Najpiękniejsze miejsca w Polsce - co wybierasz?

Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach

Serdecznie zapraszamy do wspólnego promowania pozytywnego wizerunku Polski. Jeśli wierzycie, że nasz kraj ma w sobie wiele piękna, a jego mieszkańcy potrafią dokonywać rzeczy niezwykłych, podzielcie się z nami swoją wiedzą.
Dodawajcie informacje o tym, z czego możemy być dumni do specjalnej aplikacji, która powstała na profilu „Pozytywny Atlas Polski” Facebooka. Wasze wpisy będę miały szansę pojawić się w drukowanym albumie wydanym na Euro 2012!
Więcej na www.pozytywnyatlaspolski.pl
 

synoptyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
27
Punkty reakcji
1
Mazury. Jeziora, lasy, natura. Są miejsca zatłoczone i imprezowe, są też miejsca totalnie na uboczu i w ciszy. Pełno dzikich, pustych plaż. Pełno też tych bardziej popularnych, z knajpkami, noclegami, pomostami i żaglówkami. Loty widokowe balonem są genialne, takie widoki tylko na Mazurach...
 

postomaniac

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Mnie zdecydowanie przyciąga polskie morze, i takie miejscowości jak :Darłowo ,Kołobrzeg ,Świnoujście czy Hel :)
 

DarkDrako

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Tysiące takich miejsc! Szlak Orlich Gdańsk, Białowieski Park Narodowy, Gdańsk, Wawel, Jasna Góra, Kołobrzeg, Ojcowski Park Narodowy i wiele wiele innych, choć chyba najbardziej lubię wracać na Gdańskie stare miasto :)
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Zamek w Ksiązu i Mosznej:) dla mnie wspaniałe:). A dla osób, które chcą sprawdzić swoją wiedzę w tej dziedzinie to polecam konkurs na fb, trzeba odpowiedzieć na 10 pytań dotyczących atrakcji turystycznych. Więcej info tutaj
 
S

spidder

Guest
Mi się podobają wschodnie tereny przygraniczne naszego kraju, fajna przyroda + kuchnia tatarska
 
Dołączył
16 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polskie Morze ! Dla mnie nigdy przereklamowane. Byłam zagranica kilka razy jednak atmosfere nad Bałtykiem mnie najbardziej odpowiada. Ost. byłam na polach namiotowych w Chłapowie LAZUROWE i było super. :)
 

Agata Polok

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
A był ktoś w Beskidzie Niskim, które obecnie nazywane są najdzikszymi górami Polski? Wędrujesz kilka godzin i nie spotykasz nikogo. Dzika przyroda. Najpiękniej!!!!
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Góry i jeszcze raz góry - cisza i spokój to Bieszczady. A trochę więcej tłumów pozostałe. W zależności od tras, bądź pasm - ruch większy, bądź mniejszy. Urokliwe są też wszelkiego rodzaju parki, rezerwaty, puszcze itp. Także Mazury, ale nie tereny okupowane tłumnie przez turystów. Zamojszczyzna, Żywiecczyzna. Jejku ile można by tu wymieniać.Stąd ograniczyłam się do ogólników.
 

Mati_92

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zakopane , Pieniny , Mazury , Gdańsk miejsca warte obejrzenia , z pewnością można je polecić gością z zagranicy .
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja jednak też jestem zwolenniczką naszego morza. Jest sporo nadmorskich miejscowości, które są bardzo malownicze. Choćby Kołobrzeg, Świnoujście czy całe Trójmiasto. Jednak ja jestem zakochana w Jastrzębiej Górze. Dobrze jest się tam zatrzymać w Primavera SPA, gdzie oprócz tego, że podziwia się morze, to dodatkowo można się odprężyć i zadbać o swoją urodę.
 

MargoHT

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
nasze polskie morze :) mamy piekne szerokie plaże, jakby jeszcze było trochę cieplej a przede wszystkim jakby dłużej było u nas cieplej to by było idealnie :)
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zdecydowanie Zakopane od kilku lat tam jeżdzę w wakacje i tam jest pięknie góry, piękne krajobrazy, świeże powietrze. W Zakopanym jest na prawde całe mnustwo miejsc które można zwiedzic zobaczyć.
 
Do góry