Miejsce na lunch - centrum Warszawy

jolciakoska

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
witam

znacie jakieś fajne miejsca na dobry lunch w centrum Warszawy? Głównie chodzi o okolice Placu Konstytucji. Jest tam parę fajnych restauracji nad ktorymi mysle, np. kuchnia indyjska w wykonaniu Ganesha ale sie jeszcze zastanawiam. Co możecie napisac o tej restauracji? Macie jakies inne propozycje? zróbmy cały wątek o tym:)
 

margolia

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
smiało możesz isć tego Ganesha:). bardzo fajne i klimatyczne miejsce i na lunch na wieczorny wypadzik na drinka czy kolacyjke.
 

jolciakoska

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
dzieki za Twoj odzew, ale byłam w ostatni poniedziałek w Ganeshu na lunchu i przyznam sie ze pozytywnie mnie zakoczyła ta restauracja. Już na samym wejściu były kadzidełka i to mnie urzekło, no i jedzenie rzecz jasna tez:)
 

Boonx

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
A co to dokładnie za kuchnia i co w tym ganeshu można fajnego zjeść???
 

Mominka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Indyjska (południowe i północne) oraz fusion indo-chiński, też ciekawy. Na pewno przypadnie do gustu osobom lubiącym m.in. curry, ale także wszystkim którzy lubia ostre jedzenie. Możesz na próbę wpaść na tani zestaw lunchowy i sprawdzić, ciężko to opisać dokładnie więc zostaje spróbować samemu i ocenić.
 
Z

zypek84

Guest
Nie znam dokładnie Warszawy, ale na Ursynowie, przy ulicy Polinezyjskiej mają fajny lokal - Party Pizza.
Jadam tam co drugi tydzień. Jest smacznie - kilka smaków pizzy szczególnie mi przypadło do gustu.
Lokal godzien polecenia ;-)
 

marass

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
jak przy Placu Kostytucji to rzecz jasna "U Szwejka", choć to raczej dla fanów cięższych lunchy. Inne fajne miejsce to meksykańska knajpa, chyba przy ulicy Zgoda (te rejony). Lunch (zupa, drugie danie + cola) za 14,90
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Zupełnie przyzwoity jest Dom Smaków w północnym śródmieściu. Lunch jest do 15, oferta dośc bogata, a co najważniejsze - zmienna. Kuchnia europejska - włoska, bałkańska, czasem coś z polskiej.
 

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
no zupelnie przyzwoity to tak jakby jakis bar mleczny oceniala... dobra knajpa, w której można zjeśc zarówna lunch, jak i zarezerwowoać stolik na dłuższe posiedzenie, przy czym lunche zawsze dwudaniowe, warto dodac ze jest wifi i inne uprzyjemniacze zycia.
 

Vitno

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
jak przy Placu Kostytucji to rzecz jasna "U Szwejka", choć to raczej dla fanów cięższych lunchy. Inne fajne miejsce to meksykańska knajpa, chyba przy ulicy Zgoda (te rejony). Lunch (zupa, drugie danie + cola) za 14,90

"U Szwejka" nie są jakoś bardzo ciężkie lunch-e, ale jak byś chciał oddalić się od Pl. Konstytucji, to polecam restauracje "Mela Verde" na Chmielnej. Dobrym pomysłem jest też "The Mexican" na ulicy Foksal 10
 

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
No tak wejść sobie z ulicy i odpalić laptopa to chyba niebadzo, nie sądzisz? Za darmo, za darmo, jak w każdym porządnym lokalu...
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Rzadko jadam w stolicy, ale Dom Smaków kojarzę, niedawno otwarty, niedaleko mojej uczelni. Czasem chodzimy sobie pogawędzić tam z ludzmi z roku na lunchu. Jest fajnie i przestronnie, niekrępująco. Żarcie bardzo odmienne od standardu studenckiego :) ale nie przerażająco drogie, bez przesady. WI-FI, tak, w cenie ;]
 

jukli

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Temat przygasł, a szkoda ;) Osobiście szukam ostatnio fajnych miejsc w okolicach ronda onz, to co serwują do jedzenia w sieciowych kawiarniach zdecydowanie mnie nie zadowala :) jakiś typy?
 

Bojan85

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Warszawa
W tych okolicach masz lokali od cholery, nie wiem po co łazić na jedzeni do kawiarni. Jak sama nazwa wskazuje, nie w tym się ona specjalizują...,
Ostatni lunch jadłem we Oliv garden, jak chodzi o te okolice,. Kuchania arabska, ale robią też polskie rzeczy na luch. moge polecic
 

jukli

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Heh, no chodze tam gdzie najbliżej. Ten olive garden mam w sumie po drugiej stronie grzybowskiej, ale może zajrze jutro, ze strony wygląda ciekawie. Jeśli mają lunche wege to będe chadzać
 

Vitno

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
W okolicach Ronda ONZ polecam kawiarnio-restauracje koło salonu Orange na Pańskiej. Nazwy dokładnie nie pamiętam, ale znajduje się ona na początku ulicy Pańskiej idąc od strony Ronda ONZ.
 

Aniulal

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Chciałabym zarekomendować miejsce może nie przy samym placu konstytucji, ale niedaleko :) lokal mieści się przy Żurawiej, visavis jakieś państwowej instytucji :)
You & Me bar, byłam tam niedawno, miałam spotkanie z klientem w tym samym budynku - klient zrobił miłą niespodziankę i zaprosił właśnie do tego miejsca - 2 kroki i jesteśmy.
Bardzo spodobał mi się klimat miejsca - nutka luksusu, ale bez zadęcia, akurat w tej porze, w której my byliśmy, ruch nie był duży więc spokojnie można było zjeść i porozmawiać o interesach.
Dodam, jedzenie bardzo smaczne, fusion, pierwszy raz próbowałam kuchni i powiem, że mile się zaskoczyłam.
Polecam to miejsce, na mnie, na osobie zaproszonej tu na spotkanie - zrobiło wrażenie.
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
polecam na lunch wpaść na ulicę gałczyńskiego. jest tam sporo fajnych lokali, gdzie można coś smacznego przegryźć ;). to jest bardzo blisko nowego światu - trzeba tylko skręcić w ul. foksal a potem w pierwszą w lewo. zwykle przychodzę tam do doppio albo do wrzenia świata - oba miejsca zupełnie różne, mają swój niepowtarzalny klimat ;). lubię czekając na lunch patrzeć przez szybę i podziwiać tę małą uliczkę. ma w sobie coś magicznego... i sądząc po zachowaniu innych, nie tylko ja to dostrzegam ;). znalazłam nawet artykuł poświęcony w całości gałczyńskiego... ;). fajnie ktoś opisał to miejsce.
 
Do góry