Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dobre restauracje na Podkarpaciu

krasna karczma restauracja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 brach80

brach80

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 27 grudzień 2011 - 17:14

Jakie Waszym zdaniem są najlepsze miejsca na Podkarpaciu? Gdzie można na prawdę dobrze i niedrogo zjeść?
Według mnie godna polecenia jest karczma Stary Lwów w Krasnej koło Krosna. Kuchnia w tej restauracji jest typowa dla tego regionu, znaleźć można w niej potrawy zarówno staropolskie jak i ukraińskie: tradycyjne zupy, mięsa, pierogi, oryginalne wędliny i ryby. Miejsce jest również dostosowane dla turystów, dzięki dostępnym pokojom gościnnym. Jak dla mnie to idealne miejsce oddające klimat Lwowa.
Jakie są Wasze typy? :)
  • 0

#2 15adrian

15adrian

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2012 - 13:21

Hotel, restauracja Jaś Wędrowniczek jedzenie bardzo dobre, również jest możliwość noclegu w wygodnych pokojach, a także jak by ktoś potrzebował można zorganizować konferencje, czy jakieś spotkanie służbowe polecam

• 0

#3 Karolek22

Karolek22

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:28

Byłem ostatnio w Karczmie przy Dworze w Jasionce obok Rzeszowa. Muszę przyznać, że tamtejsza kuchnia węgierska to rarytas dla całego regionu. Dobrze zjadłem, popiłem i pobawiłem się ze znajomymi. Całość jest stylizowana na staropolski wystrój, więc jak ktoś lubi takie klimaty, to musi się tam kiedyś wybrać.
  • 0

#4 BlueRain

BlueRain

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 127 postów

Napisano 24 październik 2013 - 12:40

Ja byłam w jednej z restauracji w centrum Rzeszowa, niestety nie pamiętam nazywy, ale podawali regionalne potrawy. Przyznam szczerze, że nawet mi smakowało.

• 0

#5 Kamil1908

Kamil1908

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 16:12

Ja obecnie trochę podróżuję po Polsce i napiszę otwarcie, ze jeżeli chodzi o restauracje, to po kilku wpadkach, nauczyłem się na własnych błędach i obecnie wybieram te, które cieszą sie dobrą opinia w różnego rodzaju rankingach... Kiedyś takim pewniakiem (przynajmniej w trasie) że w danym miejscu "nie trują ludzi" była ilość tirów pod daną restauracją (barem). Dzisiaj to już nie jest żadna wskazówka, dużo lepsze efekty (przynajmniej na dzisiaj jeszcze w tym zakresie pudła), daje korzystanie ze strony http://katokulinaria.pl Fajnie się czyta i informacje na któ©e trafiłem się potwierdzają w rzeczywistości, wiec pomimo, że jest to blog, to w podróży pod względem gdzie stanąć na obiad często z niego korzystam

• 0

#6 netia233

netia233

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 09:22

Ja w ostatnim czasie chodzę praktycznie jedynie do Dominium. Znajduje się w galerii na Piłsudskiego ( tuż obok sklepu Euro). Pizza naprawdę smaczna, ciasto cieniutkie.Składników dużo. Prawdziwa pizza włoska ( polecam szczególnie serię kalabrese, są moim zdaniem świetne ! ).
Czasami zdarza mi się również wyskoczyć tam na obiad. W porze obiadowej mają tam naprawdę przystępne ceny

Jest również wiele promocji tak więc opłaca się zamówić sobie pizzę do domu. 

Użytkownik netia233 edytował ten post 29 wrzesień 2015 - 09:23

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Irgman_80

Irgman_80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 08:39

Jak ktoś lubi węgierskie jedzenie to fajne jest w restauracji Liszt. To znaczy polskie też tam mają ale głównie są znani z węgierskiego. Mi tam smakowała najbardziej zupa gulaszowa i paprykarz z suma. W ogóle fajny u nich klimat. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 monika9093

monika9093

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip