Ćwiczenia na przedłużenie stosunku?

Z

Zmiennikzycia

Guest
Znacie jakieś ćwiczenia na przedłużenie stosunku dla facetów?
Mój facet trochę za szybko dochodzi czasami :) a ja bym chciała znacznie dłużej ;)
Poradźcie coś :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Temat pewnie był wałkowany parę razy..

Są specjalne prezerwatywy przedłużające stosunek, przetrzymanie momentu w którym ma być wytrysk, możecie za pierwszym razem zadowolić się oralnie a później będzie normalnie dłużej, bądź chłopak musi jakiś czas przed zadowolić się ręcznie, ćwiczenie mięśni Kegla, trening Masters-Johnson, zapewnienie Tobie dłuższej gry wstępnej.
 

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja używałem właśnie takich prezerwatyw, one są grubsze i co za tym idzie przedłużają stosunek :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Dobre pytanie, zastanówcie się Panowie, sa sposoby na "kontrolę" i opóźnienie wytrysku, wiem to nie pytajcie skąd. Tylko trzeba sie troszke wysilić i odłożyc o parę chwil własna przyjemnosc...wytrysk ;P
 
J

julkakulka92

Guest
mężczyźni też mają mięśnie dna miednicy, czyli słynne mięśnie kegla. i te mięśnie jeśli są wyćwiczone, pomagają kontrolować wytrysk nasienia. polecam ćwiczyć przez trzy tygodnie i zobaczysz, że chłopak będzie mógł dłużej wytrzymać.
ćwiczenia są proste. najlepiej wykonywać je na leżąco, nogi podkurczone, lekko rozchylone, stopy płasko na ziemi. trzeba wykonywać krótkie lub jeśli to możliwe również długie napięcia mięśni. powiedzmy 50-100 razy.
możecie ćwiczyć razem.
kobietom łatwiej jest ćwiczyć, bo mogą posłużyć się np kulkami, które przyspieszają cały proces :)
w kwestii najlepszych kulek mogę coś doradzić :)
 

Agnest

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
A czy nie może poprostu wyjść jak czuje, że już jest blisko - a ty jeszcze masz ochotę. 2-3 minuty zająć się tobą w inny sposób i potem powrót. Po kilku takich manewrach facet raczej będzie mieć problem z wytryskiem - ale potem ja naprawiam ten problem w inny sposób :D
 

zeku84

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2014
Posty
25
Punkty reakcji
3
Miasto
Małe miasteczko pod Warszawą
Jak ma się bardzo długo tą samą partnerkę np. żonę to z czasem stosunek się coraz bardziej wydłuża w końcu brak jest w ogóle wytrysku, a nawet stosunku :037:
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Są też suplementy, które pomagają w takiego typu problemach... :)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jest możliwe wyćwiczenie psychiki do tego stopnia, że wytrysk jest sporo późniejszy. Jest to jednak związane ze zmniejszeniem stopnia rozkoszy mężczyzny .
Zwykle dziewczyna wie, iż drugi albo jeszcze lepiej trzeci stosunek po jak najkrótszej przerwie od pierwszego razu - jest dłuższy. A im więcej razy... Ostatni może nawet powodować duży orgazm kobiety.
Warto odejść od jednego numerka codziennie na rzecz wielu stosunków w jedną upojną noc
 
Do góry