Uzależniony od masturbacji

Z

Zmiennikzycia

Guest
Czy można być uzależnionym od masturbacji?
Mój znajomy z którym piszę już bardzo długi czas wyznał mi ostatnio że masturbuje się 2 razy dziennie.
Czy to nie jest dziwne?
Ma 21 lat, czym może grozić takie zachowanie?

Może należałoby mu jakoś pomóc?
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Nie, nie jest uzależniony. każdy facet się masturbuje. Dopóki nie przekracza to 5 razy dziennie, codziennie przez długi okres czasu to uważam, że jest w porzo. Mi samemu rekord życiowy chyba udało się z 7 razy dziennie, ale to był wyjątkowy dzień, wyjątkowa burza hormonów. Dwa razy dziennie uważam za standard - problem by był wtedy, gdyby miał okazję się kochać z kobietą (lub mężczyzną) 2 razy dziennie, a i tak by wybierał masturbacje. Faceci po prostu są ciągle napaleni, a nie rozładowywanie tego popędu ma negatywny wpływ na zdrowie mężczyzny.
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
serio myslisz że to jest w porządku?
A teraz też tak często to robisz?
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie jeśli moja dziewczyna ma czas uprawiać seks. jednak jeśli ona jest zajęta albo wyjeżdża do rodziców to tak. po prostu mam duże libido i twój znajomy najprawdopodobniej też. nie ma w tym nic dziwnego. Podejrzewam, że znaczna część facetów robi to CONAJMNIEJ raz dziennie, a bardzo wielu właśnie dwa razy.
 
S

Sven_Moltisanti

Guest
Duże libido, dużo bodzców...brak innych zajęć...ale większość facetów to psy na baby...nie oszukujmy się...w dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani seksem na każdym kroku. Mnie osobiście to nie przeszkadza :D Jak to już ktoś wyżej powiedział, dopóki woli żywą kobiete od mas_cji jest ok.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Całkiem normalne, i jak się okazuje zdrowe - pani Rączkowska jest zawsze do 'usług'. Btw pozdro ponury - wracam po długiej przerwie i już mi się czytać nie chce, jak zobaczyłem nick to mi się morda ucieszyła :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Całkiem normalne, i jak się okazuje zdrowe - pani Rączkowska jest zawsze do 'usług'. Btw pozdro ponury - wracam po długiej przerwie i już mi się czytać nie chce, jak zobaczyłem nick to mi się morda ucieszyła :)
sam już czuję, że coraz rzadziej się wypowiadam, a coraz częściej napiszę post i go kasuję zanim go wyślę, bo wiem co zostanie odpisane, co potem ja odpiszę i gdzie moja wypowiedź mnie zaprowadzi, a już po prostu mi sie czasami nie chce. pozdro ;)


sorry za offtop
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Moim zdanie raz dziennie to calkiem normalne, kiedys ze swoja dawna dziewczyna robilismy jakies 5 razy dziennie, ale z czsem staje sie to nudne...

najlepiej tak co drugi dzien.

:p
 
Do góry