Ofca

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Witam,
proszę o ocenę strony/portfolio/platformy blog/mikroblogowej - w sumie to jest moja strona all-in-one :)
Napisana została w całości przeze mnie, przy użyciu technologii Ruby on Rails:
www.ofcasite.com
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Yyyy. strona słaba, w wielu miejscach na chodzą na siebie elementy tak, że nie da się czytać angielskiego, Dwa kolory dobrze, ale trzeba było walnąc jakieś obrazki czy cokolwiek. W o mnie zdjęcie zasłania tekst. Strona jest słaba. Więc nie oceniam jej na punkty. Ja radziłbym zrobić stronę po polsku wypromować ją tutaj i dopiero gdy będziesz miał na swoim koncie kilkadziesiąt projektów wybrac się w świat.
 

Ofca

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
35
mógłbyś mi napisać na czym wyświetlałeś stronę (rozdzielczość, wielkość monitora, przeglądarka)? Tak żebym wiedział jak poprawki wstawić:)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Witaj, u mnie przy rozdzielczości 1680x1050 jest jak najbardziej w porządku. Pewnie przy mniejszych się sypie. Lubię minimalizm. Zestawienie 2 kolorów na pewno na plus.
W dziale kontakt dałbym jednak prosty formularz. I jak wspomniał Mayte, chyba lepiej się nastawić najpierw na rynek polski ;)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
mógłbyś mi napisać na czym wyświetlałeś stronę (rozdzielczość, wielkość monitora, przeglądarka)? Tak żebym wiedział jak poprawki wstawić :)

Okej no to tak:
Rozdzielczość: 768 na 1024 pikseli
Monitor: 17cali
Przeglądarka: Mozilla Firefox 8.0.1

Może jest tak, że na mniejszych rozdzielczościach strona się wali, ale cóż gdy korzystam z lepszego komputera nie jestem podłączony do sieci(inne miejsce). Więc nie mogę sprawdzić czy przypadkiem lepiej wygląda na wyższej rozdzielczości.
 

sheraton35

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Podoba się, bo :

- jest lekka
- odważnie i prawidłowo zastosowane dodatkowe fonty
- czytelna

minus:
szkoda, że wszystko w eng, przecież jesteśmy w Polsce ;)
 
Do góry