Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Nie moge zajsc w ciaze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 pszczolaxxxx

pszczolaxxxx

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 październik 2011 - 16:38

Od roku czasu staram sie zajsc w ciaze i nic. Ponad rok temu mialam usuniety torbiel na jajniku. czy to moglo w czyms zaszkodzic??
  • 0

#2 Sandroshia

Sandroshia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 19 październik 2011 - 16:42

Najlepiej na to pytanie odpowie Ci ginekolog. : )
  • 0

#3 pszczolaxxxx

pszczolaxxxx

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 październik 2011 - 16:43

tylko chodzi o to ze ginegolog twierdzi ze wszystko jest ok
  • 0

#4 Avia

Avia

stara wiedźma

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6037 postów

Napisano 19 październik 2011 - 17:31

Bo to już tak jest,że jak się "usiłuje" zajść, to się nie zajdzie. Nie myśl o tym, nie spinaj się. Skoro lekarz Ci mówi,ze jest ok, to znaczy,ze możesz być mamą. I posłuchaj mnie, bo ja się spinałam 3 lata, a jak wyluzowałam, to za niecałe 5 miesięcy rodzę :)
  • 0

#5 elunia922

elunia922

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 19 październik 2011 - 18:04

Jeżeli nie jesteś pewna to poradź się innego ginekologa.nie martw się na pewno zostaniesz mamą, ja też chciała bym zajść w ciąże i nie wychodzi mi staram się od pół roku dopiero ale na początku tak troszkę mniej się starałam:P wszystko w swoim czasie troszkę cierpliwości i będzie dziecko :)
życzę powodzenia:)
  • 0

#6 syrcia

syrcia

Lekarz - specjalista

• Specjalista
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 19 październik 2011 - 22:02

Jeżeli współżyją Państwo regularnie (regularnie 2-3 razy w tygodniu przez okres 12 miesięcy) to należy rozpocząć diagnostykę niepłodności. Panel badań diagnostycznych powinien ustalić Pani lekarz prowadzący. Wspomniała Pani, że lekarz stwierdził, że "wszystko jest ok". Czy miała Pani zatem wykonywane jakiekolwiek badania kontrolne?
Nie wspomniała Pani jakiego rodzaju torbiel została u Pani rozpoznana i leczona. Niemniej jednak ma Pani drugi, najprawdopodobniej zdrowy jajnik, który powinien wytwarzać komórki jajowe gotowe do zapłodnienia.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 mofayah

mofayah

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 98 postów

Napisano 24 październik 2011 - 17:50

tylko chodzi o to ze ginegolog twierdzi ze wszystko jest ok

To tylko zdanie jednego ginekologa. Skoro ten upiera się przy swoim, powinnaś pójść zaczerpnąć porady u innego. Nie każda kobieta zachodzi w ciąże od razu. Powinnaś zdrowo się odżywiać, prowadzić zdrowy tryb życia, sprawdzać, kiedy masz dni płodne i niepłodne. Nie wolno od razu się poddawać. Jednym przychodzi to z łatwością, innym nie. Spokojnie.
  • 0

#8 mała*czarna

mała*czarna

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5681 postów

Napisano 02 listopad 2011 - 12:45

Byłaś u ginekologa? Wiesz mimo tego, że możesz być zdrowa to może to być wina Twojego partnera, również jego należy zbadać w takim wypadku. A jeśli okaże się, że wszystko jest ok, to tylko pozostaje Wam czekać i się nie nakręcać ;)
  • 0

#9 18chelsea18

18chelsea18

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 157 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 21:16

Ja też się boję, że nie będę mamą.
Mój narzeczony miał dializy, a w końcu przeszczep nerki, kochamy się od pół roku bez zabezpieczenia i nic.
Czy powinniśmy poczekać jeszcze drugie pół roku czy od razu skontaktować się z lekarzem?
  • 0

#10 artemida1

artemida1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 02 luty 2012 - 21:14

Moja przyjaciółka miała duży problem z zajściem w ciąże i choć ciągle wszyscy powtarzali jej że musi przestać o tym myleć to wiadomo latwo się mowi, gorzej z wykonaniem. W jej przypadku szczęście w nieszczęściu bylo, że w związku z problemami osobistymi nie miała czasu myśleć że kolejny miesiąc i nic. I wiecie naprawde jej się udało, wlasnie była na usg genetycznym i maluch rośnie. A w sumie mieli umówioną wizyte u specjalisty bo naprawde dlugo się starali. liczyła dni płodne, mierzyła temp, prowadziła notatki ............ także Głowa do góry
  • 0

#11 Korba21

Korba21

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 luty 2012 - 17:22

Najważniejsze jak juz wczesniej zostało napisane nie myśleć i na siłe nie współżyć. Dzieciątko jeśli nie pojawi się do roku czasu trzeba musicie oboje koniecznie sie zbadać.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 katja22

katja22

...

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2434 postów

Napisano 29 luty 2012 - 13:31

Przyczyn może być wiele, tu została opisana część z nich >> http://www.babyboom....sc_w_ciaze.html

Być może za bardzo się spinacie i stąd te mizerne efekty... Jeśli trwa to tak długo może warto udać się razem do lekarza, ponieważ przyczyny tego stanu rzeczy niekoniecznie muszą leżeć po Twojej stronie. Warto wszystko sprawdzić i ewentualnie podjąć odpowiednie kroki...

Powodzenia :)

Użytkownik katja22 edytował ten post 29 luty 2012 - 13:32

• 0

#13 18chelsea18

18chelsea18

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 157 postów

Napisano 20 marzec 2012 - 21:39

Dzięki za stronę :)
  • 0

#14 PrzemekNad

PrzemekNad

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 22:28

Wiem , ze może każdy tak Ci napiszę ale powinnaś iść do lekarza . Może nie do tego samego co Cię prowadzi tylko do innego by sprawdził i potwierdził opinię drugiego. Moja żonka starała się na prawdę bardzo zdrowo odżywiać. Może i tobie się uda , trzymam kciuki.

• 0

#15 apra

apra

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 968 postów

Napisano 02 maj 2016 - 13:16

Zacznij stosować Miositogyn, to może po przeleczeniu tym środkiem się uda. Zazwyczaj po kuracji wszystko wraca do normy, środek ten dobrze  wpływa na prawidłowe funkcjonowanie narządów rodnych.

• 0

#16 kopin

kopin

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 24 maj 2016 - 21:44

ja leczyłam się kilka lat bo nie mogłam zajść w ciążę. Teraz jestem już w 20 tygodniu ciąży ;) Jedynie martwię się zdrowie dziecko,ponieważ już mam swoje lata .

• 0

#17 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 16:07

Miositogyn rzeczywiście może pomóc, bierze się go np. przy zespole policystycznych jajników. Mojej przyjaciółce udało się zajść w ciążę, mimo, że lekarz nie zostawił jej wielkiej nadziei ;)

• 0

#18 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 31 maj 2016 - 16:51

Bardzo dobry środek. Moja siostra tez go przyjmowała i z tego co wiem własnie bardzo pomógł jej rozwiązać ten problem.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#19 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 10:35

A długo go brała przed zajściem w ciążę? Ja też szukam jakiegoś suplementu, żeby dostarczył jak najwięcej potrzebnych witamin i składników odżywczych dla zdrowego poczęcia. Ostatnio słyszałam o tym Fertilovicie i chyba go kupię. Jest wersja zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Poprawia ochronę wrażliwych plemników i komórek jajowych przed szkodliwym stresem oksydacyjnym. Może warto go spróbować bo latka już lecą i nie ma na co czekać

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0