Termy Maltańskie

qraqra

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej! Byliście już może w Termach Maltańskich w Poznaniu? Strasznie jestem ciekawa, jak wygląda największy aquapark w Polsce:)
 

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
Ja też nie byłam.. co prawda mieszkam jakieś 15 km od term, ale ceny mnie odstraszają. godzina wejścia na basen rekreacyjny kosztuje 17zl normalny bilet i ulgowy 15zl do godz 16, po szesnastej godzinie ulgowy-16 normalny-19 a w niedziele i święta normalny-20zl a ulgowy-17zł Mam trójkę dzieci i jak narazie nie moge sobie pozwolić na wybranie sie tam :/ a szkoda
 

NienakrytaOrka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ceny jak dla bogaczy,ostatnio w gazecie przeczytałam też że termy zmuszają do nagości,ponoć są miejsca gdzie nie można się nawet zasłonić ręcznikiem.
 

AnikaJ

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ej, nikt nie byl? ja tez sie zastanawiam czy specjalnie przyjezdzac do poznania na termy ;)
 

NienakrytaOrka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Za drogo to pewnie powód :tongue: Co do tego czy przyjeżdżać...no cóż w Poznaniu mamy wiele innych atrakcji i fajnych ludzi. :310:
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Termy są przereklamowane. Drogo i do tego musisz wybierać gdzie chcesz spędzić czas. Nie masz dostępu do wszystkich atrakcji. Tylko jak wybierasz saunę, to siedzisz w saunie, a jak basen rekreacyjny, to tylko na basenie rekreacyjnym. Ogólnie szału nie ma. Kilka większych zjeżdżalni; możliwość "wypłynięcia" z powierzchni zamkniętej na dwór - ciekawa atrakcja zwłaszcza w zimowy mróz. I strasznie tam zimno, chyba nie mają kasy na ogrzanie takiego budynku. ;) Można się przejechać raz, żeby zobaczyć jak to wygląda, ale nie zachwyca i jakoś nie ciągnie mnie, by pojechać tam drugi raz...
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Witryna internetowa (www.termymaltanskie.com.pl) niestety nie zachęca na pierwszy rzut oka do odwiedzin Term nad Maltą.
Będąc we środę przejazdem przez Poznań postanowiłem odwiedzić te słynne już Termy - cóż....zwiedziłem całość, ale skupiłem sie na saunach - robią spore wrażenie.
Wchodzi się tam nago i nie jest to niczym zdrożnym jak przeczytałem na innym forum.
Sauny są wyjątkowo dobrze zorganizowane - jedna tylko sprawa mi się tam nie podobała, mianowicie brak haczyków na ręczniki pod prysznicami przy szatni.
Co z tym ręcznikiem zrobić?
Ceny fakt nie są tanie,ale było sporo ludzi kiedy tam dojechałem.
Bosko jest zwłaszcza w Tężni Solnej a i trzy-poziomowy basen do leżenia z hydromasażami też robi spore wrażenie.
Ogólnie gdybym miał ocenić (w skali od 1 do 10) owe Termy daję za ogólne wrażenie - MOCNĄ 7.
 

arek73

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Termy są przereklamowane. Drogo i do tego musisz wybierać gdzie chcesz spędzić czas. Nie masz dostępu do wszystkich atrakcji. Tylko jak wybierasz saunę, to siedzisz w saunie, a jak basen rekreacyjny, to tylko na basenie rekreacyjnym. Ogólnie szału nie ma. Kilka większych zjeżdżalni; możliwość "wypłynięcia" z powierzchni zamkniętej na dwór - ciekawa atrakcja zwłaszcza w zimowy mróz. I strasznie tam zimno, chyba nie mają kasy na ogrzanie takiego budynku. ;) Można się przejechać raz, żeby zobaczyć jak to wygląda, ale nie zachwyca i jakoś nie ciągnie mnie, by pojechać tam drugi raz...
 

arek73

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chyba troche przesadziłes .Nie trzeba nic wybierac płacisz za 3 cześci 1sportowa -basen do pływania 2 rekreacyjna-(basen sportowy+rekreacja) 3 relaksu zawarte są tam bez dodatkowych opłat sauny cz.rekreacyjna .i sportowa.Oczywiście ze za każdą płacisz inaczej.Najtańsza jest sama sportowa a najdroższa relaksu http://www.youtube.com/watch?v=6Z1Xpbt5pFw
To mój filmik tu zobaczycie cz.rekreacyjną zapraszam
36_7_26.gif
 

Filonnet

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Zapraszam do ogladania filmów z term maltańskich w Poznaniu.

Poniżej jeden przykładowy - sztuczna fala.

http://www.youtube.com/watch?v=9leVC7hj3gg&feature=g-upl

Wiecej na moim kanale na youtube - filonnet.

Pozdrawiam.
 

Kasia Cichocka

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
busik napisał:
Termy są przereklamowane. Drogo i do tego musisz wybierać gdzie chcesz spędzić czas. Nie masz dostępu do wszystkich atrakcji. Tylko jak wybierasz saunę, to siedzisz w saunie, a jak basen rekreacyjny, to tylko na basenie rekreacyjnym. Ogólnie szału nie ma. Kilka większych zjeżdżalni; możliwość "wypłynięcia" z powierzchni zamkniętej na dwór - ciekawa atrakcja zwłaszcza w zimowy mróz. I strasznie tam zimno, chyba nie mają kasy na ogrzanie takiego budynku. ;) Można się przejechać raz, żeby zobaczyć jak to wygląda, ale nie zachwyca i jakoś nie ciągnie mnie, by pojechać tam drugi raz...
Wcale nie musisz wybierać - kupujesz bilet na jedną z trzech stref. Strefa niebieska - basen sportowy, strefa zielona - sportowy + rekreacja, strefa żółta - sportowy + rekreacja + sauny. Co więcej, jeśli wykupisz strefę żółtą i pójdziesz dajmy na to na 20 min na sauny, to czas Ci się zatrzyma i będziesz miał dodatkowe 20 min na rekreacji. To chyba niezła opcja. A możliwość wypłynięcia na świeże powietrze, czy to rano czy wieczorem jest dla mnie po prostu fenomenalna. Czujesz się jak w ciepłym kraju, a gdy jest zimno to jak nad Morzem Północnym ;)
 
Do góry