Dobre restauracje na Podkarpaciu

brach80

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jakie Waszym zdaniem są najlepsze miejsca na Podkarpaciu? Gdzie można na prawdę dobrze i niedrogo zjeść?
Według mnie godna polecenia jest karczma Stary Lwów w Krasnej koło Krosna. Kuchnia w tej restauracji jest typowa dla tego regionu, znaleźć można w niej potrawy zarówno staropolskie jak i ukraińskie: tradycyjne zupy, mięsa, pierogi, oryginalne wędliny i ryby. Miejsce jest również dostosowane dla turystów, dzięki dostępnym pokojom gościnnym. Jak dla mnie to idealne miejsce oddające klimat Lwowa.
Jakie są Wasze typy? :)
 

15adrian

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hotel, restauracja Jaś Wędrowniczek jedzenie bardzo dobre, również jest możliwość noclegu w wygodnych pokojach, a także jak by ktoś potrzebował można zorganizować konferencje, czy jakieś spotkanie służbowe polecam
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Byłem ostatnio w Karczmie przy Dworze w Jasionce obok Rzeszowa. Muszę przyznać, że tamtejsza kuchnia węgierska to rarytas dla całego regionu. Dobrze zjadłem, popiłem i pobawiłem się ze znajomymi. Całość jest stylizowana na staropolski wystrój, więc jak ktoś lubi takie klimaty, to musi się tam kiedyś wybrać.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja byłam w jednej z restauracji w centrum Rzeszowa, niestety nie pamiętam nazywy, ale podawali regionalne potrawy. Przyznam szczerze, że nawet mi smakowało.
 

Kamil1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja obecnie trochę podróżuję po Polsce i napiszę otwarcie, ze jeżeli chodzi o restauracje, to po kilku wpadkach, nauczyłem się na własnych błędach i obecnie wybieram te, które cieszą sie dobrą opinia w różnego rodzaju rankingach... Kiedyś takim pewniakiem (przynajmniej w trasie) że w danym miejscu "nie trują ludzi" była ilość tirów pod daną restauracją (barem). Dzisiaj to już nie jest żadna wskazówka, dużo lepsze efekty (przynajmniej na dzisiaj jeszcze w tym zakresie pudła), daje korzystanie ze strony http://katokulinaria.pl Fajnie się czyta i informacje na któ©e trafiłem się potwierdzają w rzeczywistości, wiec pomimo, że jest to blog, to w podróży pod względem gdzie stanąć na obiad często z niego korzystam
 

Natalia Brzozowska

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja w ostatnim czasie chodzę praktycznie jedynie do Dominium. Znajduje się w galerii na Piłsudskiego ( tuż obok sklepu Euro). Pizza naprawdę smaczna, ciasto cieniutkie.Składników dużo. Prawdziwa pizza włoska ( polecam szczególnie serię kalabrese, są moim zdaniem świetne ! ).
Czasami zdarza mi się również wyskoczyć tam na obiad. W porze obiadowej mają tam naprawdę przystępne ceny
Jest również wiele promocji tak więc opłaca się zamówić sobie pizzę do domu.
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Jak ktoś lubi węgierskie jedzenie to fajne jest w restauracji Liszt. To znaczy polskie też tam mają ale głównie są znani z węgierskiego. Mi tam smakowała najbardziej zupa gulaszowa i paprykarz z suma. W ogóle fajny u nich klimat.
 
Do góry