Nowoczesne państwo czy ciemnogród?

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Spójrz na ten obrazek i zagłosuj na to co wybierasz.

Kiedy patrzę na ciemnogród łza mi się w oku kręci bo to może kiedyś przestać istnieć i społeczeństwo w jakim my się wychowaliśmy przestanie istnieć...... jestem tolerancyjny i dlatego jestem przeciwny pedałom bo nie na tym polega tolerancja żeby akceptować wszystko jak leci....




Pozdrawiam.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Ja wybieram Polskę tolerancyjną, nowoczesną, romantyczną, silną i bogatą.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Polska nigdy nie będzie romantyczna, silna i bogata jak pedały będą urządzały sobie marsze, kiedy związek pedałów będzie równy związkowi kobiety z mężczyzną! Polska nigdy nie będzie silna kiedy ćpuny będą się błąkały po ulicy!
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
No ale jak 10 % ludzi w polsce którzy chodzą na wybory wybierają partie która w swoich szeregach ma ludzi innej orientacji i chce usunąć z życia Polaka tak ważnego symbolu jakim jest krzyż to się nie ma co dziwić że jest tak jak jest. Tyle się mówi że pieniądze szczęścia nie dają a właśnie się patrzy i podąża za tymi krajami które mają tą kasę.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Dokładnie idziemy w ślad za nimi a potem się dziwimy, że mamy syf i kryzys. Palikota trzeba usunąć z polityki bo on z nią nie ma nic wspólnego. Błazen w sejmie, który robi to dla kasy, najgorsze jest to, że ludzie widzą w nim mesjasza. Siedział tyle czasu w PO i nic nie zrobił a teraz nagle cudotwórca wielki.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ten obrazek, który wstawiłeś jest dosyć sugestywny, ale oczywiście wybieram państwo nowoczesne.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Oczywiście Polska musi być nowoczesna jednak nie może być ona taka jak na tym obrazku.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Rzeczywistość na obrazku jest zwyczajnie zmanipulowana. "Nowoczesność" wcale nie oznacza nagminnych gejowskich parad, rozszerzajacego sie "problemu" aborcji, itp. Państwo nowoczesne jest to państwo wolne oraz takie, które szanuje każdego obywatela bez względu na orientację, czy poglądy.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Ten obrazek, który wstawiłeś jest dosyć sugestywny, ale oczywiście wybieram państwo nowoczesne.

Państwo nowoczesne nie oznacza że toleruje się np. zboczenia, czy że wywraca się tradycję społeczno-kulturalną do góry nogami bo tak jest "tredny". Tak naprawdę dziś w sferze obyczajów mamy upadek i cofanie się wstecz a przecież NIBY rozwijami się (choć i to nie jest prawdą bo tylko rosną długi).

Ja wybieram nowoczesne państwo w sensie technologicznym a w wymiarze społeczno-kulturalnym jak najbardziej "ciemnogród" - czyli tradycję. I oczywiście nie w demokracji bo demokracja to najgorsze g jakie może być.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Państwo nowoczesne nie oznacza że toleruje się np. zboczenia, czy że wywraca się tradycję społeczno-kulturalną do góry nogami bo tak jest "tredny". Tak naprawdę dziś w sferze obyczajów mamy upadek i cofanie się wstecz a przecież NIBY rozwijami się (choć i to nie jest prawdą bo tylko rosną długi).

Tu nikt nie mówi o tolerancji dla dewiacji seksualnych. Orientacji homoseksualnej nie nabywa się w procesie socjalizacji , a już na pewno człowiek nie staje się homoseksualistą w wyniku jakiejś "mody". A, czy rzeczywiscie jest tak, iż mozemy zaobserwować upadek w sferze obyczajowo-moralnej ? Nie wydaje mi się. W naszym społeczeństwie dokonują się zmiany, ale ja nie dostrzegam w nich znamienia "upadku".
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Tu nikt nie mówi o tolerancji dla dewiacji seksualnych. Orientacji homoseksualnej nie nabywa się w procesie socjalizacji , a już na pewno człowiek nie staje się homoseksualistą w wyniku jakiejś "mody". A, czy rzeczywiscie jest tak, iż mozemy zaobserwować upadek w sferze obyczajowo-moralnej ? Nie wydaje mi się. W naszym społeczeństwie dokonują się zmiany, ale ja nie dostrzegam w nich znamienia "upadku".

A ja dostrzegam bo np. kiedyś nie było tyle patologii co teraz np. prostytucji wśród tylu młodych dziewczyn, takiej skali niewolnictwa, schorzeń psychicznych wynikających ze stresu , nie mówiąc już o ogólnie rozumianej przestępczości, problemach rodzinnych itp. Dla mnie sytuacja teraz a np. 20 lat temu to zupełnie inny świat (kiedyś było dużo normalniej mimo, że oficjalnie było biedniej - a nieoficjalnie prawda jest taka, że ludzie wiedli bardziej stabilne życie, przynajmniej spora część).
 

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Osobiście będę bronił prawa homoseksualistów - prawa do leczenia. Pedalstwo to choroba psychiczna. Należę do ,,ciemnogrodu".
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
A ja dostrzegam bo np. kiedyś nie było tyle patologii co teraz np. prostytucji wśród tylu młodych dziewczyn, takiej skali niewolnictwa, schorzeń psychicznych wynikających ze stresu , nie mówiąc już o ogólnie rozumianej przestępczości, problemach rodzinnych itp. Dla mnie sytuacja teraz a np. 20 lat temu to zupełnie inny świat (kiedyś było dużo normalniej mimo, że oficjalnie było biedniej - a nieoficjalnie prawda jest taka, że ludzie wiedli bardziej stabilne życie, przynajmniej spora część).

Czyżby ? Patologia istniała zawsze tylko, że kiedyś skala problemu nie była aż tak nagłaśniana. Teraz mamy internet, media i mnóstwo informacji na ten temat.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Czyżby ? Patologia istniała zawsze tylko, że kiedyś skala problemu nie była aż tak nagłaśniana. Teraz mamy internet, media i mnóstwo informacji na ten temat.

To o czym piszesz ma sens tylko w przypadku patologii, które istniały od zawsze natomiast skala ich występowania naprawdę się zmieniła. Wiesz ja tamte czasy pamiętam i pamiętam co się na przestrzeni lat zmieniało, jak zmieniała się moja dzielnica, ludzie itp. nie podważaj moich doświadczeń gdyż tego typu obserwacje są nie tylko moje a poza tym mam wrażenie, że żyjesz na tym świecie kilkanaście lat krócej od mnie ;) Ale dość off topu! Reprezentuje ciemną stronę mocy.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Czasy się zmieniają to i nie dziwo, że ludzie również. Takie są konsekwencje życia w XXI w. Poza tym, wcale nie podważam Twoich doświadczeń - mówię tylko, że patologia istniała od zawsze i nic w tej kwestii się nie zmieniło, być moze teraz inaczej się objawia.

a poza tym mam wrażenie, że żyjesz na tym świecie kilkanaście lat krócej od mnie

A skad takie wrażenie ?
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Czasy się zmieniają to i nie dziwo, że ludzie również. Takie są konsekwencje życia w XXI w. Poza tym, wcale nie podważam Twoich doświadczeń - mówię tylko, że patologia istniała od zawsze i nic w tej kwestii się nie zmieniło, być moze teraz inaczej się objawia.

Zbyt dużo rzeczy zmieniło się na niekorzyść a zbyt mało rzeczy na korzyść żeby mówić o jakimkolwiek naturalnym postępie moim zdaniem. I nawet nie mam tu teraz na myśli patologii tylko przyczyny jakie te patologie powodują. Temat na dłuższą rozmowę szczerze mówiąc.

A skad takie wrażenie ?

Strzelałem, żeby zdobyć łatwy argument w dyskusji :023:
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Ten obrazek, który wstawiłeś jest dosyć sugestywny, ale oczywiście wybieram państwo nowoczesne.

Tu to są metafory a nowoczesne państwo z tego obrazka nie ma nic wspólnego z nowoczesnością bo to nas sprowadza do jaskiń.....

I co z tego, że się zmieniają? To znaczy, że mamy to akceptować? To zaakceptujmy pedofilii przecież to są zmiany ludzi? Ja się zmieniłem w mordercę i co to znaczy, że nie mam być karany tylko " tolerowany" ??!
Nie można czegoś akceptować dlatego, że ktoś nam w mawia, że mamy 21. wiek i tak trzeba czy dlatego, że jesteśmy w UE ??? Co ma piernik do wiatraka?!?!?!?!?

Won z gnojem!!!
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Są chyba bardziej subtelne metody agitowania danego stanowiska niż tego typu obrazki, bo jak dla mnie coś takiego raczej ciężkostrawne jest.

Co do problemu, to też jestem zdania, że następuje powolny upadek obyczajowości i kultury szeroko rozumianej. Tego co się dzieje nie da rady usprawiedliwić, ani coraz sprawniejszym dostępem do informacji, ani postępem. Na dodatek kolejne generacje urodzone po 89 roku zdają się mieć tendencję spadkową jeśli chodzi o sposób/poziom wychowania. Nie rokuje to zbytnich nadziei na przyszłość.
 
S

serwor

Guest
Tu nikt nie mówi o tolerancji dla dewiacji seksualnych. Orientacji homoseksualnej nie nabywa się w procesie socjalizacji , a już na pewno człowiek nie staje się homoseksualistą w wyniku jakiejś "mody". A, czy rzeczywiscie jest tak, iż mozemy zaobserwować upadek w sferze obyczajowo-moralnej ? Nie wydaje mi się. W naszym społeczeństwie dokonują się zmiany, ale ja nie dostrzegam w nich znamienia "upadku".

No coz .jeszcze niedawno homoseksualizm to byla choroba,zdjeto ja z listy chorob pod naciskiem lobby pederastow.
Moim zdaniem to jest po prostu choroba psychiczna i koniec.

Orientacji homoseksualnej nie nabywa się w procesie socjalizacji

Teraz jest to poprawna politycznie teza,ale co bedzie pozniej?
Jak zmieni sie ta poprawnosc?
 

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Czasy się zmieniają to i nie dziwo, że ludzie również. Takie są konsekwencje życia w XXI w.
Czasy kształtują ludzie, a nie odwrotnie. Nie można dopuścić do dekadencji naszego narodu! Co z tego, że jest XXI.w? Czy w XXII.w będzie tolerowane pedofilstwo, bo będą takie czasy?
Poza tym ta ,,nowoczesność" czyni słabszym kraj. Homoseksualiści nie mogą mieć własnych dzieci, a to znaczy, że naród cierpi przez nich z powodu mniejszej ilości młodego pokolenia, a przecież to o nim mówi się, że jest przyszłością narodu. Jak wygląda ta przyszłość w wykonaniu pedałów? Nie ma jej.
Pozostali jeszcze ćpuni do omówienia. Nawet ,,tylko" palenie marihuany ma negatywny wpływ dla organizmu i psychiki człowieka. Krótko mówiąc - marihuana otumania. Według mnie naród ze skazą narkomanii prowadzi do powszechniejszej głupoty wśród ludzi.
 
Do góry