Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
losowanie_06.jpeg

infografika_euro2012_grupy.jpeg



JAK MARZENIE, aż chce się napisać!

My mamy lekką grupę z której powinno się udać wyjść, Niemcy (moi faworyci :p) mają grupę śmierci w której (mam nadzieję) pokażą klasę! Reszta grup także silne i genialne!

Co myślicie o dzisiejszym losowaniu? Jak mówicie - mamy szanse? Powinno się udać! Co sądzicie o pozostałych grupach? Na kogo stawiacie? Kto jest Waszym faworytem na zbliżających się EURO 2012?
 

baranekbd

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolny Śląsk
Moim zdaniem mamy minimalne szanse. Polacy zawsze się blokują na imprezach i potrafią przegrać prosty mecz, no ale życzę im wyjścia z grupy.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A ja myślę, że sukces na zawodach nie zależy od fartu tylko od przygotowania. Jak na razie jest kiepsko, atmosfera wobec polskiej piłki fatalna, a czasu coraz mniej. Nie wiem dlaczego mielibyśmy się okazać lepsi od którejkolwiek z tych trzech drużyn? Każdy z trzech pierwszych meczów daje szanse na wygraną to zapewniło nam losowanie, ale kiepski zawodnik i to może zepsuć.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Grupa A

08.06. godz. 18:00 Polska - Grecja (Warszawa)
08.06. godz. 20:45 Rosja - Czechy (Wrocław)
12.06. godz. 18:00 Grecja - Czechy (Wrocław)
12.06. godz. 20:45 Polska - Rosja (Warszawa)
16.06. godz. 20:45 Czechy - Polska (Wrocław)
16.06. godz. 20:45 Grecja - Rosja (Warszawa)

Grupa B

09.06. godz. 18:00 Holandia - Dania (Charków)
09.06. godz. 20:45 Niemcy - Portugalia (Lwów)
13.06. godz. 18:00 Dania - Portugalia (Lwów)
13.06. godz. 20:45 Holandia - Niemcy (Charków)
17.06. godz. 20:45 Portugalia - Holandia (Charków)
17.06. godz. 20:45 Dania - Niemcy (Lwów)

Grupa C

10.06. godz. 18:00 Hiszpania - Włochy (Gdańsk)
10.06. godz. 20:45 Irlandia - Chorwacja (Poznań)
14.06. godz. 18:00 Włochy - Chorwacja (Poznań)
14.06. godz. 20:45 Hiszpania - Irlandia (Gdańsk)
18.06. godz. 20:45 Chorwacja - Hiszpania (Gdańsk)
18.06. godz. 20:45 Włochy - Irlandia (Poznań)

Grupa D

11.06. godz. 18:00 Francja - Anglia (Donieck)
11.06. godz. 20:45 Ukraina - Szwecja (Kijów)
15.06. godz. 18:00 Szwecja - Anglia (Kijów)
15.06. godz. 20:45 Ukraina - Francja (Donieck)
19.06. godz. 20:45 Anglia - Ukraina (Donieck)
19.06. godz. 20:45 Szwecja - Francja (Kijów)
 

winyl

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
133
Punkty reakcji
2
Miasto
śląsk
Łatwiej nie mogli trafic choc te mistrzostwa sa najmocniejsze w histori ,cała czołówka
 

Snappy

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Słupsk
10.06. godz. 18:00 Hiszpania - Włochy (Gdańsk)

Mecz, który obejrzę na żywo z ogromną przyjemnością!

A co do grupy - dostaliśmy niezły prezent od losu, niech więc chociaż z grupy wyjdą ;).
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Nie mamy najmniejszych szans. Każda drużyna z 4 grup jest od nas lepsza. Ale dobrze, że chociaż stadiony się pobudowało;)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Tak grupa wydaje się idealna dla naszej kadry. Ale czy my damy sobie radę? Mam jedyną nadzieję, byśmy z Rosją nie przegrali. Remis mi wystarczy, bo jakoś nie wierzę w wyjście z grupy biało czerwonych. Ale miejmy nadzieję, że wiara milionów polaków w wyjście jednak zdziała cuda.

A ja obstawiam, że Hiszpania lub Portugalia będzie mistrzem:)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
A ja uważam, że bez względu na to na kogo byśmy nie trafili to dla nas i tak była by to grupa śmierci, z której i tak nie wyjdziemy.
Chciałam bysmy trafili np. na Niemców czy Anglików, bo fajnie było by grać u siebie, ze swoimi fantastycznymi kibicami właśnie z najlepszymi drużynami Europy. Bo jeśli przegralibyśmy z potęgami to mało kto miałby pretensje a tak jak z grupy nie wyjdą to...aż strach myślec jak Polacy obrzucą naszych piłkarzy błotem ;)
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Nie wydaje mi się. Polska piłka jest w tej chwili na żenującym poziomie. Od paru dobrych lat nie jest dobrze, ale zamiast wyciągać nauki z poprzednich lat, popełnia się te same błędy. Drużyna w ogóle nie jest zgrana i wszyscy przeciwnicy są mocniejsi.
 

bambus135

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Normalnie grupa przyjaźni!Ruscy załatwią wóde,my wino,Czesi browara,Grecy żarcie i możemy się integrować!

A tak na serio znając życie przegramy wszystkie 3 mecze i nie mam zamiaru ich nawet oglądać,po prostu wstyd mi za naszych.
 

organoleptyczny

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
A tak na serio znając życie przegramy wszystkie 3 mecze i nie mam zamiaru ich nawet oglądać,po prostu wstyd mi za naszych.

Nie masz zamiaru oglądać, to się nie odzywaj. Dlaczego mamy takich kibiców...?!

Grecy i Czesi są jak najbardziej w naszym zasięgu, z Ruskimi mogą się pomęczyć, ale wierzę, że im się uda. Pełen stadion będzie pełnił rolę dwunastego zawodnika, więc kto to wie. W piłce nożnej nigdy nie wiadomo, każdy może wygrać z każdym i to jest właśnie najlepsze, zwłaszcza na takich turniejach, jeden słabszy dzień i już można zacząć pakować się do domu.
Obstawiam, że Euro wygrają Holendrzy, za MŚ będą chcieli sobie odbić, a jak widać po eliminacjach są w bardzo dobrej formie.
 

idealista.

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Ostrów Wielkopolski
A tak na serio znając życie przegramy wszystkie 3 mecze i nie mam zamiaru ich nawet oglądać,po prostu wstyd mi za naszych.
Tylko tutaj trzeba się zastanowić czy to jeszcze są "nasi"
Nie masz zamiaru oglądać, to się nie odzywaj. Dlaczego mamy takich kibiców...?!
Akurat kibice w tym kraju trzymają bardzo wysoki poziom, w przeciwieństwie do społeczeństwa.
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Tylko tutaj trzeba się zastanowić czy to jeszcze są "nasi"

Co masz na myśli?

Na Euro nie ma słabych drużyn ale faktem jest, że trafiliśmy na "najłatwiejszą" grupę z możliwych. Nie będzie lekko ale przeciwnicy są w naszym zasięgu.
Ameryki nie odkryję ale wydaje mi się, że Mistrzostwa wygra ktoś z trójki: Hiszpania, Holandia, Niemcy z lekkim naciskiem na tych ostatnich.
 

idealista.

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Zawodnik chcący grać dla reprezentacji Polski musi w środku czuć że jest Polakiem, musi mieć tożsamość narodową. Musi wiedzieć że reprezentuje swój kraj, że nosi na piersi (w sumie to już nie, ale to już inny wątek) białego orła, musi wiedzieć że to nie byle co. A taki Polański czy inny Melikson chce tylko siebie wypromować kosztem innych polaków.

Jeśli się nic nie zmieni, a się na to nie zapowiada, nie z tym związkiem, rządem itd. Wyniki będę śledził w porannej gazecie bo podniecać się nie widzę czym, a zapalonym kibicem jestem.
 
Do góry