Jak zadowolić swoją kobiete

Dzejkoob

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
95
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Please try later..
Witam, chce się dowiedzieć jak :cenzura: zadowolić kobietę bez kontaktu płciowego.. W tych sprawach jestem nie doświadczony więc pytam się jak robić minetkę, co pieścić itd.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Spróbuj całować ją w szyje, okolice karku, uszka. To też jest bardzo przyjemne ale rób to delikatnie.
 

dante77

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Wrocław
Poświęć jej cały dzień i spełniaj jaj prośby. Zrób sobie grunt na wieczór. Lepsze samopoczucie kobiety za dnia to więcej emocji wieczorem.
Kup jakiś żel intymny.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Witam, chce się dowiedzieć jak :cenzura: zadowolić kobietę bez kontaktu płciowego.. W tych sprawach jestem nie doświadczony więc pytam się jak robić minetkę, co pieścić itd.

Odsyłam do tematu "Podniecenie bez seksu!" :)
 

tototko

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Może zacznij od masażu, kup jakiś fajny olejek do masażu mogę polecić te mają bardzo przyjemny zapach, a później zacznij od delikatnych pieszczot potęgując doznania :wink: :whip:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Dowiedzieć się, co tej konkretnej partnerce najbardziej sprawia przyjemność, dostosować się i nie skupiać się wyłącznie na własnych doznaniach. To nie wyścig.
 
E

Elen

Guest
Jak zadowolic kobiete? powaliles mnie z rana. :D Kochac ja. I nie uciekac od wzajemnych pieszczot, a reszta przyjdzie sama. W necie masz mase poradnikow seksualnych. Nie czekaj na instrukcje obslugi, tylko idz w seksie na zywiol. Poza tym teraz dziewczyzny sa tak "wyzwolone" i odwazne, ze sama Cie poprowadzi i pokaze co lubi. :)
 
V

Vaffik

Guest
Tylko by była wyzwolona i odważna to najpierw trza oprzeć związek na zaufaniu, prawdziwej miłości, szczerości i kompletnego braku kompleksów w powiązaniu z kompletną otwartością.
Druga rzecz - co to znaczy "delikatny" seks i co to znaczy "seks" bez "seksu" bo mnie z rańca dosłownie przy kawicy rozwaliło gdy se poczytałem? :huh:
Szeptać słówka głodnej i napalonej samicy?
Moja to by mnie o ścianę roz....bała gdybym taki wstępik robił!
A samo pytanie "jak robić minetę" to jest równoznaczne z pytaniem "jak prowadzić autobus" :D
czyli bez praktyki nie nada...

Elen ma rację i to sporą. Bez prawdziwej miłości seks o kant d.... otrzeć. Im człek starszy tym bardziej wymagający a seksik - pseudoseksik o którym mowa to tak jak by po 12 godzinach spokojnego snu - wstać - napić się kawki i kłaść się od razu na drzemkę!
Po pewnym wieku seks machinalny przestaje rajcować jak i też ten z 2 godzinną wkur---iającą grą wstępną
Teraz sobie "wyobraźta" półtorejgodzinną minętę :D :lol:
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Popieram przedmówczynię i cenną radę Spejsona, ale 5 dych to raczej na waciki :scary:
 

Miyamoto Musaschi

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
3
Najważniejsze jest zrozumienie w łóżku . Skupienie się nie na jednym punkcie lub okolicach które cię przyciągają nie jest dobrym wyjściem ^ ^ Najważniejsza jest gra wstępna i poczucie że z partnerką tworzy się jedność ^ ^ Gra wstępna może trwać godzinami , dotyk , przytulenie , spojrzenie i bliski kontakt :) Czasami najmniej zaskakującymi i rozpalającymi zmysły rozwiązaniami jest proste okazanie uczucia i bliskość ^ ^
 

Aro7

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2016
Posty
30
Punkty reakcji
12
Słowami - odpowiednia rozmowa na tematy seksualne, pokazanie, że ona CIę kręci, fajne opowiedzenie jej, jak ją zaraz będziesz brał na załącząnej na wirowanie pralce sprawi, że będzie miała mokro w wiadomym miejscu :)
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Aro7 napisał:
opowiedzenie jej, jak ją zaraz będziesz brał na załącząnej na wirowanie pralce
Serio? Ja bym dostała napadu śmiechu. Stereotypowymi i schematycznymi poradami, takimi jak ten, można bardzo łatwo uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego. Nie każda kobieta tyka tak samo, nie każdy mężczyzna nadaje się do serwowania takich opowiadań. Dlatego odpowiedź na pytanie jak zadowolić swoją kobietę jest bardzo indywidualna. Jak się ją dobrze pozna i się jest w miarę kumatym, to takie sprawy wychodzą same, naturalnie i nie trzeba zadawać tego typu pytań, których odpowiedź w większości przypadków potrafi zaprowadzić na manowce i nie trafienie w cel.
 
Do góry