Darmowy hosting zdjęć do allegro.

Szunaj85

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Witam,
Nie dawno przygotowałem sobie szablon do serwisu allegro. Zawiera on logo, przyciski, tła, itp.
Wiadomo umieszczanie grafiki na allegro kosztuje.
Więc szukam jakiegoś darmowego i sprawdzonego hostingu gdzie tą całą grafikę mógłbym sobie umieścić.
Z czego Wy korzystacie i co polecacie?
 

Edyta_28

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
popieram wstawianie zdjęć na image, ale korzystam też z picasaweb
Co do zdjęć na aukcje allegro - nie jestem czy w grę może wchodzić darmowy hosting :/
 

Szunaj85

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
A co powiecie o fotosik.pl? Zastanawiam się tylko czy tam wystarczy darmowe konto do moich potrzeb.
 
B

bajderman

Guest
Bardzo łatwe rozwiązanie - kupujesz małe konto hostingowe na Hekko, masz wtedy kontrolę nad swoimi zdjęciami. Dodając je na darmowym hostingu jednocześnie puszczasz to do obiegu sieciowego, a małe konto hostingowe kosztuje przecież kilka dyszek rocznie.
 

Muzykant80

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Od kilku lat korzystam z hostingu zdjęć AllePomocnik i jestem zadowolony.
Mam tam mnóstwo zdjęć i wszystko śmiga aż miło. A animowane galerie zdjęć ładnie się prezentują i przyciągają klientów.

Może komuś się moja pozytywna opinia przyda :)
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Ja to właśnie z darmowym hostingiem mam już usługę wykupioną, chyba się nie opłaca w dzisiejszych czasach osobno coś brać, zresztą tak samo jak do oprogramowania miałem wliczone już pozycjonowanie i nie trzeba oddzielnie płacić. Nie daj się naciągać ;)
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
To chyba żaden interes, bo galerie z hostingiem życzą sobie po prostu wyższych opłat za korzystanie więc szczerze mówiąc na jedno wychodzi.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
Hmm...to w takim razie kajam się bardzo :D i proszę o jakieś namiary, mogą być w nawigacji :D
 
Do góry