warsztat samochodowy

N

natulka123

Guest
Witajcie. Jeżeli chodzi o motoryzację jestem zielona, ale potrafię wyczuć jak ktoś robi mnie w balona. Wczoraj byłam w pewnym warszawskim samochodowym warsztacie i wyceniono naprawę bardzo wysoko, strzelano fachowymi, nic mi nie mówiącymi, terminami. Mimo ze uprzedzałam że się nie znam. Mam przeczucie, ze nie byli wobec mnie uczciwi. Czy możecie mi polecic jakiś warszawski, niedrogi warsztat i przede wszystkim uczciwy?
z góry dziękuję
 

kitel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Skąd ja to znam, nie dość że wyceniają nie wiadomo jakie ceny , to jeszcze zamiast coś zrobić to tylko więcej spartolą, postaraj się wyszukać warsztatów z dobrą opinią, popytaj znajomych. Może i mi uda ci się jakoś pomóc, spróbuje też coś poszukać, lub może na forum znajdzie się ktoś lepiej obeznany niż ja żeby podpowiedzieć tobie gdzie się udać.
 

blekintooka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja nie mam takiego problemu, zawsze naprawiem swojego bolida u znajomego, on jest etatowym mechanikiem, ale po pracy znajdzie dla mnei czas, wogole facet orkiestra ostatnio zamek mi w torebce naprawil a ja juz chcialam wyrzucac:D
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
najlepiej jedz na warsztat ze znajomym ktory tam naprawia auta, on poleci a oni go nie zawioda.
niestety nie jest latwo z warsztatami, trzeba bylo wziac auto nowe z salonu na gwarancji :p
 
N

natulka123

Guest
nie stac mnie na to :)

ja nie mam takiego problemu, zawsze naprawiem swojego bolida u znajomego, on jest etatowym mechanikiem, ale po pracy znajdzie dla mnei czas, wogole facet orkiestra ostatnio zamek mi w torebce naprawil a ja juz chcialam wyrzucac:D
no to powiedz gdzie naprawiasz. jesli jest dobry to sama tam podjadę.
 

kupidynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
ja też jestem zielona jeśli chodzi o auta, jednak czasami coś się zepsuję w moim colcie i muszę jechać do warsztatu. Ostatnio chłopak polecił mi salon mitcar i muszę przyznać, że fajną i szybką obsługę mają, a do tego ceny przystępne:)
 

ojojoj1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Również jestem zielona ale jak to kobiety ;D Też nie mam z tym problemu mój chłopak mi naprawia samochód nie jest mechanikiem ale ma sąsiada który go dużo nauczył ;P wracając do tematu to słyszałam o jakimś fajnym warsztacie jak sobie przypomnę nazwę to napisze ;D ;>
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
o jejku kobiety :D ja polecam w Warszawie na ul. Wincentego warsztat Geri. moja zona tam jezdzi i nigdy nie marudzi, wiec to bedzie najlepsze dla was.
salon profesjonalny bez zadnych przekrętów normalnie naprawia auto
 

blekintooka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
juz Tobie mowie warsztat miesci sie Warszawie na ul. Wincentego a nazywa sie geru albo geri jakos tak:p w google sprawdz:)
 
N

natulka123

Guest
Byłam i faktycznie jest dobry :) nie jest to jakis moloch, ceny w normie, a wszystko naprawione. dowiedzialam sie warsztat geri wygrał konkurs bahco :) czyli jest na rzeczy. tutaj mozecie sobie obejrzec filmik z opinią http://www.youtube.com/user/AmbasadorBahco
 

doradztwo_pol

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
A wiecie może w pobliżu Bielan gdzie jest dobry warsztat samochodowy ?? Chodzi o rozsądne ceny i bez żadnego kręcenia.
 

aliyah33

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Osobiście bardzo polecam Ci warsztat Moto-Team na Ostródzkiej, a także serwis klimatyzacji PerfectClima na Litewskiej - regularnie korzystam tam z ozonowania mojego auta (odświeżania). Bardzo miła obsługa i uczciwe ceny. Mimo wszystko wydaje mi się jednak, że nie powinnaś przyznawać się, że jesteś "laikiem motoryzacyjnym" - warto udawać, że się cokolwiek wie na ten temat. Poczytaj sobie trochę o naprawach w internecie :)
 

AnaM.

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
kitel napisał:
Skąd ja to znam, nie dość że wyceniają nie wiadomo jakie ceny , to jeszcze zamiast coś zrobić to tylko więcej spartolą, postaraj się wyszukać warsztatów z dobrą opinią, popytaj znajomych. Może i mi uda ci się jakoś pomóc, spróbuje też coś poszukać, lub może na forum znajdzie się ktoś lepiej obeznany niż ja żeby podpowiedzieć tobie gdzie się udać.
He to widzę, że nie tylko ja miałam takie problemy :angry: Na szczęście te już za mną :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam serwis z Targówka na ul. Liwskiej 2 - solidny i pewny. Bez żadnego ściemniania i naginania kosztów. Na to zwracam szczególną uwagę, bo niestety cwaniaczków jest u nas sporo i to szczególnie na kobietach próbują żerować, taka prawda.
 

Karolina Wanasiak

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
1
Również szukam warsztatu dla Volvo. Nie jakiegoś tam firmowego bo ceny czasem mają z kosmosu, a taki zwykły "u Pana Zenka" byłe by tylko znał się na rzeczy.
A no i jeszcze serwisanta instalacji gazowych LPi (czy jakos tak)

Dzięki za informacje.
 

Benia54

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też jestem laikiem w tej materii, ale znajomy polecał mi car beuno service z legionowa. mówił, że był zadowolony
 

juliajul

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja wam polecę serwis Auto Fus przy Ostrobramskiej w stolicy. Dobrzy fachowcy, sprawnie naprawiają co tam trzeba. Serwisuję tam samochód od dwóch lat i jeszcze nie zdarzyło mi się od nich wyjechać niezadowoloną z naprawy. Ceny to tak jak wszędzie, zależy co naprawiają, jakie części wymieniają.
 

AnaM.

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
AnaM. napisał:
Skąd ja to znam, nie dość że wyceniają nie wiadomo jakie ceny , to jeszcze zamiast coś zrobić to tylko więcej spartolą, postaraj się wyszukać warsztatów z dobrą opinią, popytaj znajomych. Może i mi uda ci się jakoś pomóc, spróbuje też coś poszukać, lub może na forum znajdzie się ktoś lepiej obeznany niż ja żeby podpowiedzieć tobie gdzie się udać.
He to widzę, że nie tylko ja miałam takie problemy :angry: Na szczęście te już za mną :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam sztukalakierowania.pl serwis z Targówka na ul. Liwskiej 2 - solidny i pewny. Bez żadnego ściemniania i naginania kosztów. Na to zwracam szczególną uwagę, bo niestety cwaniaczków jest u nas sporo i to szczególnie na kobietach próbują żerować, taka prawda.
Gwoli wyjaśnienia: serwis przeniósł się na ul. Świętego Wincentego 92, także Targówek :)
 

herloda

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja sobie śmigam kawałek poza WaWe - do Brwinowa. Jest tam taki warsztat co się nazywa Bekamar - blisko stacji benzynowej. Robią tyle rzeczy i jakościowo dobrze, że mi się nie chce nawet do innego warsztatu jeździć + w różne inne miejsca - na myjnię, do wulkanizacji itd.
Jakby ktoś był zainteresowany to warto zerknąć na ich ceny.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiem, że stary temat, ale czy podane tu warsztay są aktualne? Coś mi w kole stuka, dziwny dźwięk wydaje, jak się kręci. Boję się, że to może być nieciekawa sprawa.
 
Do góry