Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Rolety w Krakowie?

rolety żaluzje kraków firanki dodatki okienne kraków role plisy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Anusia200

Anusia200

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 19:33

Szukam w Krakowie dobrego producenta rolet. Interesują mnie rolety na prowadnicach i plisy. Możecie kogoś polecić?
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Stułbia

Stułbia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 11:52

Ja plisy zamawiałem na wymiar w Roletexie pod Krakowem. Mają chyba największy wybór w Małopolsce więc na pewno na prowadnicach też znajdziesz coś fajnego.

• 0

#3 Marek333

Marek333

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 wrzesień 2012 - 09:59

Ja zamówiłem w firmie Solar mają duży wybór i niskie ceny na ich stronie www.solar.sklep.pl znajdziecie kontakt. Pozdrawiam.
  • 0

#4 noszowy

noszowy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 25 październik 2012 - 14:47

Jeśli jeszcze nie kupiłaś to polecam sklep internetowy kuprolety.pl Kupiliśmy z żoną rolety do pokoju oraz kuchni. To znaczy kupiliśmy. Ona wybierała, a Ja zapłaciłem.

• 0

#5 Kela

Kela

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 23 listopad 2012 - 17:30

Zakup rolet przez internet nie jest dobrym pomysłem. Ja jak kupuje tego typu rzeczy najczęściej uderzam w kierunku Wieliczki, Dobczyc, Gdowa - ceny niższe jakość w większości przypadków dobra.
  • 0

#6 Ryszard67

Ryszard67

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 maj 2014 - 07:33

Szukasz producenta czy sprzedawcy/montaż rolet? Jeśli to drugie to poszukaj na Ruczaju firmy Świat firan i zasłon.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Elzbieta B

Elzbieta B

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 listopad 2014 - 10:50

Ja kupiłam plisy w Solarze. Ładne, niedrogie i "od ręki".Duży wybór przeróżnych tkanin. Dla mnie jedyny minus, to lokalizacja, bo mieszkam w innej części Krakowa, a wzywac fachowców po jedną roletę chyba troche głupio ;-) Zresztą nie wiem czy do jednego okna by przyjechali.Ale poza tym bez zastrzeżen. 

• 0

#8 zewerr329

zewerr329

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 19:58

Tak jak ktoś już wyżej pisał sprawdź sobie firme swiat firan i zasłon dobra firma z Krakowa. Rolety nie są takie drogie, siedzibę mają na Ruczaju. Tutaj masz kontakt 

e-mail: sklepswiatfiran@onet.eu

Użytkownik zewerr329 edytował ten post 28 kwiecień 2015 - 19:59

• 0

#9 Guest_Kamil Brz_*

Guest_Kamil Brz_*
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 14:13

Ja rolety kupowałem w leroy merlin. Nie wstawiałem sobie rolet na zamówienie bo było to dość drogie rozwiązanie.Gotowe rolety były o wiele tańsze. Przez jakis czas miałem w oknach jedynie rolety ale mieszkanie nie prezentowało się zbyt korzystnie. Po prostu czegoś w nim brakowało.

Potem zamówiłem sobie firanki i od razu wszystko zaczęło prezentować się o wiele lepiej. Nie musi być to duży  koszt. Są sklepy internetowe, w których można zamówić sobie takie firanki o wiele taniej. 

Użytkownik wiki9969 edytował ten post 05 grudzień 2015 - 23:29

• 0

#10 Arkadiusz90

Arkadiusz90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 18:01

Możesz sprawdzic jeszcze małą firmę z Ruczaja- Świat firan. Mała firma ale ma niskie ceny a firany/rolety są ładne.
  • 0

#11 Anka Klimek

Anka Klimek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2016 - 11:45

Podoba mi się jak działa sklep z żaluzjami ze strony  roletysklep.com.pl. Ogarniają szybko dostawę, mają żaluzje w różnych opcjach na wymiar i fajną animację pod niektórymi produktami z info jak dana żaluzja dokładnie pracuje, jak ją można zwijać/rozwijać itp. Fajny, nowoczesny sklep

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 krzysztof33

krzysztof33

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:03

Jak masz jakiś nietypowy montaż dekoracji okiennych to zgłoś się do Wynn. Pomagali mi w zagospodarowaniu przeszklonych ścian i przy rozdzielaniu stanowisk pracy właśnie żaluzjami. Przyznam, że współpraca mi się opłaciła i nie zrobili błędów technicznych.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0