Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Zakupy przez internet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2015 - 19:10

dokładnie 30 zł na pierwsze zakupy i darmowa dostawa od 150 zł, bardzo fajna opcja na poznanie sklepu ;)

• 0

#62 michoone

michoone

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 28 czerwiec 2015 - 17:52

Ja lubię zakupy online, chociaż wiadomo, że nie zawsze można trafić z rozmiarem.

• 0

#63 pateczka15

pateczka15

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 10:03

W razie czego można zwracać. Dużo łatwiej zwrócić w sklepie internetowym, w stacjonarnym tacy chętni nie są. Jedyny minus, że trzeba odsyłać i czekać na wymianę.

• 0

#64 zabam

zabam

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 13:21

Ja przez internet kupuję jakieś akcesoria kuchenne, które w internecie są dużo tańsze, np. foremki do pieczenia, worki na śmieci na janniezbedny.pl . Dużo tego zużywam, więc wolę mieć zapas ;) 

• 0

#65 Remy

Remy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 19:09

Często robię zakupy przez internet, zwłaszcza ciuchy i akcesoria do domu, czasem nawet meble. Często wychodzi taniej niż w sklepach stacjonarnych, a i zwrócić w razie czego łatwiej.

• 0

#66 kwiatek_07

kwiatek_07

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:50

Na forum jest już kilka podobnych wątków odnośnie zakupów w sklepach internetowych, wystarczy poczytać :) Jest to na pewno bardzo wygodna forma  i przede wszystkim tańsza niż tradycyjne zakupy.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 czifofczifs

czifofczifs

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 17:19

Dziewczyny, co myślicie o robieniu zakupów w hurtowniach internetowych z ciuchami chińskimi? Dotarłam do pewnej hurtowni, nazywa się LUKA , w której te same spodnie co u nas w chinolu są za 60 zł można kupić za 18 O_o. Uwielbiam te spodnie i kupuję ich kilka par w roku i teraz zastanawiam się czy nie kupić sobie właśnie większej ilości bo mega się opłaca! Ewentualnie pozbierać zamówienia od koleżanek w tym samym rozmiarze i odsprzedać (bo muszę zamówić minimum 10 sztuk). Co myślicie? Kupować?

Użytkownik czifofczifs edytował ten post 28 wrzesień 2017 - 17:20

• 0

#68 marcydarcy

marcydarcy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 16:54

trzeba uważac kupując przez internet, łatwo można paść ofiarą oszustów, ja jestem bardzo ostrożna w tym względzie, na wszystkich urzdzeniach mobilnych zanstalowałam gdatę, bo też często robię zakupy telefonem, ochrony nigdy za wiele, wiem że hakerzy potrafią podłozyć lipne stronki łudząco przypominające strony sklepów, z tym trzeb uwazać i jak już się decydujemy na zakup dokładnie przejrzeć czy dany sklep istnieje, a stronka nie jest jakaśp podejrzana

• 0

#69 maximum

maximum

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 11:50

Ja akurat nigdy nie miałam problemów z nieuczciwym sklepem. Zawsze towar przychodził i był bez zarzutu.

• 0

#70 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 14:06

Ja sporo zamawiam przez internet, jak coś jest nie tak to zawsze można zwrócić :)  lubię sklep Futra Karibu, na jesieni kupiłam zimowy płaszcz, a tak to zamawiam jakieś dodatki, breloczki... :D 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#71 naszczytpl

naszczytpl

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:26

Jeżeli zakupy w sklepie internetowym to tylko u nas na-szczyt.pl ! Gwarancja 100% satysfakcji! Zapraszamy :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0