Sprzedam/kupię prace maturalne

sithoni

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprzedam prace maturalne na następujące tematy:

1. Motyw cierpienia w literaturze. (to praca, z której odpowidałam, dostałam 20/20 punktów, spradzona przez znajomą polonistkę)
2. Odcięcie od świata. Analizując wybrane teksty kultury, przedstaw wizerunek szaleńca, więźnia i outsidera w literaturze. (temat oprcowany na przykładzie Hamleta)
3. Funkcje języka w tekstach reklam. Na wybranych przykładach omów, w jaki sposób wykorzystywane są przez autorów reklam różne funkcje języka.
4. Analizując wybrane utwory literackie, omów sposób przedstawienia i funkcje motywu rewolucji w literaturze.
5. Obraz wsi w literaturze polskiej.
6. Motywy biblijne w literaturze.

Do prac dołączam bibliografię i plan. wszystkie prace zostały sprawdzone przez znajomą polonistjkę.

Cena do ustalenia. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt: sithoni@gmail.com


Osoby zainteresowane jakimiś pracami nie odpisują w tym temacie, ale piszą do danej osoby na priv. Wszelkie pytania co i jak kierować do osób które się reklamują.
 

fogi007

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
moge odsprzedać materiały z których uczyłem się do matury z chemii i niemieckiego. z chemii mam pełno zestawóz zadań z różnych źródeł wybieranych przez moją nauczycielke. jeżeli ktoś solidnie do nich przysiądzie i zrobi je sam to nic go na maturze nie może zaskoczyć:) ja miałem 79% z podstawowej i 70% z rozszeżonej:) miałem dokładnie takie same zadania tylko że z innymi danymi na maturze:)

z niemieckiego posiadam pełno zestawów słówek potrzebnych do opisywania przeróżnych,przedmiotów i sytuacji. mam też dużą ilość ćwiczeń gramatycznychi zadań do p5racy z tekstem:) nie chwaląc się z niemca miałem 82% z amtury a naświadectwie maiałem 2 :)- nie docenili mnieB) jestem pewien że każdy kto sam postarałby się zrobić większość tych ćwiczeń sam zaliczyłby matura na min 60% :)

moje gg 8583999 - często siedze na ukrytym więc piszcie :)
 

A_M

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Sprzedam 2 opracowane tematy na maturę ustną z języka polskiego użyte z powodzeniem na maturze w 2005 roku. Żadna z prac nie została oceniona nizej niż na 80% (żeby zdać wystarczy 30%).Każda z nich ma oczywiście dodatkowo bibliografię i konspekt wliczony w cenę.Takich ogłoszeń jak to jest w internecie wiele... Jednak TO wyróżnia przed szereg cena. Otóż za jedyne 10 zł otrzymasz oba tematy

Tematy to :

1."Pokora i bunt jako dominujące postawy człowieka wobec Boga. Rozważ zagadnieniena wybranych przykładach".

2."Bunt, ofiara i cierpienie w losach wybranych bohaterów literackich."

-tematy są opracowane rzetelnie, wypełnią z powodzeniem 15 minut przeznaczone na prezentację.
-nie liczcie na to,że opracujecie taki temat 3 dni przed maturą ze strony www.sciaga.pl bo "tam jest za darmo". Moze i jest,ale treści są też oklepane i powielone wielokrotnie.
cena 10 zł jest naprawdę śmiesznie niska w stosunku do nakładów pracy potrzebnych do ich wykonania.

Kontakt:
gg1:1514794
gg2:3063468
lub lebron26@vp.pl
Nie ma na co czekać - matura już niedługo!!
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mam do sprzedania dwie prace na ustny polski-jedną swoją i jedną kolegi. Obaj dostaliśmy za każdą z nich po 18 punktów. Dołączamy do tego całą bibliografię oraz wszelkie materiały jak prezentacje...Oto tematy:
-mój:"Śmierć? Koniec czy początek? Wizje Śmierci na przestrzeni różnych epok[literatura i sztuka]";
-kolegi:""Demony są w nas", czyli ciemna strona natury człowieka, ukazana w literaturze i filozofii";
Cena do uzgodnienia ale w miarę rozsądna. Zainteresowani proszeni są o odpisy na tym temacie lub pisać do mnie wiadomości prywatne.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Białystok
ja również mam do sprzedania pracę pt.:"Motyw śmierci wliteraturze. Omów rózne jego wersje w wybranych utworach".
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
Ja najchętniej od razu mature bym kupił.
ja mam do sprzedania maturę ustną. temat: "Omów motyw przemijania na wybranych przykładach literackich". otrzymalam za nią 20pkt czyli 100%. dodatkowo z prezentacją wysylam pomoce z ktorych korzystałam- wystarczy tylko zgrać te pliki na plytę (fragment piosenki) i wydrukować (cytaty). kontakt: izabelita87@buziaczek.pl w temacie wpisać prezentacja. Na studia wybieram się na filologię polską więc oferuję pisanie rpezentacji ;)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
Jeśli chcecie mieć dobrą prezentację maturalną na wybrany przez Was temat- zgłaszajcie się do mnie. Mogę napisać na wybrany temat lub sprzedać już gotową, moją z tego roku. Mój temat: "Omów motyw przemijania na wybranych przykładach literackich", otrzymalam za nią 20pkt czyli 100%. W swojej prezentacji miałam pomoce w postaci fragmentu piosenki i planszę z cytatami, oczywiście te pliki rownież otrzymacie decydując się na kupno tej prezentacji. Jeśli sami zaproponujecie temat- oprocz pracy również zaproponuję wam pomoce.
Jestem absolwentką klasy humanistycznej, polski był moim ulubionym przedmiotem, zamierzam studiować filologię polską. Więc macie prawdziwą maniaczkę literatury



Kontakt: izabelita87@buziaczek.pl w temacie proszę wpisać "prezentacja"
 

selena007

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja też mam do sprzedania prace maturalne z polskiego. Sama je pisałam, także w razie czego odpowiem na pytania i pomogę. Zostały bardzo wysoko ocenione.

Kosztowały mnie bardzo dużo czasu i wysiłku. Do każdej pracy dołączam plan prezentacji i bibliogafię. Odpowiem na każde pytanie i pomogę w razie wątpliwości. Mój nr GG- 9422867 email: selena007@poczta.fm

Tematy prezentacji:

[/color]1."Mit o Prometeuszu i jego literackie przetworzenia. Omów problem odwołując się do wybranych utworów z różnych epok" 20/20! (ok.17minut)120-140zł

2."Dziecko jako bohater dzieła literackiego. Przedstaw sposoby ujęcia tego motywu na wybranych przykładach" 20/20! (ok.16minut)120-140zł

3."Literackie obrazy bitew. Przedstaw sposoby ich kreacji i określ rolę w wybranych utworach." 20/20! (ok.16minut) 120-140zł

4." Wskaż i omów przykłady nowoczesności w literaturze XXlecia międzywojennego. Odwołaj się także do innych epok" 19/20 (ok.17minut)100-120zł

CENY DO NEGOCJACJI!!!

Do powyższych prezentacji nie posiadam materiałów pomocniczych oprócz karty cytatów, ponieważ tematy te nie wymagały tego.

Proszę o kontakt zainteresowanych.
Mogę też napisać prezentację na zamówienie.

Piszcie
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
:lol:
Tyle sprzedawców, a żadnego kupca :lol:

-------------------------------------------------

Wszyscy sprzedają swoje prezentacje - sprzedam i ja :D :sexy:
Motyw winy i kary w literaturze.
Chętni na PW :D :lol:
 

EloG

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mam do sprzedania pracę maturalną której tematem jest "Różne Obrazy II Wojny Światowej w Literaturze i Filmie" Mature zdałem na poziomie 20/20... i juz przez jeden rok sprzedawalem tą pracę... wyniki były zadowalajace, wszyscy którzy kupili dostali 17 albo powyżej 17 pkt na 20 możliwych !!!!!!!! Bylo to 11 osób... Dlaczego osiągneli tak dobre rezultaty ??? Ano dlatego że prócz pełnej bibliografii, planu i całej napisanej pracy dostali również Płytę DVD z filmem nawiązującym w piękny sposób do Bibliografii oraz UWAGA UWAGA ???? Zestaw Pytań które najprawdopodobniej zada Ci egzaminator...

Pytania zostały ułożone przez 2 polonistki które co roku egzaminują maturzystów...

Zapraszam do zgłaszania się oraz zadawania pytań napewno na wszystkie odpowiem... Cena również jest bardzo atkrakcyjna i nie rzadko dostosowana do indywidualnych wymagań klienta... !!!!

Kontakt:
e-mail: elog86@wp.pl
gg: 3771270

Pozdrawiam Elo`G
 

1906*

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentację maturalna z języka polskiego na temat "FRAZEOLOGIA DZIENNIKARSTWA SPORTOWEGO".

Otrzymałam za nią 100% punktów, czyli 20/20. Jest napisana bardzo ciekawie, komisja z pewnością będzie zachwycona, przy tym łatwa do nauczenia.

W sklad kompletu wchodzi: tekst prezentacji, ramowy plan wypowiedzi wraz z bibliografią podmiotu i przedmiotu, zestaw pytań zadanych mi przez komisję oraz do wyboru prezentacja power point lub foliogramy z przykładami do omówienia.

Cena do uzgodnienia.

Kontakt: liska_ts@interia.pl lub gg: 5202017 (prosze pisać, gdyz mam status tylko dla znajomych).
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Ja tez moge cos napisac i to za darmo!!! Ja na moja prezentacje maturalna zaczelem przygotowywac sie w ... dniu egzaminu! Wstalem sobie o 11:30, godzine szukalem kartki na ktorej mialem napisane jaki temat mam :)P), wziolem kartke papieru, z glowy w 20 minut sobie jakies gupoty napisalem, 3 razy przeczytalem, nauczylem sie na pamiec tytuly ksiazek i bohaterow o ktorych mam gadac (zadnej z wybranych ksiazek nie czytalem). i do szkoly poszlem. Oczywiscie dowiedzialem sie ze wchodze pierwszy za 10 minut, wiekszosc kumpli na okolo siedzi z stosami jakis kartek i sie uczy,
Weszlem, komisja byla zdziwiona ze nie mam ze soba zadnych notatek, 14 minut gadalem bzdury (oczywiscie nic nie pamietalem z tego co na kartce napisalem :D, improwizowalem i 17 pktów dostalem!!!
 

KAHA562

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
SPRZEDAM PRACE NA PODANY WYZEJ TEMAT "HOLOCAUST W LITERATURZE I FILMIE" (PRACA,BIBLIOGRAFIA,CYTATY) PROSZE PISAC NA MAILA: KAHA562@WP.PL :))
 

szafraniecpawel@

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania prezentacje maturalna z języka polskiego pt. " Rola lektur w kształtowaniu charakterów postaci literackich. Rozważ problem na podstawie wybranych utworów." Ja z prezentacji uzyskałem 100% wiec i Tobie na pewno się uda:) Prezentacja została napisana przez najlepszych polonistów Krakowskich liceów. Do prezentacji dołączam szczegółowy plan prezentacji oraz bibliografie podmiotowa i przedmiotowa. To naprawdę dobra inwestycja. Po dodatkowe informacje proszę napisać na meil szafraniecpawel@wp.pl lub nr gg 3528857, tel. Kom. 668422366. Jest możliwość zapoznania się z fragmentami pracy zupełnie za darmo. Czekam na kontaktJ
 

szafraniecpawel@

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam mam do sprzedania prezentacje maturalna z języka polskiego pt. "Przedstaw przykład realizacji motywu dziecka w literaturze odwołując się do utworów pochodzących z różnych epok." Ja z prezentacji uzyskałem 100% wiec i Tobie na pewno się uda:) Prezentacja została napisana przez najlepszych polonistów Krakowskich liceów. Do prezentacji dołączam szczegółowy plan prezentacji oraz bibliografie podmiotowa i przedmiotowa. W celu uatrakcyjnienia prezentacji opisałem również motyw dziecka w malarstwie i dołączyłem 6 odpowiednio dobranych obrazów wiążących się z przedstawionymi lekturami i problemami w nich omówionymi. To naprawdę dobra inwestycja. Po dodatkowe informacje proszę napisać na meil szafraniecpawel@wp.pl lub nr gg 3528857, tel. Kom. 668422366. Jest możliwość zapoznania się z fragmentami pracy zupełnie za darmo. Czekam na kontaktJ
 

marcin1987a

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
hehe ja tez zamierzam zdaweac mature z niemca ale tak ze chce zdawać
pierwszy czylo podstawowe
1) j. polski
2) angielski
3) jako dodatkowy wlasnie j. niemeiecki czy tak mozna chcialbym sie dowiedziec

a moje pytanie to czy ktos ma mioze egzamin gdzies tego roczny z egzaminu zawodowego technik elektronik ? bo takiego potrzebuje nie moge nigdzie takiego znajść
Z góry dziekuje za pomoc




marcin1987a@o2.pl
 

tygrysek_19

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej! Mam do sprzedania pracę maturalną z języka polskiego. Temat : "Motyw winy i kary w utworach literackich.Przedstaw różne sposoby jego funkcjonowania. Do pracy dołączam plan prezentacji ,bibliografię oraz prezentacje w Power Point. Zainteresowanych proszę o kontakt. Mój adres celmod@gazeta.pl
 

Addam26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jestem studentem politologii i udzielę cennych rad, wskazówek potrzebnych do tego aby dobrze zdać maturę z WOSu.Moje wyniki z zeszłego roku to: poziom podst. : 80% i rozszerzony 77%, wiec całkiem dobrze przyrównując to do średniej krajowej.Te korepetycje odbywają się online(gg),ale naprawdę warto, przekonacie się. Cena bardzo niska,tylko 15 zł lecz nie za godzinę, ale na czas aż do matury:)Zapraszam!

gg:1514794

lub

lebron26@vp.pl
 

wojtek199

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja sprzedam TOPOS OGRODU W LITERATURZE I MALARSTWIE:) pełen kompletny zestaw, więcej info na maila: wojtek199_99@o2.pl
 
Do góry