słysze ciągły pisk

gunar87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
moim problemem jest taki ze słyszę ciągły pisk udałbym się do lekarza ale jestem za granicą dodam że pracuje w miejscu gdzie jest głośno i pracuje w stoperach proszę o pomoc jakaś fachową poradę z góry dziękuje wszystkim
 

tereska62

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
moim problemem jest taki ze słyszę ciągły pisk udałbym się do lekarza ale jestem za granicą dodam że pracuje w miejscu gdzie jest głośno i pracuje w stoperach proszę o pomoc jakaś fachową poradę z góry dziękuje wszystkim
WITAM , TEZ MAM TEN PROBLEM ,TEN GWIZD , SZUM , W USZACH , OSTATNIO POWSTAŁY ZAWROTY GŁOWY , WYDAŁAM PRZEZ 7 LAT MNÓSTWO KASY NA LECZENIE I BEZ SKUTKU -OPERACJI SIE BOJE , WIEC LECZE SIE SAMA METODA BABCINA, OLEJEK KAMFOROWY , PAMIETAM BABCIA JAK BYŁ PROBLEM Z USZAMI SMAROWAŁA MAŁZOWINE I NAOKOŁO , ORAZ WACIK UMOCZONY W OLEJKU I DO UCHA ..PO TYGODNIU USTAŁY ZAWROTY , OSTATNIO SZUM JEST ALE SŁABY -ALBO SIE PRZYZWYCZAIŁAM , W KAZDYM BADZ RAZIE BYŁ PRZEDTEM TAKI SZUM I TRZASK ZE NA WYMIOTY MNIE BRAŁO , OD DWÓCH TYGODNI STOSUJE BABCINY PRZEPIS JEST SUPER ,,, MOJA BABCIA TERAZ GDYBY ZYŁA MIAŁA BY114 LAT ,,,,,, POZDRAWIAM I ZYCZE MNIEJSZEGO SZUMU W USZACH BO TO JEST OKROPNE UCZUCIE ....
 
Do góry