K

kiotekk

Guest
Polecam ! WCZASY ODCHUDZAJĄCE. Wczasy oczyszczające, kuracje odchudzające.
Jak schudnąć? Wczasy odchudzające!

Wczasy odchudzające w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, to przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta owocowo warzywna, dieta niskokaloryczna i dieta proteinowa, a także zabiegi oraz duża porcja ruchu wspomagające skuteczne odchudzanie. Zapraszamy na Wczasy odchudzające, kuracje oczyszczające, turnusy odchudzające na Mazurach.

Z uwagi na bliskość takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Elbląg, Ostróda, czy nawet Warszawa nasze Wczasy Odchudzające są świetną propozycją dla mieszkańców tych miast.

W GRUDNIU I STYCZNIU SUPER OFERTA !!!

Nawet 350 zł gratis na zabiegi wspomagające odchudzanie.

Nordic Walking na MazurachĆwiczenia pod opieką specjalistówDieta oowocowo-warzywna

Skuteczność naszych wczasów odchudzających zapewniają odpowiednio dobrane i opracowane składniki:

dieta ( oczyszczająca owocowo – warzywna , niskokaloryczna lub dieta proteinowa ),
zajęcia (fitness, aquaaerobic, gimnastyka, ruch),
Nordic Walking (Mazury stwarzają idealne warunki dla tej aktywności),
zabiegi ( magnetostymulacja z masażem automatycznym, „łóżko Hydroter”),
wykłady,
rodzinna atmosfera.

Wczasy odchudzające to sedno naszej filozofii „Vitality” - do wyboru mają Państwo:

Vital Program - Dieta Proteinowa
Vital Program- Dieta Oczyszczająca
Vital Program- Dieta Niskokaloryczna
Wczasy dietetyczne „Oczyszczanie – Odchudzanie – Witalizacja”
 

Attachments

  • nordic.jpg
    nordic.jpg
    352,4 KB · Wyświetleń: 43

Stokrotinka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie wiem jak wy, ale ja wole ośrodek Balttur w Jastrzębiej Górze. Oferują mnóstwo zabiegów odchudzających, pracują tam bardzo życzliwi specjaliści, a co najważniejsze daję gwarancję że to działa :) Wieczorami można podziwiać nadmorskie zachody słońca lub odpocząć w przytulnym SPA.
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
Szukając sposobów na odchudzanie znalazłam coś takiego w blogu oświeconego kochanka:

30 minut seksu to 350 kcal.

Podczas 15 minutowego striptizu kobieta traci ok 200 kcal (już wiesz jak ją namówić do tego abyś mógł cieszyć oczy).

Namiętny pocałunek: 150 kcal

Ubieranie i rozbieranie się: 120 kcal

Muszę z mężem poćwiczyć
 
M

Marysiaaq

Guest
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
taki turnus wczasów odchudzających to świetna sprawa. mnie kuszą wczasy w primaverze w jastrzębiej górze. też mają program dla odchudzających się. poza tym miejsce samo w sobie fajne, bo bliziutko plaży :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
fakt fajnie by było sobie pojechać na urlop i przy okazji co nieco zrzucić zbędnych kilogramów. No i jak rybka pisze można pospacerować po plaży. Moim zdaniem taki sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów jest bardzo dobry, można się nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, a to jest chyba jedna z ważniejszych kwestii jak się chce mieć szczupłą, a przede wszystkim zdrową sylwetkę.
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
takie wczasy to fajna sprawa,wielu m oich znajomych tam pojechało,jednak taka wyprawa wiąże się ze sporymi kosztami,njie każdy może sobie na to pozwolić.
 

Lucky Girl

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tak naprawdę jeśli chodzi o otyłość problem przeważnie jest w silej woli, żeby systematycznie uprawiać sport. Bo tylko aktywność spawia, że tak naprawdę jest spalany ten niezdrowy tłuszcz w naszym organiźnmie. Ja dodatkowo wspomagam ruch zróżnicowaną dietą i probiotykami z bakteriami lactobacillus.
 

Martynka76

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja byłam na wczasach odchudzających w Zielonej Róży w górach Stołowych. Zrzuciłam 3 kilogramy dzięki wspaniałej diecie i ćwiczeniom. Ośrodek jest bardzo klimatyczny, a właścicielka miła i sympatyczna. Koszt pobytu jest niewielki w porównaniu z bogatym programem zajęć. Najbardziej podobały mi się wycieczki w góry z kijkami i oczywiście masaże:) Polecam wszystkim którzy chcą zmniejszyć swoją wagę i odpocząć w pięknym miejscu.
 

Anulka00

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
17
Punkty reakcji
2
Byłam na wczasach odchudzających nad morzem. Dużo cwiczen, sauna, dieta i....... pyszne lody i pizza przy hotelu. Niestety za dużo nie schudłam. Najlepiej na jakimś odludzi wczasy odchudzające robic.
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
Moja znajoma była w ośrodku Zalesie Mazury. Organizują tam tygodniowe turnusy, jej bardzo pomógł w wykształceniu zdrowych nawyków. Okazało się, że można jeść zdrowo i smacznie, co dla niej kiedyś było nie do pomyślenia. Sporo także miała zajęć ruchowych.
Widziałam zdjęcia z ośrodka. Jest tam naprawdę spoko, widać, że ośrodek jest prowadzony przez profesjonalistów.
Dietetyk, trener, jakieś zabiegi...
 

MarcinX46

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem dobrym sposobem na odchudzanie jest dieta śródziemnomorska. Jako jedna z nielicznych nie szkodzi organizmowi w żaden sposób, a przy tym może być naprawdę smaczna. W połączeniu ze wzmożoną aktywnością fizyczną daje naprawdę niezłe efekty.
 

Podroze po Polsce

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Najlepsze wczasy odchudzające to własna silna wola - bez niej nic to nie daje - ale działa motywująco - moim miejscem jest bryza nad morzem (bryza.pl/pakiety/wczasy-odchudzajace), która daje kopa, są cenne porady dietetyków, dużo ruchu, ale trzeba kontynuować po powrocie do domu - szukać chęci - mnie skutecznie motywuje mój mąż. Dziękuję mu za to.
 
K

KamilKA01

Guest
Nie każdemu udaje się zmotywować do odchudzania, to nie jest takie proste, pojechałam kiedyś na wczasy odchudzające w Koszalinie, akurat nie mam daleko, a było naprawdę świetnie wszystko zorganizowane z noclegiem, wyżywieniem i zajęciami na cały dzień.
 

Adrianna342

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hmm ciekawe tylko, żeby potem po poqwrocie znowu nie powrócić do starych nawyków tylko ciągle cisnąc. To może być problem :)
 

izka34

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Adrianna342 napisał:
Hmm ciekawe tylko, żeby potem po poqwrocie znowu nie powrócić do starych nawyków tylko ciągle cisnąc. To może być problem :)
[SIZE=10.5pt]Właśnie mam podobne obawy. Jadąc na wczasy zachowamy przez ten okres odpowiednią dietę i będziemy ćwiczyć. Jednak po powrocie może się okazać, że wynagrodzimy sobie ten czas słodyczami i innymi niezdrowymi rzeczami. Dodatkowo będziemy szukać wymówek dotyczących ćwiczeń. Myślę, że lepiej zacząć odchudzanie w środowisku w jakim przebywamy na co dzień i wprowadzać zmiany w naszym codziennym trybie. Pozwoli nam to na zachowanie nowych nawyków na dłużej. Jeśli uda nam się zmienić swoje nawyki na lepsze to zobaczymy efekty w wyglądzie i samopoczuciu. [/SIZE]
 

aszczypiorek88

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Macie złe podejście, nie można myśleć, że wyjazd na urlop odchudzający to zło i jak wrócę to sobie odbije wszystkie diety i ćwiczenia. Trzeba nauczyć się tak żyć i zmienić swoje życie. Wiem bo przeszedłem taki 2 tygodniowy urlop i faktycznie powrót był ciężki, ale nie po to tak dużo ćwiczyłem na urlopie żeby wszystko zaprzepaścić. Efekty są widoczne, oczywiście nie od razu, trzeba dużo siły oraz motywacji żeby sobie poradzić. Ale da radę to zrobić ;)
 

Marta_34

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wczasy odchudzające...w sumie fajna rzecz, choć nigdy nie byłam :). Mam tylko wrażenie, że szkoda by mi było kasy.. Ale z drugiej strony to w sumie 2 tygodnie z samymi atrakcjami, więc chyba nie jest drogo. Ja odkąd pamiętam borykam się z nadwagą. Najpierw po ciąży, teraz po rzuceniu palenia...W końcu się zmobilizowałam do działania. Nie przeszłam na "dietę cud", ponieważ osobiście w nie nie wierzę, ale zmieniłam na stałe już (mam nadzieję) swój sposób odżywiania na zdrowy i dodałam do tego ćwiczenia w fitness klubie. Co prawda nie są to 2 tygodniowe wczasy i nikt mi nie gotuje, ale minęło 1,5 tygodnia a ja mogę się pochwalić już czterema kilogramami w dół. Czekam z niecierpliwością na dalsze efekty :) Pochwalcie się ile udało Wam się zrzucić. Mój cel to jeszcze 20 kg. Trzymajcie kciuki.
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Mi zdecydowanie byłoby szkoda kasy jak za dwa tygodnie tylko... wolałabym te pieniądze przeznaczyć na np jakąś dobrą dietę gotową, jakiś catering dietetyczny. U mnie problem jest z tym, ze nie umiem jeść o stałych porach i jadam na raz za dużo...
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Myślę, że takie wczasy dają krótkofalowy efekt, a w odchudzaniu najważniejsza jest systematyczność. Ja aktualnie zamawiam jedzenie w pudełkach, korzystam z Wygodnej Diety i lepszego odchudzania sobie wymarzyć nie mogłam. Nie dość, że wagę już mam praktycznie wymarzoną, to mam też dużo energii do działania i czuję się świetnie! :)
 
Do góry