Przyjaźń czy miłość

ola159632

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej. Mam pewien problem. Od 2 miesięcy mam chłopaka. Zależy mi na nim, ale jest pewien problem - Moja przyjaciółka. Widzę, że nie jest szczęśliwa z tego powodu, że mam chłopaka. Kiedy mówię jej, że idę gdzieś z nim, to widzę jej reakcję, teoretycznie nic mi nie mówi, ale czuję, że sądzi że poświęcam teraz jej mniej uwagi niż wcześniej. Nie chcę się kłócić ani z nią ani z nim, nie wiem zbytnio co zrobić, bo wiem, że kiedy bede chciała z nia porozmawiać, to mi powie, że to moje wymysły.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Co masz zrobić ? Kochasz chłopaka? Bo jeśli tak to co rzucisz go tylko dlatego ze koleżankę twoja to wkurza?

Sprawa jest prosta jeśli go kochasz i nie chce go stracić to twoja przyjaciółka powinna to zrozumieć, to z nim zakładam ze chciałabyś sobie ułożyć życie a nie z nią poza tym jestem ciekaw jaki stosunek do ciebie miała by twoja przyjaciółka będąc w związku z innym chłopakiem :)?
 

MatMax

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Proponuję abyś porozmawiała z tą koleżanką. Jeżeli jest w miarę dojrzała to nie będzie Wam zazdrościć a poszuka swego szczęścia. Powodzenia życzę w rozmowie.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Wygląda na to, że koleżanka jest zazdrosna ... Muszisz sią nieco od siebie odseparować - wytłumacz jej, że zależy Ci zarówno na niej, jak i na nim. Masz prawo mieć chłopaka, spotykać się z nim i to bez aprobaty swojej koleżanki.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
Nie chcę się kłócić ani z nią ani z nim, nie wiem zbytnio co zrobić
no wybrać musisz. tzn. właściwie to nie ma co wybierać, koleżanka trochę pocierpi i znajdzie sobie w końcu swojego chłopaka :D
a jak będzie wredna, to odbije ci chłopaka i sama zacznie się z nim spotykać ;)
 

good hell

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
2
jedynym rozwiązaniem jakie widzę w tej sytuacji jest rozmowa, która rozwiązuje problemy.. :D
jeżeli podczas tej rozmowy będzie kazała Ci wybierać między sobą, a Twoim chłopakiem to masz dowód, że nie jest to prawdziwa przyjaźń, lecz złudzenie.
powinno być ok, trzymam kciuki. ;)
 
Do góry