Skuteczny Sposób Na Pozbycie Się Trądziku/Blizn/Przebarw.

Crispers5

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
255
Punkty reakcji
9
Najskuteczniejszy sposób na pozbycie się trądziku to:

Plan Dnia:

Pamiętaj! Przed tymi czynnościami zrób test na bakterie gronkowca i paciorkowca. Być może to one wywołują zmiany i wykwity skórne bądź różnego rodzaju ropnie i czyraki. Jeśli nie wykryto tych bakterii możesz zacząć likwidować trądzik.

Ta metoda jest skuteczna w 99%!

W celu zlikwidowania trądziku, blizn, przebarwień zaleca się
- poprawić pracę przewodu pokarmowego
- pić i jeść więcej ziół
- wdrożyć suplementacje witaminami i minerałami o wysokiej
przyswajalności
- wietrzyć pokoje nawet zimą
- chodzić na spacery
- nie przemęczać organizmu gdy nie jest to konieczne
- wykluczyć takie choroby jak: (cukrzyca, demodekoza borelioza, WZW A,B,C, HIV/AIDS,...)
- nie przesadzać z antybiotykami
- działać wg stałego schematu, stopniowo udoskonalać swój plan, nie zniechęcać się po krótkim czasie
Pamiętaj trądzik powstaje wtedy gdy Twój organizm jest chory od wewnątrz, zdanie się tylko i wyłącznie na antybiotyki nic tu nie da.

Cena wszystkich kremów:

3x Revitol Acnezine (tabletki) + 1x Revitol Acnezine (krem) = 300 złotych
2x Argital Crema Alla Violetta = 80 złotych

Wiem, że to dużo pieniędzy i cała kuracja trwa 3 mieisące, ale będziecie oczarowani efektem! Będziecie mieć twarz gładką i piękną jak pupa dziecka! I pamiętajcie, że już nie powróci... :)

Pozdrawiam! Crispers5
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Sprawdzę, przetestuję, za 3 miesiące napiszę jakie są efekty.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10

zagubiona20-stka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2011
Posty
96
Punkty reakcji
1
Wiek
33
W okresie dojrzewania to wstyd mi było z domu wychodzić..Mam cerę tłustą niestety i jeszcze teraz mam problemy z trądzikiem.Ale byłam u dermatologa-pomoże walczyć z trądzikiem..
Dermatolog!!!
I chyba wyjdzie taniej...
^_^
 

kola.ela

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja jestem przeciwnikiem domowych sposoób, ponieważ stosowałam je ponad rok i nic z tego, dermatolog też mnie zawiódł,przepisując mi antybiotyki po 300zł. --->zero efektu.....

W desperacji poszłam do No+vello w krakowie , tam leczą trądzik za pomocą światła IPL- jestem po 6 zabiegu i efekty widać, wkońcu się nie wstydzę tych krostek, grudek, gózków bo taki miałam silny trądzik.
Polecam wszystkim którzy nie wypróbali tej metody, a są w takiej samej desperacji jak ja kiedyś!!=/
 

oglos5

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
A ja słyszałam, że skuteczne jest przykładanie do krostki wacika nasączonego wodą utlenioną. Próbowałam czasem i na pojedyncze krostki skutkuje.
 

Marcin Mickiewicz

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jeszkowice
Miałem jakiś czas temu straszny trądzik. W pewnym momencie wstydziłem się wyjść na ulicę. Próbowałem dosłownie wszystkiego. Domowe sposoby opisane tutaj, na innych forach, polecane przez znajomych, setki maści na trądzik przepisywanych przez kilkunastu dermatologów. Zero efektów.
Ale nastąpił przełom. Moja mama oglądała w połowie 2008 roku odcinek programu "Dzień Dobry TVN", w którym wypowiadała się jakaś pani dermatolog z dużym doświadczeniem. Mówiła ona o tabletkach z izotretinoiną, które są bardzo mocne i do niedawna przepisywane przez lekarzy tylko w przypadkach naprawdę silnego trądziku ze względu na swoją szkodliowość. Teraz już jest przepiwywane częściej, tylko trzeba się samemu o to zapytać i porozmawiać z lekarzem.
Poszedłem więc prywatnie do dermatologa. Powiedziała mi ona to samo co ta pani z programu. Ale najpierw, zanim mi to przepisała zleciła mi przeprowadzenie próby wątrobowej, badanie moczu i krwi czy nie ma przeciwwskazań do zażywania tego leku. Gdy okazało się, że wszystko jest w porządku, w końcu przepisała mi te tabletki i zaleciła dawkowanie. Kazała po 2-3 miesiącach ponowić badania i przyjść do niej, żeby zmienić dawkowanie leku. Przepisała mi też maść o nazwie "Metronidazol", na pojedyncze pryszcze, które się pojawią. Kuracja rozpoczęła się w gruniu '08, a zakończyła pod koniec lipca '09. Jedna paczka tabletek kosztowała wtedy ok. 150zł, a w ciągu całej kuracji wydane zostało ok. 3000zł. Wiem, drogo. Ale skutecznie. Teraz co jakiś czas kupuję sobie wymienioną wcześniej maść (11zł) w przypadku gdy coś się pojawia nowego. Bardzo rzadko.
Coś o samych tabletkach (w moim przypadku Izotek). Działają one wysuszająco (skóra twarzy, dłoni, kolan, łokci oraz usta), więc należy kupić jakiś zwykły krem nawilżający + coś do ust (ja używałem wazeliny kosmetycznej przeznaczonej na usta właśnie w cenie kilku złotych). No i mają duży wpływ na wątrobę i nerki - nie pamiętam już dokładnie co (po niecałych trzech miesiącach wyniki się trochę różniły od pierwszych).
Badania zostały również przeprowadzone na koniec kuracji.
Ważne: Jeśli ktoś ma dostęp do załatwienia sobie leku bez recepty i na własną rękę, stanowczo odradzam robienie tego, bez żadnych wcześniejszych konsultacji z lekarzem co do dawkowania itp. Można poważnie zaszkodzić swojemu zdrowiu - głównie chodzi o właśnie wątrobę i nerki. Dawkowanie tabletek jest ustalane przez lekarza na podstawie wagi ciała i wyników badań, które opisywałem.
Jeśli macie wolne środki na taką kurację, a chcecie się pozbyć tego dziadostwa - naprawdę polecam. Skórę twarzy mam teraz praktycznie całkiem gładką (nawet prawie 3 lata po zakończeniu kuracji) :)
 

jejku8

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miałem jakiś czas temu straszny trądzik. W pewnym momencie wstydziłem się wyjść na ulicę. Próbowałem dosłownie wszystkiego. Domowe sposoby opisane tutaj, na innych forach, polecane przez znajomych, setki maści na trądzik przepisywanych przez kilkunastu dermatologów. Zero efektów.
Ale nastąpił przełom. Moja mama oglądała w połowie 2008 roku odcinek programu "Dzień Dobry TVN", w którym wypowiadała się jakaś pani dermatolog z dużym doświadczeniem. Mówiła ona o tabletkach z izotretinoiną, które są bardzo mocne i do niedawna przepisywane przez lekarzy tylko w przypadkach naprawdę silnego trądziku ze względu na swoją szkodliowość. Teraz już jest przepiwywane częściej, tylko trzeba się samemu o to zapytać i porozmawiać z lekarzem.
Poszedłem więc prywatnie do dermatologa. Powiedziała mi ona to samo co ta pani z programu. Ale najpierw, zanim mi to przepisała zleciła mi przeprowadzenie próby wątrobowej, badanie moczu i krwi czy nie ma przeciwwskazań do zażywania tego leku. Gdy okazało się, że wszystko jest w porządku, w końcu przepisała mi te tabletki i zaleciła dawkowanie. Kazała po 2-3 miesiącach ponowić badania i przyjść do niej, żeby zmienić dawkowanie leku. Przepisała mi też maść o nazwie "Metronidazol", na pojedyncze pryszcze, które się pojawią. Kuracja rozpoczęła się w gruniu '08, a zakończyła pod koniec lipca '09. Jedna paczka tabletek kosztowała wtedy ok. 150zł, a w ciągu całej kuracji wydane zostało ok. 3000zł. Wiem, drogo. Ale skutecznie. Teraz co jakiś czas kupuję sobie wymienioną wcześniej maść (11zł) w przypadku gdy coś się pojawia nowego. Bardzo rzadko.
Coś o samych tabletkach (w moim przypadku Izotek). Działają one wysuszająco (skóra twarzy, dłoni, kolan, łokci oraz usta), więc należy kupić jakiś zwykły krem nawilżający + coś do ust (ja używałem wazeliny kosmetycznej przeznaczonej na usta właśnie w cenie kilku złotych). No i mają duży wpływ na wątrobę i nerki - nie pamiętam już dokładnie co (po niecałych trzech miesiącach wyniki się trochę różniły od pierwszych).
Badania zostały również przeprowadzone na koniec kuracji.
Ważne: Jeśli ktoś ma dostęp do załatwienia sobie leku bez recepty i na własną rękę, stanowczo odradzam robienie tego, bez żadnych wcześniejszych konsultacji z lekarzem co do dawkowania itp. Można poważnie zaszkodzić swojemu zdrowiu - głównie chodzi o właśnie wątrobę i nerki. Dawkowanie tabletek jest ustalane przez lekarza na podstawie wagi ciała i wyników badań, które opisywałem.
Jeśli macie wolne środki na taką kurację, a chcecie się pozbyć tego dziadostwa - naprawdę polecam. Skórę twarzy mam teraz praktycznie całkiem gładką (nawet prawie 3 lata po zakończeniu kuracji) :)

witaj,

ja brałam ankenormin, który zawiera właśnie izotretoninę, jest skutecznty bardzo, ale właśnie jest to jedno ale....minęło 5 lat i koszmar wrócił:( niestety u 15% leczonych w ten sposób trądzik powraca, załamałam się bo masa pieniędzy poszła na leczenie, życzę oby Tobie nic nie powróciło, możliwe, że będę musiała znowu brać aknenormin, ale większą dawkę by pozbyć się krostek z nawrotu, niestety jak jest nawrót to są one trudniejsze do wyleczenia, ale tak jak Ty polecam takie leczenie, gdyż jest skuteczne a nawrot nie dotyczy wszystkich.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Spróbujcie ekstraktu z liścia oliwnego. Mnie bardzo pomógł na trądzik ten specyfik. Różne medykamenty od dermatologa nie pomagały, a to poprawiło stan mojej skóry znacznie.
 

witkusia

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
ja chodzę na mikrodermabrazję i złuszczanie kwasami bo mam bardzo porozszerzane pory i coąle problemy z cerą ( zaskórniki, pryszcze itp) ale te zabiegi dają mi tylko chwilową poprawę. Ostatnio kosmetycznka poradziła mi zabieg zamykania porów laserem. Czy ktoś ma doświadczenie z laserem? ;) warto wydawać kasę na takie zabiegi?
 

elian

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
Krosno
W walce z trądzikiem świetnie pomaga seria kosmetyków Pure skin Oriflame.
Regularne stosowanie daje efekty. Świetna jest też seria z drzewem herbacianym. Polecam żel do mycia tea tree i preparat przeciw wypryskom. Olejek z drzewa herbacianego pomaga też przy krwawiących dziąsłach czy łupierzu. Olejek testuję na sobie, używa go też moja córka. Wyciąg z drzewa herbacianego oczyszcza głęboko skórę a nie tylko "zasusza" na zewnątrz wypryski. Polecam, sprawdzone.teatree.png
 

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja na szczęście mam to już za sobą, z trądzikiem walczyłam dość długo. Kupowałam specjalne maśli, ale jakoś mi to nie pomagało, człowiek wstydził się na ulice wychodzić, bo jak tu się pokazać z taką twarzą. W końcu za radą koleżanki poszłam na zabiegi leczenia trądziku do Yasumi epil, po 3 zabiegach skóra wyglądała o niebo lepiej. Ulga niesamowita, a radość ogromna.
 
W

wiki9969

Guest
Na blizny? Ja obecnie stosuje krem Cepan. Co prawda w moim przypadku jest to blizna po zabiegu, ale jak czytałam na ulotce lek można stosować też w przypadku trądziku. Jest naprawdę dobry, tylko ma specyficzny zapach, dlatego też radziłabym stosować go wieczorem. No chyba, że chcemy ludzi odstraszyć to spokojnie można stosować go rano. ;)
 

Olke7

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawy temat, na tyle mnie zaciekawił, że aż założyłam nowe konto na forum. Witam wszystkich
Sama stosuje Acnezine i na jakiś czas jest spokój ale potem trzeba znowu dorzucić kilka tabletek a nie jest to tanie. najważniejsze że pomaga.
Dla osób chcących spróbować od razu długiej kuracji polecam kupić w sklepie Nuvialab.pl policzyłam to i najtaniej wyjdzie.
Jak mi się skończy opakowanie to zainwestuje od razu w konkretniejszą kurację. zobaczymy co da technika raz ale porządnie! :)

Olke7
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
A mam takie pytanie do znawców tematu. Jak się pozbyć zatkanych porów na nosie? Takie czarno- czerwone kropeczki. Myję twarz różnymi żelami, 3 razy dziennie i nic. Denerwuje mnie to, bo dbam o swój wygląd, aby nie straszyć na ulicach, jednak z tym sobie dać rady nie mogę. Jest możliwość, aby pozbyć się tego za pomocą "domowych" sposobów? Czy trzeba wybrać się do jakiegoś specjalisty?
 
B

bborowka

Guest
Są specjalne preparaty na blizny na twarzy, ale czy one są skuteczne... to chyba zależy jak głębokie są i jak duża jest skala takiego problemu :/ Niestety myślę, że nie można nigdy zagwarantować, że znikną.
 
B

bajderman

Guest
Jedyna skuteczna metoda na trądzik jaką stosowałam to iqface - kuracja trwała kilka tygodni, poprawa przychodziła stopniowo, ale można powiedzieć, że teraz skóra wygląda idealnie. Diametralna zmiana, duża poprawa. Kilka miesięcy minęło i nic nie wraca - biorąc pod uwagę skalę mojej choroby jestem w ciężkim szoku, że rzeczywiście nadal nie mam żadnych śladów.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Najlepiej to iść do apteki Ziko Dermo świetnie potrafią doradzić i jest wiele promocji cotygodniowych. Moja siostra miała duży problem z trądzikiem i Pani sprzedające to także dermokonsultantki są w pełni profesjonalistki:)
 

nonszalancja

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
moim zdaniem bardzo dobrym sposobem na to, żeby się pozbyć blizn po trądziku jest odpowiednio dobrany zabieg. Można owszem próbować innych sposobów, jak maści i kremy, ale jednak odpowiedni zabieg przyniesie najlepsze efekty.
 

DankaDo

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej
ja powiem wam o swoim sposobie na walke z tym wstretnym tradzikiem, chociaz juz nie wiem co to znaczy bo jak patrze teraz na siebie to usmiehc pojawia sie sam :)
a wiec tak moj lekarz, do ktorego w sumie zglaszam sie z kazdym problemem jesli go mam i zawsze doradzi mi cos madrego i skutecznego dlatwgo tez nie musze wluczyc sie po wszystkim specjalistach, i wlasnie on dal mi namiary na tabletki (nie moge podac calej stronki wiec podam tylko ta srodkowa czesc, reszte sobie dopiszczecie tak jak w wyszukiwarce sie robi)
.....dermi-suple... rerwelacyjne! i do tego kazal pic raz dziennie herbate z czystka, sa to takie ziola oczyszczajace dostepne w kazdym sklepie zielarskim- nie drogie i po tych dwoch rzeczach od chyba 4 miesiecy moj problem poszedl w niepamiec :) dlatwgo wyprobujcie moj sposob, nie dzialalalm na wlasna reke z innymi tabletkami wiec moge polecic tylko te ktore uzywam sama

pozdrawiam
 
Do góry