Wieczny Katar

filipgaj

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
48
Punkty reakcji
0
Witam. Mam 14 lat. Odkąd pamiętam mam katar. nasila się on kiedy jest zmiana temperatur. Np. wychodze z ciepłego domu na dwór lub na odwrót. Jest to bardzo uciążliwe... Czy ktoś wie co to może być ?... Czy ktoś miał podobny Problem ?... Z Góry dzęki...
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Przewlekły nieżyt nosa powinien byś skonsultowany z lekarzem pierwszego kontaktu. Konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, podczas którego ustali się, czy dolegliwości mają charakter sezonowy czy całoroczny, czy katarowi towarzyszą inne dolegliwości, czy jesteś alergikiem lub czy masz dodatni wywiad atopowy. W zależności od ustalonych informacji lekarz pokieruje Cię na specjalistyczne badania.
 
T

tabitaa

Guest
Musisz iść do laryngologa, bo to nie jest normalne. U mnie zaczęło się podobnie i wyszło mi przewlekłe zapalenie zatok.. Teraz mam wizyty kontrolne kilka razy w roku, a jak już mnie dopada to wspomagam sie nasodrenem, bo szybko odtyka mi przede wszystkim nos, a cala ta wydzielina wyplywa jak szalona.
 
M

maalamy

Guest
Też kiedyś ten spray stosowałam, teraz przy zatokowym katarze to sobie sinufast kupuje, jest dosyć tani a już jak się kupi większe opakowanie to w ogóle się opłaca, bo wystarcza na m-c.
 
Do góry