straszliwy ból głowy

viktoriaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
2 Lata temu miałam wypadek, miałam wstrząśnienie mózgu, i nie wielkie krwawienie do móżdżku.Tył głowy. Obyło się bez operacji, wszystko ok. Ale od tamtego czasu dzień w dzień bardzo mocno boli mnie głowa, tabletka za tabletką idzie.. miałam komputer głowy i wszystko dobrze. Ale z tym bólem nie idzie funkcjonować. Co mam robić ? Czy to może być jakieś powikłanie? migreny ? Często robi mi się ciemno przed oczami i kręci mi się w głowie.

ps. od roku choruję na bulimię ale wage mam prawidłową, miałam otyłość i jakoś trzeba było się tego pozbyć. Nie wiem czy to też brać pod uwagę. I w wtedy miałam złamany kręgosłup Th11 Th12 i L1.


Proszeee o pomoc!
 
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
ps. od roku choruję na bulimię ale wage mam prawidłową, miałam otyłość i jakoś trzeba było się tego pozbyć.

wiem ze temat nie o tym, ale nie mogę się powstrzymać.
ile ty masz do cholery lat? 4? bo tak się zachowujesz. byłaś otyła więc, aby się pozbyć wagi wpadłaś na genialny pomysł! będziesz wymiotować! i jeszcze ten ton wypowiedzi; "mam bulimię, ale nic się nie dzieje, musiałam pozbyć się wagi i tak mi zostało". jaka ty jesteś głupia. jak można być tak skrajnie nieodpowiedzialnym?!

która część głowy cię boli? czy cała?
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Przewlekłe bóle głowy wymagają konsultacji neurologicznej. Powinnaś jak najszybciej udać się na konsultację do specjalisty. Na wizytę koniecznie zabierz ze sobą dotychczasowe wyniki badań i wypis ze szpitala.
Z Twojego opisu wnioskuję, że miałaś wykonywane wyłącznie badanie TK głowy. Specjalista może zalecić wykonanie MRI, jako badania bardziej dokładnego.
Opisywane zmiany w odcinku piersiowo-lędźwiowym kręgosłupa nie powinno powodować podobnych dolegliwości. Bulimia, jeżeli jest leczona, także nie powinna objawiać się przewlekłymi, silnymi bólami głowy.
Raz jeszcze zachęcam do wizyty u specjalisty.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Na takie silne bóle głowy bardzo dobry jest Metafen, to połączenie paracetamolu i ibuprofenu. Działa bardzo szybko. Warto spróbować bo naprawdę jest skuteczny.
 
Do góry