filmy w power poincie

nataliaptak

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mam taki problem liczę, że ktoś z Was jest w stanie mi pomóc. Otóż chciałabym do prezentacji w power poincie wstawić filmik z you tube i tu zaczyna się problem.. Zamiast wstawionego filmiku wstawia mi się tylko sam obrazek.
Filmy z you tube normalnie pobieram i zapisuję, odtwarzam w winampie, windows media pleyer itd. do prezentacji wstawiam poprzez opcje wstawianie>filmy albo wstawianie>obiekty i lipa.. Hiperłącze też odpada. Dodam, że mam power pointa2007.
Czy ktoś wie jak temu poradzić, bądź zna inna metodę zaprezentowania krótkiego filmiku w jakiejś prezentacji?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Jaki format filmu? Spróbuj z .avi ja miałem problem gdy plik był sformatowany na 3mgep.
Spróbuj go jakoś zmienić format tego pliku lub też po prostu sformatuj go do innego typu plików. Popatrz także na opisy jak się załatwia problemy w power poincie. Tutaj masz listę wyszkaną przez googla: http://www.google.pl/search?q=nie+wy%C5%9Bwietla+filmu+power+point&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:eek:fficial&client=firefox-a#hl=pl&client=firefox-a&hs=oqD&rls=org.mozilla:pl:eek:fficial&sa=X&ei=b0naTqKaEYrLhAemnczZDg&ved=0CBcQBSgA&q=nie+wy%C5%9Bwietla+filmu+powerpoint&spell=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=424d8b97b6dd492d&biw=1024&bih=564
 
Do góry