Dziwne objawy

charger_str9

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witam. Bardzo długo nie odwiedziałem forum, ale postanowiłem zaradzić się po tym długim czasie właśnie tu.
Dokładnie po sylwestrze aż do dziś dostegam u siebie dziwne objawy. Konkretnie, chodzi o typowe 'zamulanie', opóźniony zapłon (tymbardziej gdy siadam przed komputerze, nie ogarniam totalnie gdzie wchodzę, w jaki link klikam, itp), drobne lęki, wczoraj doznałem także jakiś majaków. Niektórzy ludzie ponadto wydają mi się tacy dziwni. Ponadto mam głupie uczucie, ciężkie do opisania, ale mniej więcej chodzi o to że niezbyt szybko do mnie wszystko dociera, zanim ktoś coś powie, zrobi, ja to błędnie przewiduję. Myślałem przez pierwsze dwa dni, że to kac, lecz problem trwa do dziś. Może minimalnie się zmniejszył. Czy to jakaś depresja? Czy ktoś może mi czegoś dosypał w noc sylwestrową? Czy może to zatrucie alkoholowe? Miewaliście podobne sytuacje?
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
zwykłe przemęczenie, ja taki zamuł mam od 21 lat , trochę więcej aktywności, wychodż częściej do ludzi, napewno się poprawi, to kwestia twojego trybu życia, najwyraźniej ujawniło się to po lekkim popiciu..
 
Do góry