Problem ze skórą na rękach, proszę o pomoc!

KamilPiotrowicz

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
55
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Mój problem polega w palcach. Skóra na palcach od rąk w miejscu zgięcia palca zrobiła się stwardniała i bardzo dziwna. Mam tak już około ponad rok. Nie wiem co z tym zrobić. Jest tak tylko na tych dwóch palcach. Nie kremuje nigdy rąk, czy to od tego?
dsc4301i.jpg
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
To wygląda jak twarde pęcherze ropne. Nie boli Cię to, swędzi? Nie męczyłeś tych miejsc jakoś fizycznie(odciski) albo poparzyłeś się?
Ja bym Cię wysłała do lekarza z tym, bo może to być jakiś głębszy problem np reakcja alergiczna, egzema.. W żadnym wypadku nie przebijaj tego.

SzklanaDama
 

KamilPiotrowicz

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
55
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Warszawa
Teoretycznie nie przeszkadza mi to w życiu oprócz drastycznego wyglądu. Nie swędzi ani nie boli. Możliwe, że problemy z tego dopiero wyjdą. Planuję iść z tym do lekarza, jednak nigdy nie mam czasu albo zapominam, niemniej jednak pójdę z tym do lekarza bo coraz więcej osób mi mówi, żeby tak zrobić.
 

Piotrr123

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam dokładnie taki sam problem. Kamil, udało Ci się z tym coś zrobić ? Jestem ciekawy, ponieważ też nie moge znaleźć rozwiązania na to.
 

Mcnulty

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
1
Mi to wygląda na jakieś zgrogowacenie skóry ale to tylko przypuszczenie . Jak nie masz czasu wybrać się do lekarza możesz śmiało podejść do pierwszej lepszej apteki i pokazać farmaceucie jak to wygląda , może zaproponuje jakąś maść albo zaleci wizytę u specjalisty w zależności co to tak naprawdę jest.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
To wygląda jak wysięk stawowy, ale KONIECZNA! jest wizyta u lekarza. Dodatkowo zauważyłam, że obgryzasz paznokcie, a to może być powodem różnych infekcji.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja jak mam problemy ze skórą to chodzę do do apteki Ziko Dermo jest obok sklepu Ziko Dermo. Mam kartę stałego klienta, zbierając punkty mogę wymienić na cudne nagrody:) Panie sprzedające są przemiłe i bez problemu moge je o wszystko pytać:)
 
Do góry