kolor płytki paznokcia

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
"Jeśli nie lubisz używać lakieru do paznokci, pamiętaj, że paznokcie powinny być czyste i zadbane. W uzyskaniu ładnego, jasnego odcienia płytki pomoże ci… proszek do pieczenia! Małą ilość produktu wymieszaj z kilkoma kroplami soku z cytryny. Tak przygotowaną mieszanką wymasuj swoje paznokcie, spłucz ciepłą wodą i nałóż krem do rąk. Regularne stosowanie tego zabiegu (choćby raz w tygodniu) da spektakularne efekty!"

Ktoś próbował?
Bo ja powiem, że drugi tydzień się w to bawię i chyba na mnie to nie działa.
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Hahha ciekawy sposób, pierwsze słyszę, ale może warto wypróbować, chociaż ja i tak ciągle mam paznokcie pomalowane na różne kolory. A o cytrynie słyszałam, tylko tak samej. Moja koleżanka przecina cytrynę na pół i po prostu naciera sobie nią paznokcie i skórki wokoło paznokci. Ta wersja działa na pewno bo ma paznokcie bardzo jasne dzięki temu i maluje tylko bezbarwnym lakierem :D
Pozdrawiam.
 

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
He he. Ciekawe, może lepiej zamiast proszku do pieczenia - soda oczyszczona. Ja do rozjaśnienia płytki używam Nail Moonlit z Silcare.
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja słyszałam o rozjaśnianiu płytki paznokcia pastą do zębów. Myjesz przez jakiś czas paznokcie pastą i podobno to działa :) Czy faktycznie, nie wiem, bo nie testowałam :)
 

gabbi

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
1
Używałam cytryny do paznokci, bo ładnie rozjaśnia, ale proszku nigdy ;) Chociaż! proszek do pieczenia dodaję do prania firanek, bo działa wybielająco ;)
 
Do góry