskać", co będzie zabawne, jako że na nożu i jednocześnie odnosi się do nas, naszej miłości i tęsknoty(mieszkamy bardzo daleko od siebie, a to wers z Czarnego bluesa o czwartej nad ranem, którego tekst kiedyś wysłałam mu o czwartej nad ranem i który jest jedyną piosenką, jaką mi zaśpiewał), ale to chyba jednak nie jest TO coś, ten tekst nie jest idealny, a chciałabym, żeby taki właśnie był.

Pomożecie mi znaleźć TEN tekst? Macie jakieś ciekawe pomysły?
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Jeju... A skąd my mamy wiedzieć jak Ty masz wyrazić siebie, skoro Cię nie znami? Dlaczego mamy wiedzieć, co będzie dobrze pasowało do waszego związku skoro nie wiemy jak on wygląda?

Myślę, że najlepiej zrobisz jak sama coś wymyślisz - najlepiej to wyjdzie.

Ja osobiście uważam, że ten pierwotny tekst był całkiem fajny:)
 

kakamka

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2005
Posty
17
Punkty reakcji
0
nie oczekuję, że znajdziecie mi ten idealny tekst, liczę tylko, że pisząc to, co wy sami chcielibyście zobaczyć w takiej dedykacji, nakierujecie mnie chociaż na to, co by mi najlepiej odpowiadało ;)
 
K

krzysztofandraszak

Guest
//Śmierć91, proszę na temat i bez takich. Z góry dziękuję:)
 
K

krzysztofandraszak

Guest
//kaiser - ostrzeżenie, proszę - zachowuj się trochę kulturalniej.
 

Eselpe

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja uważam, że tylko ty będziesz potrafiła zachwycić swojego faceta jakimś tekstem, który dla was odegrał jakąś ważną rolę, lub przywołuje jakieś wspomnienia....nie ważne są tanie romantyczne teksty, ale takie które was rozgrzeją....
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
//kaiser - ostrzeżenie, proszę - zachowuj się trochę kulturalniej.
no ja nie wiem - to był bardzo niewinny tekst, związany z nożem (ostrzem) oraz z kobietą - czyli według mnie idealny jako tekst do wygrawerowania. wydaje mi się, że moderator źle zinterpretował to wysublimowane przesłanie. skasowanie posta i do tego ostrzeżenie dla kaisera? wstyd, po prostu wstyd

//tekst był dwuznaczny i wcale nie był taki niewinny, koniec dyskusji na ten temat.
 

Carlos83

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2011
Posty
113
Punkty reakcji
1
Myślałam o "I włosy Twoje próbuję ugłaskać", co będzie zabawne, jako że na nożu i jednocześnie odnosi się do nas, naszej miłości i tęsknoty(mieszkamy bardzo daleko od siebie, a to wers z Czarnego bluesa o czwartej nad ranem, którego tekst kiedyś wysłałam mu o czwartej nad ranem i który jest jedyną piosenką, jaką mi zaśpiewał), ale to chyba jednak nie jest TO coś, ten tekst nie jest idealny, a chciałabym, żeby taki właśnie był.
Odpowiedzialas sobie na pytanie. Tekst ma piekne przeslanie, co jest z nim nie tak?
 
K

krzysztofandraszak

Guest
//Ktoś ma coś do mnie - proszę pisać wiadomość prywatną. Ten temat nie jest o tym, czy dwuznaczne i raczej niezbyt kulturalne teksty powinny czy nie powinny być tolerowane. Proszę trzymać się tematu (nie chcę nikomu robić problemów, poważnie).
 
Do góry