Co sądzicie o męskiej biżuterii?

K

kika75

Guest
mężowi na urodziny kupiłam bransoletke z plecionej skórki bardzo taka nie typowa oryginalna z dyrberg-kern mi bardzo się podoba jak mężczyzna nosi łańcuszek czy bransoletkę a na specjalne okazję do garnitury piekne spinki.jakie są wasze opinie na temat męskiej biżuterii????
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Osobiscie uwazam, ze im mniej facet ma na sobie bizuterii tyle lepiej, jednyne co akceptuje to zegarek i obraczka, ale wszystkie inne lancuszki, pierscionki, kolczyki itc nie wchodza w gre
 

Devilesz

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
A ja tam lubię mężczyzn z biżuterią oczywiście nie przesadną, ale eleganckie spinki do koszul zawsze zwracają moją uwagę :). Zwłaszcza kontrastowe kolorystycznie do koszuli
 

Silna13

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja mogę wam podpowiedzieć sklep na którym się nigdy nie zawiodłam :) na stronie www.worldtrade24.pl znajdziecie fantastyczne markowe zegarki damskie, męskie i dziecięce, oraz biżuterię!
a ponad to wiele innych pomysłów na udany prezent polecam serdecznie wszystkim obawiającym się zbliżających się świąt :)
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja też nie jestem zwolenniczką biżuterii dla mężczyzn i o ile Wasz facet wyraźnie nie wyraża chęci dostania biżuterii byłabym bardzo ostrożna z tego rodzaju prezentami...
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
To ja się specjalnie tutaj nie wyróżnię, bo też uważam, że im mniej w tym przypadku tym lepiej. Zegarek i obrączka jak najbardziej tak, jakiś skromny łańcuszek może być, ale nie musi... Nic więcej :) Spinki mój miał tylko na naszym ślubie :p
 

FajnyPrezent_pl

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Podpisuje się pod powyższą opinią. zegarek i obrączka- jak najbardziej tak. Ale co do łańcuszka lub bransolety,to mam już pewne wątpliwości... W końcu co za dużo to nie zdrowo,prawda?
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Jeżeli o mnie chodzi to zegarek i ładny łańcuszek w zupełności na co dzień wystarczą, a spinki do garnituru jak najbardziej, ale, jeżeli do mężczyzny pasują takie gadżety to jak najbardziej czemu nie?
 
E

Ejan87

Guest
Zegarek, obrączka, jeśli tylko lubi i nosi, to jasne ;p ale nie którzy faceci, tacy "niegrzeczni" fajnie wyglądają mając na ręce np.: plecionkę jako bransoletkę. Ja np. nie lubię facetów w garniturach ;p są za sztywni. Takie ubranie to tylko na ślub.
 

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam mojemu facetowi fajną bransoletkę stalową w Aparcie,super wygląda!
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Zegarek, obrączka, jeśli tylko lubi i nosi, to jasne ;p ale nie którzy faceci, tacy "niegrzeczni" fajnie wyglądają mając na ręce np.: plecionkę jako bransoletkę. Ja np. nie lubię facetów w garniturach ;p są za sztywni. Takie ubranie to tylko na ślub.

Zegarek, obrączka i ewentualnie spinki. Resztę jak dla mnie facet może sobie podarować. Co do garniturów - lubię. Nie są sztywni, lecz eleganccy, a to różnica. Nie kojarzą mi się tylko ze ślubami.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
A ja lubię, jak facet jest poobwieszany ;) Dodam, że dodatkowo jestem zwolenniczką piercingu. Jak facet ma takie fajne, wilcze oczy i kolczyka w brwi, to... mrau! :D
 
L

Lenska

Guest
Biżuteria faceta, jak dla mnie to tylko zegarek i obrączka. Tylko niektórym, pojedynczym panom pasuje coś więcej.
 

majzuz

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Uwielbiam bizuterie, zatem jeśki widze ze Panowie ja posiadaja i nosza nie mam nic przeciwko. swojemu mezczyznie na urodziny zakupilam wisiorek z lancuszkiem. wisiorek zawiera w sobie moj odcisk dloni i krotka dedykacje dla ukochanego. w ten sposob zawsze jest z nim czastka mnie;) oryginalne a zatem swietne. :)
Polecam artess.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Nie podoba mi się męzczyzna w bizuterii. Jedno co akceptuje to spinki do koszuli.
 

nutellka

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Dobrze ktoś napisał, że kiedy facet nosi rzemyki na nadgarstku, to wygląda "zadziornie" :) Ja to bardzo lubię i jestem za tym, żeby mężczyzna nosił skórzane bransolety - na Newcraft.eu widziałam plecioną, czarną - świetna.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jedyna biżuteria jaką noszą to zegarek (o ile zalicza się to do biżuterii).
 
Do góry