Baza pod cienie

lesslis

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
406
Punkty reakcji
20
Miasto
tam gdzie nie sięga wzrok...
Chcę kupić baze pod cienie, ale nie wiem jaka będzie najlepsza. Czy możecie mi coś polecić? ;) najważniejsze to aby rzeczywiście spełniała swoje zadanie czyli utrzymywała makijaż maksymalnie długo. Ale żeby tez nie było problemów z jej nakładaniem, bo o tym też słyszałam że niektóre sa pod tym względem okropne. Coś w przystępnej cenie. No i żeby kasy w błoto nie wyrzucić...
Słyszałam dobre opinie na temat bazy ArtDeco i Lumene.
A Joko Virtual? Koszt to podobno ok. 9zł, ale jedni chwalą inni już nie no i sama nie wiem.
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
osobiście nie używam ale słyszaam mnóstwo pozytywnych opinii dot Art deco.
 

WeselneZaplecze

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
Ja używam taniej bazy pod cienie z ingrid - jest bardzo trwała i wydajna więc jestem z niej zadowolona.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Ja uzywam bazy z Art Deco albo Urban Decay. Calkiem niezle radzi sobie takze jako baza korektor z Collection:)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Świetną bazę pod cienie mają w Ziko dermo, częste promocje sprawiają, że jestem stałym bywalcem tego sklepu.
 
O

Obrusik

Guest
Urban Decay z droższych, z tańszych i bardzo dobrych baza pod cienie z Avonu.
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
kiedys miałam z inglota i była fajna ale droga, teraz uzywam po prostu jasnego cienia z manhatanu
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja mam baze z golden rose, eyeshadow primer i rewelka! Sprawia, że nawet osypujące się cienie można uratować i z nich korzystać - dzięki bazie są bardziej trwałe i nie osypują się
 
Do góry