Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Korekta nosa TAK/NIE

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 patrycja385

patrycja385

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 31 marzec 2014 - 21:25

Ja też powoli przymierzam się do operacji, znalazłam nawet chirurga, z polecenia, dr Dorota Żukowska z białystockiego Humana Medica OMEDA na Fabrycznej. Wiem, że też ma gabinet w Łodzi. I tutaj moje pytanie - czy któraś z Was miała przeprowadzany u tej pani jakiś zabieg? Zależy mi na sprawdzonym chirurgu coby później nie było poprawek... Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#22 pola33

pola33

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 21:21

Ja robiłam nosek u dr Żukowskiej w Łodzi, rewelacja. Sympatyczna babka i bardzo dobry chirurg, nos wygląda zupełnie inaczej, zawsze taki chciałam. :) Oczywiście liczyłam się z ew. komplikacjami, zresztą sama pani dr uprzedziła o tym na konsultacjach, jednak wszystko ok, opuchlizna zeszła z czasem i efekt jest boski. :) Jak przeszkadza Ci nos to jak najbardziej namawiam, teraz żałuję, że tak długo z tym zwlekałam.

• 0

#23 patrycja385

patrycja385

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 kwiecień 2014 - 04:36

Brzmi bardzo ok. :) Też sobie już o niej zdążyłam jeszcze przejrzeć opinie na innych forach (ostatnio nic innego nie robię tylko grzebię w internecie na temat korekty nosa :)) i ma pozytywne, więc umówię się, kiedyś trzeba to zrobić, a już nie ma sensu dłużej zwlekać. Dzięki, upewniłaś mnie tylko ;)

• 0

#24 raga79

raga79

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 15:11

oj tak trzeba dokładnie wszystko sprawdzić, ja bym polecała się wybrać do dra Osucha bardzo dobry i od nosków i od innych części ciała. no i też bardzo sypamatyczny 

• 0

#25 jolly78

jolly78

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 232 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 10:58

Przed operacją trzeba wszystko dokładnie sprawdzić, róznież zapoznać się z opiniami innych po korekcie. To będzie "poprawka" na całe życie, więc lepiej wydać więcej i zrobić ją u wybitnego specjalisty niż gdzieś, gdzie jest taniej.

• 0

#26 deedra

deedra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 05 październik 2014 - 09:36

to fakt, nie można takiej decyzji podejmować pochopnie. Dużo też zależy od lekarza do którego idziemy. Ja się wybieram do dra Osucha, bardzo dobry w tym co robi. Mam nadzieję, że dokładnie mi powie, na czym zabieg będzie polegał i rozwieje wszystkie moje wątpliwości.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 murgramia

murgramia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 29 sierpień 2015 - 11:29

znam tego lekarza. Też myślę, że jest świetnym specjalistą. Dzięki niemu pozbyłem się wielkiego i paskudnego nosa. Za co jestem bardzo wdzięczny.

• 0

#28 Guest_szyszana_*

Guest_szyszana_*
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 09:50

Proszę, sporo info na ten temat - http://pieknonosa.blogspot.com/

Operacja korygująca nos, to nie jest byle jaki zabieg, lecz coś wymagającego. Nosi się przez kilka tygodni opatrunki, ale w ten sposób rzeczywiście lekarze powinni Wam go doprowadzić do normalności.

• 0

#29 Guest_szyszana_*

Guest_szyszana_*
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 10:56

I jeszcze spis klinik, które się podejmują takich tematów - https://www.tourmedi...lastyczne-nosa/Tak, lista jest długa. Zweryfikuj sobie opinie, porównaj je, poczytaj o cennikach, specjalistach i na tej podstawie podejmij decyzję - nie działaj przypadkowo, tylko rozsądnie.

• 0

#30 gabakulka

gabakulka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 listopad 2015 - 14:19

Ja odpowiedniej kliniki szukałam prawie pół roku. Czasem warto nawet jechać gdziś dalej niż miejsce zamieszkania ale trafic w ręce dobrego chirurga plastycznego. Mnie operowała dr Dorota Żukowska. Jeśli chodzi o operacje plastyczne nosa- moim zdaniem jest ekspertem w tej dziedzinie. Ciężka decyzja wiadomo, ale warto podjąć ryzyko dla samej siebie

• 0

#31 omisia

omisia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 22:47

masz rację gabakulka- znaleźć odpowiednią klinikę, dobrego chirurga plastycznego to połowa sukcesu. A wiadomo partaczy całe mnóstwo. Nie ma tez co moim zdaniem kierować się promocjami w tym kierunku, ze taniej coś zrobią. Juz tyle czytałam o tym jak jakaś dziewczyna jechała na operacje bo tanio mieli a potem 3 razy tyle wydac musiała na poprawki.

Sama bym się poddała korekcji nosa, czemu nie. Nie mam nic przeciwko operacjo plastycznym.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#32 Marta_34

Marta_34

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 22:09

Mnie się podoba Twój nos, wygląda normalnie, nawet chyba jest ładniejszy od mojego :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#33 boneti

boneti

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 30 kwiecień 2016 - 14:15

twój nos akurat wygląda normalnie. moja siostra poddała się operacji plastycznej nosa ale uwierz to była na prawdę krzywy, duży nos. Latami cierpiała z powodu wyśmiewania przez rówieśników w szkole, miała straszne kompleksy. Operowała się u nas w Białymstoku pod okiem dr Doroty Żukowskiej. Bardzo ładnie jej ten nos zrobiono. w końcu jest szczęśliwa.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0