Szkoły językowe w Wawie nastawione na konwersacje?

krylek

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Które szkoły językowe w Warszawie oferują najkorzystniejsze sposoby na rozwiązanie języka, gdyż mówienie jest moją bolączką ????
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Każdy powie Tobie coś innego. Ja polecam Speak Up, po moich poznańskich doświadczeniach. Generalnie szukaj większych szkół językowych, bo one mają zazwyczaj lepszą kadrę i możliwość dostosowania się do Twoich potrzeb. W Wawie nie powinieneś mieć z tym problemu.
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Każdy ma troszkę inne zdanie i dobrze. Ja osobiście miałem kontakt z warszawskim English For You, dużo konwersacji z Nativami, gdyż oferują kursy prowadzone przez dwóch lektorów. Zawsze polski lektor przygotowuje konwersację prowadzoną potem przez Nativa. Osoby chcące zacząć mówić mogą z tego bardzo skorzystać. Warto w tej szkole korzystać z warsztatów English For You, prowadzone są przez Nativów w bardzo fajnej kawiarence.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Co prawda ja też słyszałam sporo dobrego o speak'up,wiec moze warto się skupić na tej szkole. Najlepiej jest wejsc sobie na stronkę szkoły,poczytac o kursach,cenach ,godzinach ,w których odbywaja sie kursi itd... Na pewno uda się nam dobrać odpowiednie miejsce.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Co prawda ja też słyszałam sporo dobrego o speak'up,wiec moze warto się skupić na tej szkole. Najlepiej jest wejsc sobie na stronkę szkoły,poczytac o kursach,cenach ,godzinach ,w których odbywaja sie kursi itd... Na pewno uda się nam dobrać odpowiednie miejsce.

A nie lepiej się przejść osobiście? Wydaje mi się, że to lepsza metoda dowiedzenia się o szkole niż strona internetowa. Inna sprawa, że najpierw można na nią zajrzeć.
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
To co pisze robson to prawda,lepiej przyjść i zobaczyć. Zorientować się wówczas można czy szkoła jest dobrze wyposażona i przygotowana. Chodząc do English For You oprócz zajęć z dobrą kadrą w małych grupkach fajnie wykorzystywane są tablice interaktywne. One oczywiście są tam tylko uzupełnieniem zajęć. To co pisze waldzinka
Ja osobiście miałem kontakt z warszawskim English For You, dużo konwersacji z Nativami, gdyż oferują kursy prowadzone przez dwóch lektorów. Zawsze polski lektor przygotowuje konwersację prowadzoną potem przez Nativa. Osoby chcące zacząć mówić mogą z tego bardzo skorzystać. Warto w tej szkole korzystać z warsztatów English For You, prowadzone są przez Nativów w bardzo fajnej kawiarence.
jest prawdą. System dualny to bardzo fajna metoda dla osób z problemami z konwersacjami.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Zasłyszane opinie są ważne, ale jak się samemu nie zajrzy to można się nic nie dowiedzieć. Speak up przekonał mnie dopiero jak poznałem ich ofertę u nich. Wcześniej wydawało mi się, że wszystkie te szkoły to cos podobnego mają a tu niekoniecznie.
Pozdrawiam, Michał
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że English For You nie jest jedyną opcją w Warszawie na problemy z konwersacjami, każdy ma jednak kontakt z bardzo ograniczoną ilością placówek.
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że English For You nie jest jedyną opcją w Warszawie na problemy z konwersacjami, każdy ma jednak kontakt z bardzo ograniczoną ilością placówek.

Oczywiście, że tak . Każdy pisze o swoich doświadczeniach, a w Warszawie jest więcej niż 100 szkół !!!
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
@gbur12

Prawdę mówiąc nie liczyłem ile w Poznaniu jest szkół językowych. Może setki nie ma, ale kilkadziesiąt jest na pewno.
Inna sprawa, że wiele z nich pojawia się na chwilę i znika.
Nie mniej tak na prawdę liczy się w Poznaniu z 5 szkół, może ciut więcej. Po prostu duża szkoła, o znacznym "przerobie", to szkoła której się ufa. To doświadczona kadra, to własne metody dydaktyczne.
A pozostałe? Cóż, zawsze znajdą się amatorzy super niskich cen, ale według mnie to i tak jest przepłacanie, bo jakość też nie jest najwyższa.
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiem, że w Warszawie oprócz English For You, gdzie miałam okazję uczęszczać i rzeczywiście pokonałam spore opory w mówieniu, całkiem dobry jest Archibald, gdzie też oferują tak jak w English For You zajęcia z Nativami.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Wiem, że w Warszawie oprócz English For You, gdzie miałam okazję uczęszczać i rzeczywiście pokonałam spore opory w mówieniu, całkiem dobry jest Archibald, gdzie też oferują tak jak w English For You zajęcia z Nativami.

Zajęcia z Nativami to akurat nic nowego, żaden wielki atut szkoły. Raczej liczy się zaufanie i dobra opinia o kadrze, plus szereg udogodnień dla uczniów, czy szeroka oferta.
 

1blanka1

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dlatego warto zawsze pójść i popatrzyć jak to wygląda w realu
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A nie lepiej się przejść osobiście? Wydaje mi się, że to lepsza metoda dowiedzenia się o szkole niż strona internetowa. Inna sprawa, że najpierw można na nią zajrzeć.

Oczywiscie ze tak , nawet wskazane w takim wypadku sa lekcje pokazowe, oczywiscie jesli dana szkoła ma cos takiego...

Oczywiscie ze tak , nawet wskazane w takim wypadku sa lekcje pokazowe, oczywiscie jesli dana szkoła ma cos takiego...
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Problem jest tylko taki, że czasami nie wiesz jak jest , a wszystko się okazuje dopiero podczas kursu
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Problem jest tylko taki, że czasami nie wiesz jak jest , a wszystko się okazuje dopiero podczas kursu

To prawda, dlatego kursu nie wybiera się pod wpływem impulsu. Trzeba sprawę przemyśleć. To przecież nic niezwykłego,bo każdy z nas wybierał lub wybierze uczelnię, liceum i spędzi tam kilka lat. Z konkretnym kursem językowym człowiek nie wiąże się na aż tak długo.
 
Do góry