Jak ubrać się na poprawiny . ( gośc weselny)

astro007

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
W internecie jest sporo artykułów o ubiorze w tkaim wypadku pana młodego ale nie gościa weselnego. Ja mam wesele za tydzień i nie wiem co zabrać na ta okazje na wesel garniak a na poprawiny?
 

MatMax

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Ja bym też poszedł w garniaku tyle, że bez krawatu.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Poprawiny w lokalu dalej czy w domu Państwa młodych?

Ja bym ubrał się luźniej. Trampki + Jeansy + Koszula + Sweter do serka w jakimś fajnym kolorze.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Mam takie samo zdanie jak wyżej, możesz się ubrać luźniej ;)
Jeansy, koszula, jakaś marynarka do tego czy sweter i powinno być ok.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Marynarka + koszula z rozpiętym guzikiem przy kołnierzyku + dżinsy + jakieś fajne buty.
 

edek2405

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
48
Punkty reakcji
2
Dużo zależy od tego kim jesteś dla młodych. Jeśli rodziną to według mnie garnitur.
 

yaano86

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Według mnie na poprawiny, tak jak na wesele, powinno się ubrać dość elegancko. Jakiś wygodny garnitur (niekoniecznie czarny) oraz jednokolorowa, nierzucająca się w oczy koszula. Osobiście nie ubrałbym się na taką imprezę w jeansy i kolorową koszulę i chyba nie ma tu znaczenia, czy młoda para to ktoś z rodziny, czy nie. Jeśli chcemy w ubiorze pokazać swoją oryginalność to doskonałym sposobem na to jest wybór jakiegoś ciekawego krawatu. Stylowe i nawet niedrogie znajdziesz w sklepach np. Wółczanka czy Lavard, ale też w sklepach internetowych, gdzie jest szeroki asortyment, z którego można wybrać dobrej jakości markowe krawaty, które dodadzą stylu.
 
Do góry