[www] e-posredniak.pl - społeczność, oferty pracy

jackass182

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam

Przedstawiam wszystkim stronę e-pośredniak.pl, która jest połączeniem portalu społecznościowego, tablicy z ogłoszeniami o pracy i programu do zarządzania procesem rekrutacji. Jeżeli mogę portal porównać do kogoś z konkurencji, to najbliżej nam do goldenline lub linkedin.

Cały czas pracujemy nad rozwojem portalu, dodajemy nowe funkcje, naprawiamy błędy i poprawiamy ogólną użyteczność. Aby korzystać ze wszystkich funkcji konieczna jest rejestracja - do wyboru dwa rodzaje kont: prywatne i firmowe, które różnią się funkcjami i wyglądem panelu użytkownika.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do testowania i czekam na wszelkie uwagi :)


Zapraszam: e-posredniak.pl
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
dla mnie jest za pusto, choć wiem, że ogólnie to chyba dobrze. no i slider ma chyba parę różnych efektów :(
 

jackass182

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co do slidera, to rzeczywiście miał kilka różnych efektów ale już to poprawiliśmy. Co do samej grafiki i wrażenia pustki, to najistotniejsza jest treść a nie grafika. Przecież na facebboku, goldenline, linkedin, google+ i setkach podobnych też nie ma efektownej grafiki :)
 
Do góry