Konkurs 2.5 - w przerwie między czymś poważniejszym ;)

Status
Zamknięty.

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
photo_13.jpg

Witajcie!​

W przerwie pomiędzy poważniejszymi konkursami oferujemy Wam zdobycie sporej ilości pF podczas codziennego przeglądu forum :)
Otóż: na forum poukrywane zostały w postach użytkowników loga forumowiska. Kto znajdzie taki post i jako pierwszy go zaraportuje dostaje na swoje konto pF.​

Posty w których występuje logo są oznaczone w taki sposób:​

94765224765609239059.png

Podczas, gdy użytkownik znajdzie post - logo zostanie usunięte po odebraniu raportu.​

Tym razem ukryliśmy mniej, ale za to jest łatwiejsza szansa na znalezienie. Nie trzeba specjalnie szukać, ani wpisywać do wyszukiwarki forum magicznych słów. :) Mamy nadzieję, że łatwo przyjdzie Wam znalezienie ukrytych postów podczas codziennych wizyt na forum.​

Za każde logo standard użytkownik otrzymuje na swoje konto: 500 pF, za premium: aż 1000!​

Do tej pory znaleziono:

logo_standard.png
[26/30]​

logo_premium.png
[8/10]​
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Znowu elementarny błąd ale tym razem Ci tego nie zrobię ;)
Powodzenia w poszukiwaniach drodzy użytkownicy.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Ja się tak tylko organizacyjnie zapytam :

Czy osoby które nie biorą udziału w systemie nagród forumowiska również widzą te znaczki? :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Fray, ja mam tylko takie pytanie. Czy loga wstawione do postów, pod którymi jest napis:
Użytkownik Fray edytował ten post 20 sierpień 2011 - 12:33
Konkurs Forumowiska #2 - Zaraportuj post, by odebrać swoją nagrodę.
też liczą się? Bo przeglądając raporty zauważyłem posty zgłoszone z logiem z 20 sierpnia.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Fray, ja mam tylko takie pytanie. Czy loga wstawione do postów, pod którymi jest napis:

też liczą się? Bo przeglądając raporty zauważyłem posty zgłoszone z logiem z 20 sierpnia.

Nie, ale możesz zaraportować i wpisać, że to stary konkurs. :p Jakieś tam dodatkowe pF wpadną za to w formie nagrody.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przecież zaraportowałem wszystkie stare loga. Nie dostane punktów ?

:D
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ech nie trzeba było tak wcześniej chyba z 6postów zaraportowałem, ze starymi logami, sorry za pomyłkę:) teraz juz bedę tylko nowe;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry