Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Sprzedam/kupię prace maturalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1355 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 babsy

babsy

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 13 październik 2006 - 12:19

Witam! Chętnie pomogę napisać dowolną pracę (maturę, rozprawkę, opowiadanie, wypracowanie, referat) z j. polskiego bądź dowolnego innego przedmiotu humanistycznego (historia, WOS, psychologia, etyka, filozofia itd.). Posiadam doświadczenie, współpracuję z polonistką z 30lenim stażem. Posiadam również ok. 100 gotowych, zeszłorocznych matur, wszystkie na bardzo dobrym poziomie. Zapraszam na miki@poczta.fm lub gg 4438166.
  • 0

#82 prezentacje_maturalne

prezentacje_maturalne

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 październik 2006 - 08:30

Hej:) Ja na mature ustną wybrałam temat: Motyw Vanitas w literaturze,udowodnij jego żywotnosc w róznych epokach. Czy ktoś wybrał w poprzednich latach taki temat i czy ma chec podzielic się swoją prezentacją, chętnie skorzystam. Pozdrawiam.

Jestem w stanie stworzyć kompletną prezentację z bibliografią, planem ramowym i ewentualnymi materiałami pomocniczymi. Dołączę słowniczek trudniejszych pojęć, o które może spytać komisja. Mogę również wykonać prezentację power point - jeśli temat będzie tego wymagał.
Jestem polonistką, więc o stronę merytoryczną nie należy się w tym wypadku martwić. Cena zależy od tematu: 80-150 zł.

prezentacje_maturalne@vp.pl
gg 5138862
  • 0

#83 prezentacje

prezentacje

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 październik 2006 - 19:22

Jeśli jest Ci potrzebna pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej zgłoś się do mnie, a nie pożałujesz. Przygotowuję konspekty - ramowy plan wypowiedzi, bibliografię, prezentację. Dołączam opis prezentowanych książek oraz szczegółowe omówienie książek pod kątem prezentowanego tematu, a także zestaw szczegółowych pytań. Jeśli temat wymaga to również materiały z innych dziedzin sztuki, np. malarstwo lub rzeźba.
Jestem osobą sumenną, dokładną i kompetentną – uczę się na filologii polskiej UJ. Z moją pomocą zdasz na pewno na 100% oszczędzając przy okazji czas, który będziesz mógł/mogła poświęcić na naukę z innych przedmiotów.
Cena prezentacji: 55 zł
Kontakt: prezentacje@gazeta.pl
Mam także do sprzedania prezentacje na temat: „Literatura polska wobec Holokaustu. Omów na wybranych przykładach literackich.” oraz „Poezja poetów przeklętych. Omów na wybranym przykładzie poety.”
Zachęcam do współpracy :)
  • 0

#84 prezentacje

prezentacje

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 październik 2006 - 19:23

Jeśli jest Ci potrzebna pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej zgłoś się do mnie, a nie pożałujesz. Przygotowuję konspekty - ramowy plan wypowiedzi, bibliografię, prezentację. Dołączam opis prezentowanych książek oraz szczegółowe omówienie książek pod kątem prezentowanego tematu, a także zestaw szczegółowych pytań. Jeśli temat wymaga to również materiały z innych dziedzin sztuki, np. malarstwo lub rzeźba.
Jestem osobą sumenną, dokładną i kompetentną – uczę się na filologii polskiej UJ. Z moją pomocą zdasz na pewno na 100% oszczędzając przy okazji czas, który będziesz mógł/mogła poświęcić na naukę z innych przedmiotów.
Cena prezentacji: 55 zł
Kontakt: prezentacje@gazeta.pl
Mam także do sprzedania prezentacje na temat: „Literatura polska wobec Holokaustu. Omów na wybranych przykładach literackich.” oraz „Poezja poetów przeklętych. Omów na wybranym przykładzie poety.”
Zachęcam do współpracy :)
  • 0

#85 ciekawski_

ciekawski_

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 101 postów

Napisano 14 październik 2006 - 22:53

A tu macie darmowy skrypt i zadanka dla kandydatów na polibudę. Niedużo (obaliłem w 3 godz), ale zawsze coś.
http://im0.p.lodz.pl/kons/
i podpisuję się pod wypowiedzia poprzednika. Matura to banał. Podobnie jak dostanie się na studia (ale utrzymanie się na nich - przynajmniej na polibudzie - to już inna bajka)

Użytkownik ciekawski_ edytował ten post 14 październik 2006 - 22:54

• 0

#86 maximus1987

maximus1987

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 19 październik 2006 - 13:32

Tanio,szybko i profesjonalnie napiszę prezentację maturalną na każdy temat. W zestawie plan wypowiedzi, bibliografia,prezentacja multimedialna na CD.Piszę już drugi rok i kazda z moich prac była oceniana na min.18 pkt.Zainteresowanych proszę o kontakt na mrcheat@gazeta.pl
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#87 martynka870

martynka870

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 407 postów

Napisano 20 październik 2006 - 19:09

Sprzedam prace maturalną . temat : Wizja Sądu Ostatecznego,na przykladach róznych tekstów kultury"
20 / 20 pnkt dostalam. Jest ciekawie napisana. + materialy dodatkowe na CD z muzyką. bibliografia, itp.. wszytsko :)
  • 0

#88 izulcia87

izulcia87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 248 postów

Napisano 21 październik 2006 - 19:14

sprzedam repetytorium do matury z języka polskiego. Zawiera ono wszystkie zagadnienia zarówno z literatury jak i wiedzy o języku oraz sztuki. Solidne przygotowanie do matury na obu poziomach jak i dobra pomoc do pracy nad maturą ustną.

Cena: 11zł+koszt wysyłki (6,50)
do repetytorium dołączę gratis ksero książki z testami maturalnymi na oba poziomy.

Za dopłatą 6zł mogę dołożyć informator maturalny z języka polskiego

repetytorium jest w bardzo dobrym stanie, testy jedynie wypełnione ołówkiem, jedynie informator trochę wypełniony długopisem

kontakt: izabelita87@buziaczek.pl
  • 0

#89 izulcia87

izulcia87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 248 postów

Napisano 21 październik 2006 - 19:28

książka pomocna w przygotowaniu do matury pisemnej jak i ustnej. Zawiera opis każdej części egzaminu, wykaz zagadnień tematycznych niezbędnych do opanowania, 26 kolaży do matury ustnej oraz 41 przykładowych tematów (jeśli zdajesz maturę ustną na poziomie podstawowym dodatkowo wyślę ksera zawierające przykładowe zestawy na wybrany poziom), zawiera także mnóstwo zadań na rozumienie ze sluchu, czytanie, pisanie oraz mnóstwo cwiczeń leksykalno-gramatycznych.
wyd. omega

cena: 15zł+koszt przesyłki (6,50)

kontakt: izabelita87@buziaczek.pl
  • 0

#90 togo69

togo69

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 październik 2006 - 09:58

Witam
Bardzo chętnie pomogę przy pisaniu pracy pt. "Holocaust w literaturze i filmie" i przy wielu innych pracach. Proszę pisać na maila togo69@wp.pl
Pozdrawiam
  • 0

#91 nobopocoto

nobopocoto

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2006 - 18:28

temat: Różne portrety ojca w literaturze. Przedstaw je odwołując sie do wybranych utworów literackich. praca wykonana samodzielnie i bardzo starannie praca ma 4 kartki A4 a takze dolaczony jest do niej plan prezentacji i bibliografia. za prace otrzymalem 100% czyli 20/20 (na zyczenie jako dowod skan swiadectwa maturalnego)

jesli cie to interesuje to odezwij sie!!

gg: 2191 (w weekendy)
kom: 511 852 006 (caly czas)

cena do uzgodnienia!!!
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#92 lucasraven

lucasraven

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2006 - 19:36

[font=Verdana][size=7] Witam. Mam do odsprzedania moją prace maturalną. Dostałem za nia 18/20 punktów. Temat jest łatwy, lektury proste i raczej krótkie. Temat to: "FUNKCJE MOTYWU ŚMIERCI W LITERATURZE ŚREDNIOWIECZA". Oczywiście jest również BIBLIOGRAFIA oraz KONSPEKT (czyli Ramowy plan wypowiedzi). Cena do uzgodnienia. Jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania- napisz do mnie na e-maila- lucaskruk@o2.pl, albo na gg 2077792. :)
  • 0

#93 Paranoja

Paranoja

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 październik 2006 - 12:09

Witam:) sprzedam prezentację maturalną z tego roku dostałam 20pkt pracę wykonywałam wspólnie z jedną nauczycielką j. polskiego temat " Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka. Omów na wybranych przykładach losów bohaterów literackich. " Cena do negocjacji w zestawie konspekt + praca.

kontakt:
mail : kaskalat@poczta.onet.pl
bądź PW
  • 0

#94 DANIELTDA

DANIELTDA

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 31 październik 2006 - 09:23

witam

prace znajomych z liceum , z klasy profilu humanistycznym w jednej z lepszych szkol w (NIE POWIEM GDZIE )

totalny komplet wraz z pytaniami bibliografia, plan ramowy, cytaty i MATERIALY takie jak FILMY I OBRAZY !! prace nie mniej niz 85% , ponadto 2 prace byly na 100 % a najgorsza to 85% ale nie powiem ktore GDYZ WSZYSTKO ZALEZY bardziej od tego jak to powiemy niz co powiemy.

Oto tematy
- Fascynacja krajobrazem tatrzańskim w literaturze i sztuce Młodej Polski

- Dawne i współczesne wzorce rodziny. Omów zagadnienie na podstawie literatury, filmu i serialu telewizyjnego

-Kreacja świata w literaturze fantasy. Omów zagadnienie na wybranych przykładach

-Samotność człowieka w otaczającym go świecie

-Tolkien, Howard, le Guin - prekursorzy fantasy i ich następcy. Omów ewolucję literatury fantasy

-"Przedstaw i porownaj wybrane literackie wizerunki rycerzy i bohaterow heroicznych "

mozliwe ze jeszcze jakies dojda jak tylko bede mial czas aby odwiedzic paru znajomych z liceum

WSZELKI KONTAKT NA NUMER GADU 1348223
lub mail ziemniaktda@o2.pl
CENA 50 PLN :ok:
  • 0

#95 EWA44

EWA44

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 01 listopad 2006 - 22:14

Napiszę pracę maturalną na każdy temat. Komplet: praca, plan, bibliografia. Przy niektórych tematach prezentacja medialna. Każda praca jest napisana spójnie, logicznie i oryginalnie. Możliwość wglądu do pracy celem sprawdzenia około 2 str .gg 4281724 tel510231259
  • 0

#96 Aneta1412

Aneta1412

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 04 listopad 2006 - 06:17

Witam. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Uczę języka polskiego w gimnazjum. Piszę prezentacje drugi rok. Wszystkie osiągnęły w zeszłym roku bardzo wysoką punktację. Jestem miłą osobą i gwarantuje dobry kontakt. Prace pisze solidnie i z dużym zaangażowaniem. Dołączam bibliografię, plan ramowy i wszystkie potrzebne materiały. Zrobię również prezentację w Power Point. Jestem pewna, że będziesz zadowolony. Pisz na maila Aneta568@wp.pl, gg 6943415 lub dzwoń 508095605. Cena to ok. 100 zł.
  • 0

#97 maximus1987

maximus1987

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 listopad 2006 - 12:38

Napiszę pracę na każdy temat. Wskład pracy wchodzi: bibliografia, ramowy plan wypowiedzi, opracowanie tematu, prezentacja multimedialna na CD, streszczenie użytych lektur. Termin realizacji zamówienia ok.4 tygodnie. Prace piszę już 2 lata,100 % zdawalność dotychczasowych klientów. Zainteresowanych proszę o kontakt na mrcheat@gazeta.pl
  • 0

#98 Gibons

Gibons

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2006 - 22:18

Witam mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego tyt. "Twórcza i destrukcyjna siła miłości w życiu człowieka - Omów na wybranych przykładach losów bohaterów literackich." Praca jest bardzo ładnie napisana dowodem na to może być mój wynik na maturze 20/20 pkt możliwych więc maksymalna ilość pkt. Do pracy jest dołączona oczywiście bibliografia oraz konspekt. Dla zainteresowanych mogę dołączyć również lektury audio (tzw. audiobooki). Praca jest zapisana w formacie WORD oraz w MP3 można sobie ją spokojnie odtworzyć na winampie =) Więcej info na GG 4333576 lub email: damian.gibon@op.pl. Cena do uzgodniania
  • 0

#99 Paranoja

Paranoja

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2006 - 22:35

aha proszę również o kontakt na GG:
7468592
  • 0

Janusz