Buty do płaszcza

voldemord81

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Witajcie.

Szukam butów na zimę. Chodzę w płaszczu w miarę eleganckim, jednorzędowym, do połowy uda. Szukam takich "w połowie eleganckich", pasujących do czarnego płaszcza. Proszę o propozycje.

Pozdrawiam.

PS: mam 17 lat.
 

ole.ander

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Szczecin
A w jakich sklepach jest jakis wybor wysokich meskich butow. Mogo byc takie jak ma 'audia4' choc ja wolalbym bardziej klasyczne, czarne, na srednim obcasie, z jakimis delikatnymi dodatkami. Dzieki
 

voldemord81

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Przejrzałem tą stronkę z butami, co podałeś i najbardziej podobają mi się takie:
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/bershka/32523/172106/Czarne%2Bbotki%2Bze%2Bsprz%C4%85czkami

Myślicie, że byłyby dobre na naszą "polską zimę":)?
 

darek85

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Hm jeśli chcesz na pół eleganckie to mogę ci polecić takie: http://www.conhpol.pl/?action=start#Produkt,conhpol.html wyglądają dobrze do wąskich spodni , a jak się chce dodać luzu to wystarczy trochę rozsznurować i już się fajnie komponują. Największym ich plusem jest to że to dobra firma, buty są z prawdziwej skóry i na pewno przetrwają o wiele dłużej niż te z sieciówek. Dla mnie są super wygodne więc polecam
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Te ze sprzączkami są ok. Będą pasowały też do kurtki.Ale nie słuchaj Darka, który proponuje Ci buty nadające się raczej dla pryka , a nie dla 17 letniego chłopaka.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Może jest w tej chwili taki trend aby wąskie spodnie wkładać do butów,ale mnie się to nie podoba.Poza tym nie założyłbym na nogi sztybletów.Tak samo nie jestem fanem płaszczy,nawet tych do połowy uda,a .co dopiero mówić do połowy łydki.Ja doradziłem chłopakowi i Ty doradziłeś,a On sam zadecyduje.Skoro już ma płaszcz to musi dobrać do niego jakieś buty.

Ps. Na temat płaszczy u nastolatków i co do tych płaszczy nie należy zakładać wypowiem się w temacie ,,Jak się nie ubierać ,żeby się z Ciebie nie naśmiewali"
 

Michał Domański

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Powyższą wypowiedzią stwierdziłeś, że żadna z Twoich wypowiedzi w tym temacie nie jest merytoryczna :)
No i nie mogę się zgodzić z pierwszym zdaniem - osobiście nigdy nie założyłem i nie mam zamiaru założyć wąskich spodni, a dalej reprezentuję tą grupę stylową.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Przepraszam,o wąskich spodniach pisał Darek.Ale Ty napisałeś,że nosisz spodnie wpuszczone w buty.
Reasumując , mamy skrajnie różne pogłądy na temat ubierania się.
 

Michał Domański

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Oczywiście. Można to wywnioskować z samego wydźwięku postów wcześniejszych. Jestem zwolennikiem elegancji i lubię płaszcze, których Ty nie za bardzo trawisz. Dlatego właśnie dziwie się faktem, iż napisałeś w tym temacie. Wracając do ostatniego posta autora: sądzę, że podane przez Ciebie buty (http://www.bershka.c...prz%C4%85czkami) bardziej pasowałyby na jesień/wiosnę. Na naszą zimę sądzę, że jednak mogą być niewystarczające.
 
Do góry