Konkurs #2 - DYSKUSJA

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Muszę przyznać że bardzo ciekawy pomysł, jak tylko zacznie się dziać coś związane z świętami to na pewno wyruszę na łowy z aparatem :D Powodzenia wszystkim :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Niom, Coca Cola w tym roku zaspała:] Lub Forumowisko za wcześnie się obudziło:D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
To ja może taką nieśmiałą uwagę zgłoszę, że przed linkiem powinno być chyba "miejsce do wklejania zdjęć", bo dyskusja jest tutaj ;)

Chodziło mi raczej o to, że ten temat jest miejscem do dyskutowania o konkursie: <link do konkursu o którym dyskutujemy> :p
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Chodziło mi raczej o to, że ten temat jest miejscem do dyskutowania o konkursie: <link do konkursu o którym dyskutujemy> :p


Ale tak skonstruowałeś wypowiedź, że potencjalny odbiorca zrozumiał to inaczej :p

Trzeba było chociaż to jakoś rozdzielić :D
 

sznikers21

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Konkurs świetny trzeba będzie mieć ze sobą cały czas aparat mam już kilka fajnych pomysłów ale jest czas :)
 

ladyaga

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich!
Ja też mam zamiar wziąć udział w konkursie,mam nawet dwa pomysły(ale ciiii nic nikomu nie powiem :p )
Foty zrobię za parę dni bo teraz jestem średnio czasowa .... no niby święta tuż tuż,ale myślę,że w ciągu kilku dni znajdę czas:)

Witam wszystkich!
Ja też mam zamiar wziąć udział w konkursie,mam nawet dwa pomysły(ale ciiii nic nikomu nie powiem :p )
Foty zrobię za parę dni bo teraz jestem średnio czasowa .... no niby święta tuż tuż,ale myślę,że w ciągu kilku dni znajdę czas:)
 
Do góry