Autoagresja...

Emonovika

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
kłodawa
Hej... Mam 17 lat...
Od kilku się tne...
Nie potrafie nad tym zapanować...
Robie to codziennie...
Coraz mocniej...
Wizyty u psychologów nic nie daja...
Kocham moje rany... blizny..
Tne się do ścięgien...
Wszyscy tylko mnie oceniaja...
Nikt z znajomych nie chce mi pomóc...
 
S

Skimer

Guest
Spróbuj zrozumieć( chociaż sobie wmówić ) , że to nic nie daje . Rozumiem że blizny cię uspokajają i dają pewność osobistej kontroli . Ale pomyśl jak wygląda staruszka z bliznami po nożu , . Nie potrafisz? Ja też nie , może dlatego że takich kobiet prawie nie ma. Im głębiejsze będą rany tym większa szansa że to się skończy. Zrozum że życie to dar , a człowiek nie może sobie go odbierać.Pewnie myślisz że jestem poje*em , ale ja mówie jak myślę . Założe się że za kilka lat poznasz chłopaka , i dalej to samo się już potoczy ... Życie jest piękne , wmów to swojej psychice.
 

Dzejkoob

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
95
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Please try later..
No kurde, wbijcie sobie do umysłów że świat jest piękny. Wyjdźcie razem do parku, nad jezioro porozmawiajcie o wspólnych planach...
 

Emonovika

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
kłodawa
mamy plany... oboje wzajemnie odcielismy sobie zyly... od 4 dni w szpitalu jestesmy...
 
S

Skimer

Guest
boże irytujące to jest , Dzej jesteś spoko ale daj jej żyć sama sobie najwyzej życie jakos ulorzy , nam nic do tego ..
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
O ile to jest prawda i nie jesteś trollem, który się nudzi i pisze głupie posty na forum, to nie rozumiem twoich rodziców. Skoro psycholodzy nie pomagają, to powinni cię wsadzić do psychiatryka. Serio, to jest choroba psychiczna, miałabyś pomoc psychiatry, byłabyś w zamkniętym miejscu bez ostrych narzędzi i nic byś sobie nie mogła zrobić.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
To dlaczego cię wypuścili, skoro nie jesteś wyleczona? :eek:
 
Do góry