MAMduzyproblem

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Piszę z pewną dziewczyną od 3 miesięcy, jest ona ładna i inteligentna niestety ma chłopaka więc sobie nie wyobrażałem za dużo lecz wczoraj ona prawie z nim zerwała (są pokłóceni) w szkole jak mnie widzi to ma od razu taki piękny uśmiech nie zależnie od humoru myślę że nie jestem jej obojętny. Co mam zrobić, jak działać, myślę że teraz gdy prawie z nim zerwała jest najlepszy moment aby do niej wystartować, tylko nie wiem jak POMÓŻCIE! PROSZĘ to dla mnie ważne
 

konrado94

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jestem nowy na tym forum ale wypowiem się co ja myślę.
Zawsze musisz wiedzieć, że pisanie w internecie a realna rozmowa to co innego.
Moim zdaniem powinieneś się odważyć, zaprosić dziewczynę np: na łyżwy bo teraz sezon.
Jak ja to mówię rób to stopniowo pytaj jak leci dzień, jak jesteście w szkole to jak tam było na lekcjach, rozmowa się nakręci, znajdziecie wspólne tematy, jak się da to wracaj z nią wspólnie do domu(no chyba że ten chłopak z nią wraca).
Ale moim zdaniem najlepiej będzie tak, jak będziesz wracał z nią ze szkoły to zapytaj co robi później i zaproponuj wspólne łyżwy czy coś innego.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Według mnie nie powinieneś do niej startować, mimo że się kłóci z chłopakiem to są nadal razem. To chamska zagrywka, bo chciałbyś wykorzystać moment jej słabości, gdy jest jej ciężko, w takim czasie łatwo popełnić głupi błąd...
Spróbuj z nią rozmawiać na żywo więcej, przekonasz się czy tak na prawdę warto zawracać sobie głowę, ale nie licz na nic z jej strony.

SzklanaDama
 
Do góry