Kolekcjonuje ktoś puszki po piwie ?

JaRO03

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rzeszów
Kto kolekcjonuje puszki po piwie ?
I ile zbieracie i ile macie w swojej kolekcji ?
 

amarantowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
130
Punkty reakcji
2
moja znajoma ma lepszą zajawkę. zbiera pudełka po papierosach mimo, że nie pali :)
spodlałam się jeszcze ze zbieraniem "kapsla" od puszki z piwa (ten taki cusiek :) )
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
moja znajoma ma lepszą zajawkę. zbiera pudełka po papierosach mimo, że nie pali :)
To w jaki sposób zdobywa te pudełka? Wygrzebuje ze śmietnika czy nakłania kogoś do palenia?

Mam koleżankę, która zbiera puszki i butelki po różnych alkoholach. Ja zaś zbieram kapsle oraz etykiety z butelek po piwie. Mam już całkiem ciekawą kolekcję, staram się zbierać z mniej znanych piw, głównie polskich regionalnych. Jest to łatwiejsze w utrzymaniu, bo wiadomo puszki ciągle się kurzą, a etykiety włożone do książki i kapsle w pudełku nie :)

SzklanaDama
 

amarantowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2010
Posty
130
Punkty reakcji
2
To w jaki sposób zdobywa te pudełka? Wygrzebuje ze śmietnika czy nakłania kogoś do palenia?

Mam koleżankę, która zbiera puszki i butelki po różnych alkoholach. Ja zaś zbieram kapsle oraz etykiety z butelek po piwie. Mam już całkiem ciekawą kolekcję, staram się zbierać z mniej znanych piw, głównie polskich regionalnych. Jest to łatwiejsze w utrzymaniu, bo wiadomo puszki ciągle się kurzą, a etykiety włożone do książki i kapsle w pudełku nie :)

SzklanaDama

hihi podoba mi się opcja ze śmietnikiem :")
jej chłopak pali, znajomi palą, jej siostra pali.


Jest u nas monopolowy z grawerunkiem butelek tak a propos do zbierania buteleczek po alkoholach :))
 

Flo_

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Kiedyś zbierałam ale znudziło mi się to w stosunkowo krótkim czasie ;D
 
Do góry