zawroty głowy, totalna pustka.

Status
Zamknięty.

kwfff

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam
Mma 20 lat i mam straaaszny problem ;(
1. Mam skrzywienie kregoslupa na odcinku szyjny i juz nieraz miałam problemy z 'niedokrwieniem' ktore sie objawialy uczuciem' zawrotów głowy' ;(
Teraz od jakiegos tygodnia czuje sie tak fatalnie taki dyskomfort jakbym nic nie pamietała, mam totalna pustkę w głowie... :(( Dlaczego tak sie dzieje? Mogą to byc objawy jakiejs powaznej choroby?? RTG mam umówione juz na za 2 tyg. ;O a o tego piatku sie czuje tak jakbym sie na niczym nie mogla skupic i nic nie pamietała... ;( takie jakby piski w uchu mam ktore na to nie pozwalają ;(( Co mi jest??? wiem ze nie jestescie lekarzami ale poprosze o przynajmniej jakie wskazowki czy mam sie bac czy jeszcze nie? :O
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jeśli nagle masz takie pogorszenie to może nie czekaj na to rtg tylko zgłoś się do szpitala to może być coś poważnego
 

kwfff

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ale np. co poważnego? :O Od piątku tak jaby totalny brak koncentracji, pamięci... :O
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Niestety lekarzem nie jestem ale ze zdrowiem nie ma co ryzykować na twoim miejscu zgłosił bym się do szpitala dla swojego spokoju
 

kwfff

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wczesniej juz tak miałam, że nie moglam sie na niczym skupic porządnie i tez miałam przy tym zawroty głowy :( wiec poczekam do tego RTG w koncu to za 2 tygodnie ;d ale to tak od razu by mi sie stało? :O
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
No nie wiem zrobisz jak uważasz....
Nie które objawy mogły się nasilać przez pewien czas
 

kwfff

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tzn. mam takie wrażenie jakbym miała 'pełną' głowę i sie nie mogla na niczym skupic...
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jeśli czujesz się coraz gorzej to nie ma co zwlekać i nie potrzebnie się męczyć 2 tyg
 

kwfff

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ale ja się tylko dziwię, DLACZEGO??? :O Nigdy nic mi nie było, nawet jak długo słuchałam muzyki przez mp3, a tu nagle nie wiadomo co sie stało...Nigdy mi nic nie było z ta pamięcią jeżeli to tak mozna nazwac wogole :O ;(( BOJE SIE ze juz zawsze bede miala taka zje**** pamięc ;(( :(( ;((
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Dlatego nie zwlekaj z tym tylko załatw tą sprawę jak najszybciej
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Zawroty głowy są jednymi z najczęściej obserwowanych objawów niedokrwiennych. Trudno jest jednoznacznie ustalić, czy dolegliwości związane są ze skrzywieniem kręgosłupa szyjnego czy też innymi zaburzeniami. Konieczne jest ponowne wykonanie badania RTG. Ze względu na wcześniejsze rozpoznanie nieprawidłowej budowy odcinka szyjnego kręgosłupa konieczne jest przyniesienie dotychczasowych zdjęć (lub przynajmniej opisów) na badanie, dzięki którym radiolog będzie mógł ocenić ewentualny progres skrzywienia.
W wielu swoich postach koncentrujesz się jednak nie na dolegliwościach bólowych czy zawrotach głowy,a na zaburzeniach pamięci. Tego typu dolegliwości nie muszą być objawem niedokrwienia tkanki mózgowej. Warto zatem skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który podpowie Ci, co w danej sytuacji powinnaś zrobic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry