Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Sprzedam/kupię prace maturalne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1355 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#61 momento_mori

momento_mori

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 02 październik 2006 - 17:55

i uwazasz ze robisz dobrze a potem są takie młoty na wysokich stanowiskach :/ i polska sie musi wstydzic
  • 0

#62 neoikiler

neoikiler

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 październik 2006 - 17:16

Cena: 70 PLN Witam mam do odsprzedania moją prace maturalną za którą dostałem 17 punktów. Jej Temat to: "Dzieło Literackie a jego filmowa Adaptacja. Porównaj Dzieło Literackie i Jego filmową Adaptacje." Prace pisała nauczycielka Polskiego z Liceum. Praca zawiera: 12 stron pracy, konspekt, Bibliografie, streszczenia lektór: Pan Tadeusz, Nad Niemnem, Pożegnanie z Marią, film na DVD Pan Tadeusz, różne wycinki z prasy. Praca Jest dokładnie opracowana. Więcej pod telefonem...604-544-449 gg:1910163 Przesyłka w 24h na terenie Polski
  • 0

#63 agua0406

agua0406

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 03 październik 2006 - 19:19

Hej:) Ja na mature ustną wybrałam temat: Motyw Vanitas w literaturze,udowodnij jego żywotnosc w róznych epokach. Czy ktoś wybrał w poprzednich latach taki temat i czy ma chec podzielic się swoją prezentacją, chętnie skorzystam. Pozdrawiam.
  • 0

#64 sonka1

sonka1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 październik 2006 - 20:24

Mam do sprzedania pracę maturalną, poprawianą przez poloniste: Różne sposoby funkcjonowania motywu wsi w literaturze polskiej. Przedstaw na wybranych przykładach. Praca zawiera bibliografie, plan pracy, cytaty oraz obrazy. Dostałam za nią 90%. Dołaczę również pytania które dostałam do pracy oraz mnóstwo materiałów pomocniczych z których korzystałam przy pisaniu jej. Cena do uzgodnienia. Kontakt sonka_86@wp.pl
  • 0

#65 neoikiler

neoikiler

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 październik 2006 - 10:24

cena: 70zł Witam mam do odsprzedania moją prace maturalną za którą dostałem 17 punktów. Jej Temat to: "Dzieło Literackie a jego filmowa Adaptacja. Porównaj Dzieło Literackie i Jego filmową Adaptacje." Prace pisała nauczycielka Polskiego z Liceum. Praca zawiera: 12 stron pracy, konspekt, Bibliografie, streszczenia lektór: Pan Tadeusz, Nad Niemnem, Pożegnanie z Marią, film na DVD Pan Tadeusz, różne wycinki z prasy. Praca Jest dokładnie opracowana. Cena cawiera powyższe rzeczy oraz koszty przesyłki.Więcej pod telefonem... 604-544-449 gg:1910163 mail: neoikiler@o2.pl
  • 0

#66 Kerio

Kerio

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7519 postów

Napisano 04 październik 2006 - 15:29

Wiecej waszych postow nie bede usuwal :]
Chyba mala przerwa na odpoczynek od forum wam sie przyda.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#67 goury

goury

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 październik 2006 - 18:22

Zapraszam na WWW.MOTYWSMIERCI.GLT.PL, to nie jest zlepek opracowan, które dostaniecie kupujac masowo pisane prace w internecie. Moja praca byla najlepsza w szkole, tak ocenila ja komisja. Jesli masz pytania pisz na goury@o2.pl lub zadaj pytanie w formularzu na www.motywsmierci.glt.pl
  • 0

#68 EWA44

EWA44

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 05 październik 2006 - 22:23

Witam. Napiszę pracę maturalną na każdy temat. Jestem doświadczoną polonistką. Praca zawiera:
-ramowy plan prezentacji,
-bibliografię,
-tekst (wypowiedź na 15 min),
-prezentację multimedialną w Power Point.( w przypadku niektórych tematów)
Kontakt: praceewa@interia.pl gg4281724
  • 0

#69 Kocurekola

Kocurekola

Czarna Mamba

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3196 postów

Napisano 06 październik 2006 - 21:45

Ile jeszcze takich samych tematow zalozysz? :/
Ostrzezenie.
  • 0

#70 SirRocki

SirRocki

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 październik 2006 - 10:55

witam,
mam na sprzedaz prezentacje maturalna z j.pol. na temat: "sceny batalistyczne w lit. i szt."
z prezentacji otrzymalem 19 pkt, dlogosc przedstawiania prezentacji ok 14-15 minut, w sklad wchodzi gotowa prezentacja, bibliografia, plan prezentacji, reprodukcje obrazow orza pytania ktore otrzymalem na egzaminie i takie ktorych mozna sie spodziewac... kontakt GG 2610744 (prawie zawsze na niewidocznym) cena do uzg.
  • 0

#71 gęś

gęś

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 październik 2006 - 20:05

Jesteśmy studentami I roku kierunków humanistycznych, dwójka z doświadczeniem olimpijskim [olimpiada wiedzy o języku polskim], chętnie pomożemy w pisaniu pracy maturalnej na część ustną. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, prosze zgłaszać się na gg : 5951803. Nasze prace zostały ocenione na 20 pkt. Liczymy na pewne wynagrodzenie, chyba wiecie co mamy na mysli :>
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#72 aasiaaa

aasiaaa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2006 - 08:42

Napiszę każdą maturę, każdą pracę, każde wypracowanie! Solidnie i niedrogo! Jestem studentką filologii polskiej, więc znam się na rzeczy. Zapraszam serdecznie! Cena pracy to 100zł za całość, czyli plan prezentacji, literaturę przedmiotu i podmiotu oraz zawartość merytoryczną. Czas realizacji waha się od 3 do 5 dni. Wszystkie informacje pod adresem meilowym: aasiaaa@wp.pl
  • 0

#73 aasiaaa

aasiaaa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2006 - 08:45

witam serdecznie! jestem studentka filologii polskiej, ukończyłam klasę dziennikarska! pisze bo lubie, umiem, bo jestem solidna i tania! zapraszam wszystkich maturzystów, którzy poszukują sensownej, rzetelnej i taniej pracy maturalnej! kontakt ze mną odbywa sie przez meila: aasiaaa@wp.pl
  • 0

#74 Sławas

Sławas

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2006 - 17:30

Sprzedam

wzorcowa praca maturalna pt:

"Motyw wędrówki w literaturze"

Praca oceniona na 20 punktów.

W zestawie:
Praca maturalna
Ramowy plan wypowiedzi
Bibliografia

Praca jest przekrojem przez najważniejsze dzieła literatury polskiej i światowej od starożytności po czasy współczesne, zawiera również odnośniki do współczesności co sprawia ze komisja słuchająca ciebie nie uśnie :P

Cenna: do uzgodnienia

kontakt:
slawek.sa@gazeta.pl
gg: 2553077

• 0

#75 Sławas

Sławas

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2006 - 17:35

Motyw kobiety w literaturze i sztuce

wzorcowa praca maturalna oceniona na 20 pkt.

W zestawie praca maturalna + ranowy plan wypowiedzi + bibliografia + reprodukcje użytych obrazów.

Bardzo dobrze i ciekawie omówiony temat.praca pisana pod okiem nauczyciela j. polskiego.. Naprawde warto.

cenna do uzgodnienia

kontakt:
Slawek.sa@gazeta.pl
gg 2553077
  • 0

#76 MARTA78

MARTA78

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2006 - 18:21

Polonistka z duuużym doświadczeniem napisze każdą pracę maturalną, szybki termin realizacji - zapraszam gorąco!!!! Mój mail to: marta78_1978@o2.pl
  • 0

#77 beejatka

beejatka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2006 - 17:27

:ok: [b]"MOTYW PRZYJAZNI W LITERATURZE" [/b] - SPRZEDAM PRACE MATURALNA (WRAZ Z KONSPEKTEM, LITERATURA PRZEDMIOTU I PODMIOTU, PYTANIA KTORE MOZE ZADAC KOMISJA, ZESTAW CYTATOW) PRACA ZOSTALA OCENIONA NA 100%, A JEJ WYGLOSZENIE ZAJELO MI 14 MIN. 30 SEKUND TANIO!!! JEDYNE 30 ZŁ! ZAPEWNIAM DYSKRECJE I ANONIMOWOSC. MASZ PYTANIA NAPISZ : beejatka@buziaczek.pl
  • 0

#78 MATURA Z MATEMATYKI

MATURA Z MATEMATYKI

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2006 - 18:24

Będziesz zdawał maturę z matematyki?
U nas: zadania z rozwiązaniami, informacje, oferta przygotowania do matury on-line.

Szczegóły na stronie: Materiały przygotowujące do matury z matematyki

Dołączona grafika
  • 0

#79 Jean_Francisco_Rodrigues

Jean_Francisco_Rodrigues

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisano 12 październik 2006 - 19:55

dajcie ludzie spokój maura z matmy to banaaał! :D
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#80 Axelma

Axelma

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 październik 2006 - 21:05

Hej:) Ja na mature ustną wybrałam temat: Motyw Vanitas w literaturze,udowodnij jego żywotnosc w róznych epokach. Czy ktoś wybrał w poprzednich latach taki temat i czy ma chec podzielic się swoją prezentacją, chętnie skorzystam. Pozdrawiam.

hej,

chętnie napiszę Ci pracę maturalną. Praca - 8, 9 stron; bibliografia; plan oraz ilustracje juz za 50 złotych! Pozdrawiam! Klaudia

gg:6031480

email: krstpr@o2.pl

(jestem studentką 3go roku filologii polskiej UAM)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0