Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

czy lekarz może przepisac hormony osobie zdrowej ?

hormony treningi zdrowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 patka18

patka18

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2011 - 09:24

witam :) mam takie pytanie. mój chłopak bardzo duzo trenuje, codziennie a to treningi a to aerobik, yoga, siłownia i jeszcze ostanio poszedł na kurs trenera osobstego. codziennie cos robi. i widze to że ten wysiłek daje mu w kośc . i w tym moje pytanie czy mógłby iśc do jakiegoś lekarza specjalisty( i do jakiego?) po to by przepisał mu hormony aby mógł podnieść swoją wydajność choc o trochę ? może jakieś hormony pomogą mu, poprawią zdrowie ? bo on napewno nie zrezygnuje ze swoich zajęc :( proszę o odpowiedz :) pozdrawiam.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 syrcia

syrcia

Lekarz - specjalista

• Specjalista
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 05 listopad 2011 - 21:45

Intensywny wysiłek fizyczny nie jest wskazaniem do stosowania jakichkolwiek preparatów sterydowych czy nawet betamimetyków. Wątpię zatem, że którykolwiek lekarz wypisze Wam receptę na tego typu preparaty bez ścisłych wskazań medycznych.
Jeżeli Twój partner zdecydował się na taki tryb życia, spodziewam się, że udaje mu się to wszystko łączyć. W innym przypadku powinien zrezygnować z części zajęć.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hormony, treningi, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0