Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ile kosztuje strona internetowa?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 zalewski88

zalewski88

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 09:17

Jakiś czas temu na kilku portalach złożyłem zapytanie dotyczące wykonania strony firmowej. W dość krótkim czasie zostałem zasypany ofertami. Oferty zaczynały się od 100 zł a kończyły na 3 tys. Propozycje były tak różne, że nie sposób jest się w tym połapać, nie mówiąc już o porównaniu tego co otrzymaliśmy.

Ila na prawdę kosztuje strona internetowa? Jak i gdzie szukać odpowiednich wykonawców? Macie jakieś doświadczenia?

Wszystko to kwestia indywidualnej wyceny. Strona internetowa to nie jest towar, jak np. ziemniaki, które posiadają stałą cenę. Artykuł na temat ile kosztuje strona internetowa znajduje się, np. tutaj: webenable.pl/ile-kosztuje-strona-internetowa/
Powinien Tobie rozjaśnić troszkę pogląd na sytuację.

Pozdr

• 0

#62 mari_jane

mari_jane

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 04 maj 2017 - 12:48

Myślę, że zależnie od projektu koszta mogą być różne. Skontaktuj się z Sebastianem (+48 513 910 970) - zajmuje się projektowaniem stron na co dzień, więc prędzej odpowie na Twoje pytanie, niż my. Jego portfolio można obejrzeć pod adresem: angelsadvertising.pl/portfolio/

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#63 Potiomkin

Potiomkin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 10:03

O panie, i Ciebie to dziwi? Na jakim Ty świecie żyjesz. Jak Ci dadzą najtańszym sumptem rozwiązanie to i najmniej zapłacisz. Albo studenciak bez działalności założonej coś podrzuci i już, po kosztach usługa. Ale jestem przeciwnikiem i pierwszego i drugiego rozwiązania. Drugie - jak Ci się coś spiep**y to już go nie zobaczysz na oczy. Po pierwsze - połowa sklepów ma ten sam szablon i tak się wyróżniają, że pożal się Boże. Patrz na to link masz tu przykład na czym polega robienie naprawdę dobrej strony indywidualnie dla klienta i dlaczego to musi kosztować, żeby było dobre.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0