Problemy ze stosunkiem

xczarnamambax

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Proszę o poważne odpowiedzi. Jestem dość małą osobą. Być może od tego zależy także mój problem. Otóż za każdym razem jak kocham się z moim mężczyzną to chce mi się.. siusiu. Zawsze przed stosunkiem się załatwiam i to nic nie daje. Parę razy podczas stosunku muszę iść do łazienki, bo nie wytrzymuje tego jak jego penis napiera na mój pęcherz. Czasem zdarza się, że nawet jak napiera i mocno mi się chce to w ubikacji nie mogę się załatwić w ogóle. Próbowaliśmy innych pozycji i jest to samo. Jedyna w porządku pozycja to misjonarska ale tu też zależy.. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Myślałam o przesunięciu macicy, ale tyle razy byłam u ginekologa i ani razu mi o tym nie powiedział, a na pewno by zauważył. Proszę o pomoc
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że możesz mieć jakiś problem z pęcherzem a nie z macicą. Może nietrzymanie moczu, czy coś ? A, czy w jeszcze jakichś sytuacjach sie to zdarza ?
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Mhmm...przyznam ze przykry problem... nie wiem co Ci poradzić. Czy konsultowałaś to z ginem?
Ja tez podczas stosunku czasami odczuwam ucisk na pęcherz, bo gdzieś tam podczas stosunku faktycznie penis może na niego napierać. Ale nie jest to przykre czy nie przyjemne... wręcz przeciwnie. Podobno gdzieś w tym miejscu jest ten właśnie czuły nasz punkt.

Pogadaj z lekarzem. A może masz jakieś zapalenie pęcherza...?
Tak jest od zawsze??
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Uważam, że powinnaś iść do lekarza, ponieważ może to być coś z pęcherzem, jakieś zapalenie.
Wiem jakie to jest uczucie, że czujesz potrzebę pójścia do toalety, ale nie możesz z niej skorzystać.
Może to być zapalenie pęcherza, a więc lekarz, powinien wypisać antybiotyk.
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Może tylko Ci się wydaje, że chce Ci sie siku, skoro potem idziesz do ubikacji i nie potrafisz tego zrobić. Pewnie to tylko takie mylne uczucie, ja bym radziła t spróbówać do zlekceważyć i zobaczyć jak jest : )
 

Adam9012

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam moja dziewczyna odczuwa ból podczas stosunku. Juz jest to bardzo uciążliwe. Przy każdej próbie nic. Nawet jak próbuje palcem to też. Zauważyłem ze "to" miejsce jest bardzo suche. Co radzicie?
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Może twoja partnerka się stresuje i z tąd ta suchość
Postaraj się by była jak najbardziej odprężona i stosuj się do powyszych rad :)
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Przede wszystkim ból będzie zawsze. Czasem mniejszy a czasem większy, Jeśli jest sucho to albo mało się postarałeś żeby ją rozgrzać albo dziewczyna po prostu cierpi na suchość pochwy co można zmienić używając żeli nawilżających (najlepsze są te na bazie wody). Z palcami próbuj jak już jest rozgrzana, poza tym zadbaj o to abyś nie miał zadziorków wokół i na paznokciach bo to również jest bolesne :/
Wiem co to znaczy bo mam to samo ale ważne jest żebyś skupił się na niej zanim zaczniesz myśleć o sobie :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Młod@ dlaczego ból będzie zawsze? jakby miało zawsze boleć to co to za przyjemność? :]

użyjcie żeli i trochę więcej czasu i uwagi partnerce poświęcić, nie rozgrzewa się tak szybko jak Ty...
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
W kazdym razie w teorii to proste. Rozpalic swoja kobiete dokladnie ^^ i nie powinno byc problemow. Delikatnie na poczatku, nie od razu z paluchami w "to" miejsce.

A jak jest sucha to sprobowac z zelem-musi pomoc. Chyba ze to jakis wiekszy problem, no to lekarz.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Młod@ dlaczego ból będzie zawsze? jakby miało zawsze boleć to co to za przyjemność?

W moim przypadku akurat jest tak zawsze, że na początku boli i jakoś się do tego przyzwyczaiłam. Oczywiście nie musi mieć tak każdy. Czasem po prostu kobieta jest bardzo wąska i dlatego może boleć.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Moze sproboj uzywac wiekszej ilosci zelu. A facet mzoe powinen bardzo delikatnie na poczatku az sie "rozkrecisz" :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
W moim przypadku akurat jest tak zawsze, że na początku boli i jakoś się do tego przyzwyczaiłam. Oczywiście nie musi mieć tak każdy. Czasem po prostu kobieta jest bardzo wąska i dlatego może boleć.

na samy poczatku może troche zaboleć bo kobieta jest jeszcze "scisnieta", ale potem jak boli to troche nienormalne, a o czerpaniu z tego przyjemności nie wspomnę.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Tak tak, ja to wszystko wiem. Tylko mój facet mimo moich sugestii nie poświęca mi wystarczająco dużo czasu przed. Więc trzeba pewnie zainwestować w żel.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Tak tak, ja to wszystko wiem. Tylko mój facet mimo moich sugestii nie poświęca mi wystarczająco dużo czasu przed. Więc trzeba pewnie zainwestować w żel.

Nie mozesz mu powiedzec ze Ciebie boli? I ze widocznie wymagasz bardziej konkretnego przygotowania do tego z jego strony :>
 
Do góry