Gdzie na sylwestra?

grazynka

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zbliża się ten czas, że trzeba będzie wybrać gdzie spędzić święta, sylwestra i nowy rok. Ja chciałabym mieć wszystko z głowy więc chyba pojadę z jakimś biurem turystycznym. Pojechałabym z moim facetem.

Tak się stało że w tym roku spędzmy święta sami, bo rodzice pracują za granicą i do nas nie przyjadą więc postanowiliśmy gdzieś wyjechać. Całe świąteczno- sylwestrowe zamieszanie jest męczące, więc w tym roku liczymy na gotowe. Znacie może jakieś ciekawe sprawdzone miejsca?? Ja osobiście jestem zakochana w Krynicy Zdroju, ale mój mężczyzna lubi co roku jechać w inne miejsce, więc musimy się na coś zdecydować wspólnie. Proszę o rady i sprawdzone miłe miejscówki:)



PS:
Chodzi mi też o to żeby się nie martwić niczym. Nie chcę mieć problemów i powiem szczerze, ąle jestem "wygodnicka".

POZDRAWIAM
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
widzę, że wszyscy już powoli zaczynają myśleć o planach Sylwestrowych... Mi do nich jeszcze daleko chyba, chociaż pewnie niebawem będzie trzeba się zdeklarować ;) Już znajomi wokoło pytają czy mam plany na Sylwestra etc. widzę, że tutaj tez już zaczyna się mały boom :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
To chyba najodpowiedniejszy moment, żeby zacząć coś planować na ten dzień. W ogóle ostatnio znalazłam ciekawy konkurs Sylwester Marzeń, który jest organizowany przez Bank Credit Agricole. Można w nim wygrać 100 tysięcy złotych na zorganizowanie imprezy sylwestrowej. Gdyby ktoś był zainteresowany to na stronie sylwester-marzen.pl jest więcej szczegółów. Za taką kwotę można na pewno bardzo dobrze się bawić ;)
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Jeśli poszukujesz fajnego, romantycznego miejsca to ja ci polecam Ci Kazimierz nad Wisłą. Piękne miasteczko z wieloma pięknymi uliczkami i cudownymi restauracjami.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ja z zaskoczeniem stwierdzam, ze w wielu miejscach nie maja juz wolnych rezerwacji. A marzyl mi sie Sylwester na promie..
 
L

libelule

Guest
na promie rozumiem po Bałtyku, tak? Bo Unity Line ma oferte sylwestrowa, z tego co widze to wciaz jeszcze sa miejsca, zreszta sprawdz tutaj: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/sylwester_na_promie_skania

maja tez opcje na wrozby andrzejkowe na morzu :)
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
ja dzisiaj czytała m że ktoś organizuje sylwestra pod żaglami, też całkiem niezły pomysł. Mnie chyba jednak bardziej przekonuje propozycja Głęboczka, gdzie powitam nowy rok degustując wino, relaksując się w zewnętrznym jacuzzi i bawiąc do rana :)
 

adam_krupa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Warszawa / Poznań
to my organizujemy Sylwestra pod żaglami :), już od kilku lat
a nawet dwa Sylwestrowe rejsy - w Chorwacji i na Karaibach.

na każdym płyniemy kilkoma jachtami - będzie na pewno wesoło.

Zapraszamy. Doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane, mile widziany jest dobry humor, pogoda ducha i bezkonflitkowość.

Info o rejsach umieściliśmy na naszej stronce: http://www.zeglowanie.net
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
Ja zapraszam do Krakowa :) Ja jak co roku najpierw domówka u znajomych a później na stare miasto.
 

Ingrid2092

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Oj uwierzcie mi, że ja też jestem wygodnicka i co roku staram się jeździć gdzieś indziej, także trafiłam na dobre forum. Rok temu wraz z moim facetem byliśmy w Tatrach! Mówię Wam, to naprawdę magiczne miejsce, szczególnie w tak szczególny dzień jakim jest sylwester! :)
Ale wracając do tematu to Ośrodek nosi nazwę Start, znajduje się w Zakopanym. Widoki oczywiście są cudne! Z okien widać Tatry i wyciągi narciarskie , co jest szczególną atrakcją. Skoro już wspomniałaś o tym, że nie lubisz się niczym martwić to nie musisz. W koszt 5-DNIOWEGO POBYTU wliczone są noclegi w pokojach z łazienką , TV , internetem bezprzewodowym, oraz posiłki, kuligi, imprezy regionalne jak i bal sylwestrowy ze wszystkimi atrakcjami! :) Warto tam jechać, miejsce warte każdych pieniędzy! Oto ich stronka: www.start-zakopane.pl :)
Pozdrawiam! :)
 

Rozum

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
1
teraz o sylwestrze w górach to już można chyba zapomnieć. No może w jakimś bardzo mało popularnym ośrodku turystycznym.
 

malgorzattttaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz jechać do Krynicy, to wiem, że jeszcze są miejsca w Geovicie, a przynajmniej były wczoraj jak rezerwowałam miejsca. My jedziemy tam na caaaaały tydzień. Chcemy się zrelaksować i odciąć od zgiełku miasta. Dla nieprzekonanych powiem jedno- w hotelu jest SPA:)
 
L

libelule

Guest
I jak Wam minął SYlwester? Był ktoś z Unity? Podobno impreza była taka jakiej jeszcze Bałtyk nie widział :D
 
M

miśko90

Guest
heja
był ktoś z was na sylwku w.....Pradze??? Mamy możliwość pojechania wiekszą grupoą studentów właśnie do Pragi z skt i poszukujemy wszlkich możliwych dośiwadczen, opini, poglądów, rad i wszystko co by sie nam mogło przydac:)
 

klikana

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
internet
Nie widzę się na Bałtyku w sylwestrową noc, a Zakopane jest lekko przereklamowane. Piękne ale przereklamowane. W górach będę chciała spędzić tydzień sylwestrowy.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Mnie już zaniosło i w góry i nad morze w sylwestra, więc w tym roku czas na dobry bal :D Serio, marzy mi sie ładna sukienka, obcasy, cały ten blichtr :D Czytałam o ofercie hotelu Boss, sylwek a’la Hollywood i zastanawiam się, czy nie na taki rodzaj zabawy sie udać. Jak szaleć, to szaleć !! :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Może do Turcji? zastanawiam się sama nad takim wyjazdem :) Byłoby to piękne urozmaicenie w środku zimy :)
 

pajper255

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja na sylwestra mam zamiar wynająć jakiś domek poza miastem :) Rok temu byłem we Władysławowie i było świetnie :)
 
Do góry