Sudocrem krem.

farm

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
247
Punkty reakcji
1
Sudocrem krem.

Niezwykle popularny preparat w formie gęstego, białego kremu. Jest to środek barierowo-ochronny do stoswania na skórę u dorosłych i dzieci. Preparat działa odkażająco, ściagająco, wysuszająco i osłaniająco. Sudocrem jest stosowany wlaczeniu odparzeń , odleżyn, podrażnień i otarć. Stosowany powszechnie w opiece nad osobami leżącymi i nad noworodkami. W szpitalach na oddziałach uzywa się go na kilogramy. Preparat często polecają pielegniarki. Wiem że skutecznie pomaga zmniejszyć ryzyko powikłan odleżynowych.

Cena 60 g to około 10zł.(większe opakwania sa bardziej ekonomiczne)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
To najlepszy i najbardziej uniwersalny krem na problemy skórne z dostępnych na rynku. Na odparzenia, otarcia, podrażnienia, trądzik, odleżyny w początkowych stadiach. Hipoalergiczny, nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Wydajny, przyjemnie pachnie, lekko tłusty ale dzięki temu nie wsiąka zaraz w pieluszkę czy w ubranie. Polecam zdecydowanie.
 
N

natulka123

Guest
Nie wiem czy sudocrem leczy trądzik czy nie, ale wystarczy nanieść delikatną warstwę na wypryski i one bardzo szybko znikają, więc jak dla mnie to bardzo dobra maść. Używałam dużo droższych kosmetyków przeznaczonych do leczenia trądziku i tak dobrze nie radziły sobie jak właśnie sudocrem
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
o tak zgadzam się, na trądzik jest bardzo dobry. Z jego pomocą udało mi się wyleczyć tak zwaną kaszkę na czole. Smarowałam regularnie przez miesiąc całe czoło. Co jakiś czas krostek robiło się mniej i mniej. Na pojedyncze wypryski cały czas tylko Sudocrem stosuje, zasusza szybko i łagodzi zaczerwienienie.
 

anneyxa

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
2
Ja tam o żadnym sudocremie na trądzik nie słyszałam, za to właśnie na odparzenia itp. - polecam! Jak już gdzieś tu pisałam byłam w tym roku na pielgrzymce. Gdyby nie sudocrem to byłby koszmar, bo zrobiły mi się odparzenia (z powodu złych majtek :niepewny: ) i przez kilkanaście km szłam jak kaczka, + muszę dodać, że w trasie nawet i bardziej piecze gdy się nim posmaruje, najlepiej na noc, kiedy się danego miejsca w miarę nie rusza. Parę razy najlepiej (im więcej tym lepiej oczywiście), ale w krótkim czasie wszystko zniknęło :)
 
M

michasia90

Guest
U nas sie przydaje przy pielegnacji maluszka i sama tez go uzywam do twarzy :)
 
Do góry